reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

dziewczyna82 prosze:-) as76 no ta karta fajna.bardzo nam sie teraz przydała.jutro ide sobie kupic witaminki i we wtorek reszte lekow.odrazu wykupie wszystko,bo ta karta ma okreslona date waznosci wiec zaszaleje odrazu.sukienka cudna.kurka ta twoja mala to bedzie miala tyle ubranek,ze kupowac nie bedziesz musiala za duzo.ostatnio nawet mowiłam Bartkowi,ze chciala bym sie nauczyc robic na drutach,ale nie ma mnie kto nauczyc:crazy:.co do sprzatania to ja tez mam ochote cos porobic,bo jestem troche pedantyczna i nawet jak maz posprzata to ja musze po swojemu cos poprawic.i wogole nie lubie jak jest brudno....pozamiatam tak powoli,czasem przetre mopem podłoge,kurze wytre i tyle,a jak czasem patrze ile rzeczy ja bym zrobiła to krew mnie zalewa;-)...bo to co widze ja niekoniecznie widzi moj maz...:confused2:...co do imbiru to nie znosze bleeeee,na wszelkie srodki lokomocyjne jestem uczulona i wymiotuje podwojnie...krakersy mam w domu musze jutro z rana sprobowac.dzis cały obiad zwrociłam:sorry:...
 
reklama
dziewczyna82 prosze:-) as76 no ta karta fajna.bardzo nam sie teraz przydała.jutro ide sobie kupic witaminki i we wtorek reszte lekow.odrazu wykupie wszystko,bo ta karta ma okreslona date waznosci wiec zaszaleje odrazu.sukienka cudna.kurka ta twoja mala to bedzie miala tyle ubranek,ze kupowac nie bedziesz musiala za duzo.ostatnio nawet mowiłam Bartkowi,ze chciala bym sie nauczyc robic na drutach,ale nie ma mnie kto nauczyc:crazy:.co do sprzatania to ja tez mam ochote cos porobic,bo jestem troche pedantyczna i nawet jak maz posprzata to ja musze po swojemu cos poprawic.i wogole nie lubie jak jest brudno....pozamiatam tak powoli,czasem przetre mopem podłoge,kurze wytre i tyle,a jak czasem patrze ile rzeczy ja bym zrobiła to krew mnie zalewa;-)...bo to co widze ja niekoniecznie widzi moj maz...:confused2:...co do imbiru to nie znosze bleeeee,na wszelkie srodki lokomocyjne jestem uczulona i wymiotuje podwojnie...krakersy mam w domu musze jutro z rana sprobowac.dzis cały obiad zwrociłam:sorry:...
Ten syrop dla dzieci Lokomotiv jest właśnie na imbirze ,ale go nie czuć wcale ,więc da się pić .
Karola ten komplecik jest robiony na szydełku ,a nie na drutach .
Ostatnio dość często uczę dziewczyny przez skype :-D:-D,więc jak masz taką możliwość to chętnie Cię nauczę .
;-):-):-)
 
Bardzo proszę o pomoc dla Amelki - jet to córeczka kuzynki mojego męża której w wyniku powikłań po chorobie zostały amputowane obie nóżki - pieniązki są potrzebne na protezy.


Darowiznę w każdej kwocie można wpłacić dla Amelki za pośrednictwem Fundacji "Słoneczko"

w tytule przelewu: AMELIA PYKA 195/P
Numery kont:

darowizny na subkonta podopiecznych: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

wpłaty zagraniczne w euro: kod SWIFT(BIC): GBW CPL PP, 76 8944 0003 0000 2088 2000 0050

wpłaty zagraniczne w dolarach amerykańskich: kod SWIFT(BIC): GBW CPL PP, 97 8944 0003 0000 2088 2000 0060

Adres fundacji:

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO”, 77-400 Złotów, Stawnica 33

Za okazane serce i każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Jak przekazać 1% podaktu? W określone pozycje właściwego formularza PIT należy wpisać numer KRS 0000186434 oraz obliczony 1 procent należnego podatku. Aby pieniądze trafiły do Amelki, koniecznie w rubryce cel szczegółowy 1 % proszę wpisać: AMELIA PYKA 195/P

przepraszam że tak spamuję, ale piszę o AMELCE gdzie tylko mogę i jak często tylko mogę mając nadzieję na skutek - pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
oj as76 to by było genialne...ale jest ale...mamy mobilny internet z konkretnym transferem i jak korzystałam kiedys ze skaypa to duzo nam zżerało tego transferu i nie starczało na cały miesiac:crazy: wiec maz usunał mi skaypa,bo ciagło jak diabli...
 
