reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
IZW, jak super! Gratulacje! Straszliwie nudnych i książkowych 9 miesięcy!

Agnieszka 116, bardzo mi przykro...
Poroniłam w czerwcu 2009, a w czerwcu 2010 urodziłam synka
 
Karlajed i Agnieszka116 łączymy się z Wami w bólu. Tu każda z nas przeżyła to samo ;( Niestety ;( Ja jak już wcześniej mówiłam jestem przerażona skalą poronień. W szpitalu mówili mi, że w dzisiejszych czasach tylko jedna na cztery ciążę kończy się szczęśliwym zakończeniem :no: Straszne to jest :zawstydzona/y: Każda z nas musi wypłakać swoje, będzie lżej, ale nigdy nie zapomnimy straty własnego dziecka!!!

IZW-ogromne gratulacje!!! Oby Kruszynka mieszkająca u Ciebie w brzuszku za niecałe 9 miesięcy ujawniła się na naszym forum! Zdrówka!!!!!!!

Wczoraj miałam znowu fazę wielkiego szlochu :zawstydzona/y: Nie radzę sobie z emocjami, które we mnie są :zawstydzona/y: Łzy przynoszą mi ukojenie... to nic że na chwilę ale jednak to jakiś sposób :zawstydzona/y:
 
IZW - wchodzę, czytam i własnym oczom nie wierzę!!!!!!!! Tak się pojawiłaś z cicha pękł i zaraz taka wiadomość!!! Gratulacje !!!! Trzymam kciuki !!!! Strasznie się cieszę!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Agnieszka witam przykro mi bardzo trzymaj sie przytulam :)

Ja czekam na pierwsza @ po poronieniu mam nadzieje ze niedlugo przylezie i bedzie mozna cos dzialac;-)zobacze jeszcze co lekarz powie ale chyba odczekamy jakies 2-3 cykle sama nie wiem:zawstydzona/y:

IZW najszczersze gratulacje zycze duzo spokoju i duzo spokoju i moze jeszcze duzo spokoju;-)

dziewczyny mnie dzisiaj dopadlo....po 4 rano jak J wyszedl do pracy i zostalam sama lezac w lozku ukladajac sie do snu pod ciepla kolderka wszystko wrocilo!!!!Szpital ludzie uczucia bol moj J maja mama zabieg i na koniec ogromna pustka....poryczalam sie i nie moglam uspokoic:-(I tak sobie pomyslalam ze to wlasnie moj maz jest ta sila ktora pozwolila mi to przezyc bez niego nie dalabym rady, gdybym byla sama nie wiem jakby sie potoczylo:no:na szczescie mam u boku wspanialego faceta i razem jestesmy nie do zdarcia:-)mam nadzieje ze Wy tez macie wspanialych i kochajacych facetow:-)
 
IZW gratuluję!oj babo to teraz chyba na rewirek pojdziesz co?napisz potem do jakiego lekarza sie wybierasz w Tychach?buziaki i bardzo sie ciesze

hej ZJOLKA a ty kiedy sikasz?
 
Anulka - niezły numer z IZW, co? Tak długo jej nie było a jak już się pojawiła, to od razu berek :)

A ja sikam za 9 dni, chyba, że wcześniej zacznę plamić.
 
Mamma mia babolki ile naprodukowalyscie!!!! Pol dnia mnie nie bylo, a 40 min czytania:happy:!!!

Witam nowe mamusie aniolkowe Karlajed i Agnieszka. Bardzo, bardzo mi przykro:-(

Faktycznie cos w tym jest, ze dziewczyny przybywaja falowo, pamietasz Emka, my tez razem.

Karola skup sie i mysl pozytywnie, bedzie dobrze!!! Ciesze sie, ze wizyta przebiegla dobrze.

IZW jaka wiadomosc!!! Super!!!! Gratulki!!!

Angel dobra jest taka masc z kalendula, ale nie wiem czy ja znajdziesz w PL, ale zapytac zawsze warto.

W nowym mieszkanku super!!! Do super-szczescia potrzeba nam tylko troche spokoju czyli czekamu kiedy wreszcie ta sprawa z adwokatem sie skonczy, bo nas to stresuje. Dla niewtajemniczonych to taka glupia sprawa, ze chcielismy kupic mieszkanie, w ktorym okazalo sie, sa zmiany nienaniesione na plany i wycofalismy sie. Niestety wczesniej dalismy im czek zabezpieczajacy, ktorego nie chcieli nam oddac i z tym poszlismy do adwokata. Teraz sa problemy, bo oni szukaja jak nam zrobic ziaziu, pytaja o odszkodowanie i takie tam hece. Nie maja racji, bo wycofalismy po ustalonym wczesniej terminie, do ktorego mieli naprawic wszystkie niedociaglosci. Ale to zli ludzie sa i nam robia stresy.

Zjolka to razem z Klaczkiem sikacie:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
IZW gratulacje:))))

Agnieszka
bardzo mi przykro:((( Światełko dla Twojego Aniołka
[*]

Gatto pamietam pamietam:) dlatego mam taki sentyment do Ciebie:) Gdybyśmy miały blizej do siebie to niejedna kawka czy piwko by pękło:)))
 
Ostatnia edycja:
Do góry