reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kochana AS będzie dobrze!!!! Wszystkie trzymamy kciuki i myslami cały czas jesteśmy z Wami!!! Wytrzymaj jeszcze troszkę,wiemy,że jest Tobie trudno,ale kto jak nie Ty ma sobie dać radę? Ty nasza kochana forumowa pocieszycielko:)
 
reklama
Są tu prywatne gabinety właśnie do takiego mam wizyte 17 marca i no cóż tam maja tylko aparaturę do usg dopochwowego... a do drugiego mają wolny termin 2 kwietnia w to mnie nie ratuje ....:( wiem że to głupi kraj... albo to ja porównuje tutejszą opiekę nad ciężarnymi do tej w Polsce i jestem negatywnie nastawiona ehh sama nie wiem już... ale pogadałam sobie troszke z siostrą i jakoś mnie uspokoiła :) ale Wam też jeszcze raz dziękuje :)
 
Kwiatuszek super!!!!!

Majra, jak ginka radzi to warto zrobic!

As wytrzyyyyyyymaj!! Jak masz potrzebe pogadac z psychologiem to jak najbardziej to zrob!
 
emka no to jest wspaniałe że mamy takich cudownych mężczyzn przy swoim boku:-)właśnie dzisiaj powiedziałam mu o tym że potrzebuje iść do psychologa a on na to że spróbujemy wszystkiego co może pomóc.Dokładnie nie powinnyśmy tez zapominać o ich uczuciach i jeżeli czujesz że takie spotkanie może mu pomóc to zaciągnij go tam razem ze sobą, Myślę że to dobry pomysł aby iść na pierwsze spotkanie osobno to dużo ułatwi. My też byliśmy razem u lekarza i mąż czekał w poczekalni ja nawet nie wiedziałam że jestem w ciąży bo był to dopiero jej początek i test jej nie wykazał. Bolało mnie podbrzusze później zaczęłam krwawić i pojechałam do lekarza wtedy na ekranie zobaczyłam jak to określił lekarz pozostałość(z mojego aniołka) i cieszę się właśnie z tego ze mojego męża nie było wtedy.
plenitude dokładnie totalnie brak empatii....... to właśnie mąż mnie namówił żebym się zapisała na forum i to było najlepsze co mogłam dla siebie i dla nas zrobić znalazłam tutaj tyle zrozumienia dzięki kobietki
AS wiem że jest Ci ciężko ale jesteś taka dzielna myślę o tobie i trzymam bardzo bardzo mocno kciuki
 
Cześć;-)
Ale jestem od wczoraj szczęśliwa:-) tego mi brakowało. A więc tak. Ginka jak zobaczyła wyniki nie była zadowolona, ale powiedziała że to nie przeszkadza w zajściu. Dostałam antybiotyki, jedne globulki i jedne do jedzenia. Dostałam też jakieś tabletki które mam jeść od 15-24 dc.
Mam do Was jeszcze jedno pytanie. Czy wirus HPV można wykryć robiąc wymaz lub cytologię? Bo siostra mnie nastraszyła i już świruje czy nie zrobić sobie na to badań.
 
As Kochana razem z Lenką trzymamy mocno kciuki za Ciebie i Karolinkę&&&&&, wytrzymajcie jeszcze troszkę;)
Lili ależ Ci suwak pomknął... super,1/3 już za Tobą:)

za wszystkie zaciążone mocno trzymam kciuki, wszystkie Aniołkowe Mamusie przytulam i zapalam (*)(*)(*) dla Waszych Aniołków...
niestety, nie dam rady nadrobić zaległości, mały mój kochany "zajmowacz czasu" skutecznie mi to utrudnia...
pozdrawiamy Was wszystkie cieplutko;)
 
Kwiatuszku na hpv robi się wymaz cytologia go nie wykaże pogadaj o tym badaniu z lekarzem ja miałam robione to badanie razem z wymazem na ureoplasmę, mykoplasmę , chlamydię i opryszczkę wyszło ok.Tylko tą ureoplasme znaleźliśmy z ginem i na to mnie leczył mnie i M warto zrobić takie badanie ,ale tanie nie jest lepiej się opłaca zrobić kilka w pakiecie testem urogin można zamówić z netu ,albo lekarz zamawia taki zestaw.
Jujka- fajnie ,że wpadłaś
As- trzymam mocno kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&jeśli czujesz potrzebę rozmowy ze specjalistą to poproś o konsultacje z psychologiem jak najbardziej może Ci to pomóc dużo.
Lili- dzięki za wieści od As
Witam wszystkie dziewczynki i pozdrawiam doczytałam tylko ostatnie stronki bo mi net siada i bardzo długo się ładuje.
 
reklama
witajcie.majra ja tez jestem po dwoch stratach.i tez robilam badania genetyczne.porozmawiaj z lekarzem i niech ci wypisze skierowanie wtedy bedziesz miala za darmo,bo po dwoch poronieniach to nam juz przysługuje.twoj maz zeby tez miec za darmo musi isc do lekarza rodzinnego i poprosic o skierowanie do poradni genetycznej.wtedy oboje macie za free.w skład tych badan wchodzi pobranie krwi z kariotypu i pobranie krwi-ale to juz tylko od ciebie na badanie w kierunku mutacji v-leiden.na kariotyp długo sie czeka.my czekalismy ok 3 miesiecy,na to drugie mniej,bo ok miesiaca.my tez sie balismy co wyjdzie w badaniach tym bardziej,ze wszystkie wczesniejsze ktore robilam wychodzily ok.ale na szczescie i tu nie bylo odchylen,a u mojego meza stwierdzono cos co da naszemu dziecku cały charakter wlasnie po mezu:tak: to sie jakos fachowo nazywało,ale juz nie pamietam.wlasnie tam u genetyka dowiedzialam sie ze przy nastepnej ciazy od 5tyg powinnam brac zastrzyki clexae.i tak tez wlasnie uczyniłam co chyba jak narazie daje efekt.przemyslcie sobie z mezem czy chcecie isc na te badania,bo to wam daje tylko wiedze z ktora bedziecie musieli zyc jesli sie okaze cos nie tak,bo z leczeniem niestety nie jest tak latwo...wa genetycznych nie da sie wyleczyc...my dlugo sie wachalismy tym bardziej,ze ja mialam siostre z zespolem downa to strach byl wiekszy...takze pomyslcie...kwiatuszku to swietne wiesci:-) bardzo sie ciesze.to nic tylko dzialac;-) as &&&

kochane ja juz od dzis nie bede miala neta tylko nie wiem od ktorej godzinki.takze do konca miesiaca sie nie odezwe.trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo u mnie dobrze:tak: dzis mam wizyte u gina,bo wczoraj troche sie balam gdyz mialam silnijesze kłucia,ale nie w podbrzuszu tylko tak z boku z lewej strony blizej pachwiny dziwnie...dzis sie dowiem co to bylo.
 
Do góry