oj as76 to by było genialne...ale jest ale...mamy mobilny internet z konkretnym transferem i jak korzystałam kiedys ze skaypa to duzo nam zżerało tego transferu i nie starczało na cały miesiac:crazy: wiec maz usunał mi skaypa,bo ciagło jak diabli...
No to nie za fajnie ...
Jeszcze zostaje GG i moje zakopane filmiki z you tube .
Jak coś to daj znać na GG
Mój numer 4850439 .;-):-):-)
Jak nie masz GG to zostają maile na PW . :-D:-D:-D:-D
 
as76 mam gg 8361242.najpierw musiala bym zakupic wszystkie przybory ktore sa potrzebne.maz tez mi mowił zebym na you tube popatrzyla no,ale nie ma jak to ktos na zywo pokaze tak mi sie wydaje...ze tak sie czlowiek nauczy najszybciej.ojj kurcze,ale miala bym zajecie:-) a czym sie roznia robotki na szydełku od tych na drutach????
 
as76 mam gg 8361242.najpierw musiala bym zakupic wszystkie przybory ktore sa potrzebne.maz tez mi mowił zebym na you tube popatrzyla no,ale nie ma jak to ktos na zywo pokaze tak mi sie wydaje...ze tak sie czlowiek nauczy najszybciej.ojj kurcze,ale miala bym zajecie:-) a czym sie roznia robotki na szydełku od tych na drutach????
Na szydełku jest łatwiej wyrabiać wzory .
Na drutach to takie proste sweterki i inne jak najbardziej ,ale z ażurkami to już zabawy kupa.
Na szydełku zrobisz wszystko i sukienkę i bluzkę i serwetkę ,szal,czy poncho .
Jest dużo więcej możliwości.
Z potrzebnych rzeczy potrzebujesz na początek 1 motek włóczki i 1 szydełko .
Cały koszt to niecałe 20 zł .
Zapraszam więc do wspólnej zabawy .;-):-):-)
 
aha no to teraz znam roznice.fajnie.kurcze zapaliłam sie;-) musze sie wybrac jakos do pasmanterii jak bedzie auto znowu na chodzie,bo stoi ponownie i czeka tym razem na czesci,bo nam paliwo cieknie:wściekła/y:.ale jak tylko bedzie sprawny to zaraz wyciagam mezusia i niech mnie wiezie do sklepu,a pozniej trzeba bedzie zaczac działac,uczyc sie.oj as bede cie dreczyc:-D. słuchajcie ostatnio kłuje mnie czesciej tam w dole raz mocniej raz mniej,nie panikuje,jestem spokojna,ale to moze byc zwiazane z powiekszaniem sie teraz intensywnym prawda????
 
Prija zapytam się jutro, bo w pracy będziemy się widzieć. A wiesz, w sumie na tych wczasach może być fajnie i może będą "owocne"??? :-)Nie ma tego złego...
 
reklama
Igusiad no to my jesteśmy teraz obie słomiane wdowy:-)Mój przyjedzie prawdopodobnie dopiero na święta w kwietniu więc ten cykl mam z głowy jako bezstarankowy:no:. Mam nadzieję że na kolejne owu się załapiemy??? Może uda mi się połączyć je z monitoringiem.

As ja masakrycznie podziwiam osoby które mają taki fach w rękach i takie zdolności. Ja nigdy nie byłam dobra w rozbótkach ręcznych - nie umiem ani szyć, ani robić nic na drutach, ani na szydełku - beztalencie...:-):-)Buciki są przepiękne...I w ogóle wszytskie te Twoje dzieła - ekstra:-)

Ja dzisiaj rano na rycząco bo gadałam z meżem przez Skype'a i jeszcze nie mogę przeżyć tego że w lutym nie przyjedzie....A teraz jeszcze ta @ pogrzebała moje nadzieje na dzidzie...Echh:no:
 
Do góry