reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hey dziewczyny... jakos doła załapałam :( kilka dni temu cieszyłam się jak głupia bo poczułam ruchy a teraz wsłu****e się i nic ciągle o tym myśle... chyba zaczynam panikować...powtarzam sobie że jest wszystko dobrze że musi być..ale te złe myśli zawsze biorą góre:(
Nie ma co panikować, bo tydzień ciąży jeszcze młody, więc i Maluszek mały i dużo ma miejsca, ja też coś tam czułam, a potem nic i solidne kopniaki pojawiły się w 22tc, inne mamusie bardziej na cierpliwość zostały wystawione. Zjedz kawałek czekolady może, coca-cola tez ponoć działa. W każdym razie na takie solidne ruchy jest jeszcze troszkę czasu. Głowa do góry :tak:
A jak masz wątpliwości to pozostaje telefon do lekarza i wizyta. Zasada jest jedna, lepiej 10 razy pojechać niż 1 raz za mało.
 
reklama
witajcie.lena przestan sobie wkrecac!!!!!!!! ciesz sie wreszcie ta ciaza kobito!!!!!! myslisz,ze ja sie nie boje????? ale nie mysle wciaz o tym,bo bym zgupiała...twoje dziecko bedzie baaaaardzo zestresowane....

ja dzis mam wizyte u gina z wynikami elektrolitow.sprawdzalam juz i wszystko jest w normach takze do szpitala nie ma podstaw mnie kłasc,bo tez juz nie wymiotuje...za to czasem nasilaja mi sie kłucia w dole i musze mu o tym powiedziec,bo to mnie martwi bardzo.
 
Lena, twoj szkrabek jeszcze malutki i moze troszke sie rozleniwil, dlatego czujesz mniej. W koncu to tez czlowiek, ma prawo odpoczac, zdrzemnac sie i ma prawo mu sie nudzic, a nie musi brykac caly czas. Uspokoj sie, zrelaksuj, zjedz kawalek czekolady i nie mysl o najgorszym!!

Karola powodzenia na wizycie, daj znac potem co i jak :)

Kurcze dziewczyny, juz nie moge sie doczekac kiedy ja zaczne staranka, cos ten marzec na mnie dziala jak na kota :)
 
Dzięki Dziewczyny... wiem panikara ze mnie ale raz juz zignorowałam wszelki ból teraz byle jakie kłocie to ja drętwieje... naszczescie nie odczuwałam żadnych bóli... W Wielkiej Brytanii nie ma wizyt na zawołanie teraz mam usg 28 marca ehh :( ale mam jeszcze opcje do polskiego ginekologa 17 marca i chyba skorzystam z tej opcji..tylko jeszcze jest coś takiego że jak pojade do polskiego gina to On pewnie bedzie chciał mi zrobić usg dopochwowe bo innej aparatury nie maja a za 11 miałabym usg normalnie i nie wiem czy to by było bezpieczne dla maluszka. Chciałabym na czas ciąży być w Polsce moze było mi łatwiej ....Dobrze że mam Was :) Przepraszam że tak smucę ale nie chce tego dusić w sobie...
 
Lena - masz zakazany seks? Bo chyba tylko wtedy dopochwowe jest niewskazane, USG idzie przez brzuch na którymś etapie, dlatego że lepiej chyba widać i łatwiej złapać dzieciaczka. :tak:
 
Majra- witaj u nas rozgość tutaj uzyskasz wsparcie informacje i pomożemy na tyle ile możemy, zapalam światełko dla Aniołka(*)bardzo mi przykro ,że i Ciebie to spotkało:-(
Plenitude- gratuluję prawka :)
Gatto- gratuluję nowego lokum:)
Emka - idź idź do specjalisty jeśli masz okazję i to jeszcze osoba ,która zajmuje się naszymi przypadkami to warto iść i wyrzucić wszystko z siebie , ja dusiłam dusiłam i po latach mi wyszło oddział psychiatryczny bo nie szukałam pomocy...
Lena- nie panikuj to dopiero początki ruchów więc nie wszystkie czujesz dzidzia ma jeszcze miejsce tak jak któraś z dziewczyn napisała
As - trzymam kciuki lecę doczytać na wizytowo
a mnie nie było bo mi net nawala nie chcą mi się wszystkie stronko ładować:wściekła/y: i M mawia ,że za dużo czasu przed kompem spędzam więc się trochę ograniczyłam
pozdrawiam wszystkie dziewczynki
 
gatto dam znac dam:tak: lena jestes w 18tyg i myslisz,ze bedziesz miala dopochwowe usg????????????????????????? ja od 11tc mialam juz normalne...a gdzie nie maja takiej aparatury????? tu w polsce do normalnego usg?????? troche jestem w szoku.....:szok: co do kłuc moja droga to pociesz sie ze ja je odczuwam od 8tc i tez mi to przeszkadza no,bo co,ale lekarz mnie zapewnial,ze to normalne bo sie wszystko rozciaga...dzis niestety mocniej mnie kłuje,ale dobrze,bo mam wizyte wiec sie wypytam wszystko...powiem ci,ze nie myslalam,ze Anglia to taki zacofany kraj.mam tam mnostwo znajomych i rodzine i nikt nie narzeka...a w jakim miescie jestes???? witaj kobietko22;-) lili jak sie czujesz?????
 
reklama
karola1388 - dobrze, mdłości minęły, na zapachy jeszcze reaguję, ale z kibelkiem nie gadam, ciąża mi leci bardzo szybko, za szybko, nie wiem kiedy mi kolejne tygodnie uciekają, jutro kończy mi się 14 :szok: a ja naprawdę nie wiem kiedy mi to zleciało :-D Dzisiaj obudziłam się dla odmiany z igłami w gardle i ISLA poszła w ruch, musiałam się wczoraj nałykać na spacerze zimnego powietrza.

karola1388 - a UK to nie zacofany świat, tylko oni inaczej na to patrzą, jak już Kłaczek kiedyś napisała inaczej nie znaczy gorzej, my w każdym razie do czegoś innego się przyzwyczailiśmy, a i tak narzekać potrafimy, a nasi lekarze są naprawdę dobrzy, tylko system do bani.
 
Do góry