reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dlatego zlóż papiery jak już bedziesz miała na to siłę, czasem warto próbować.
Becikowe otrzymaliśmy, ale dziecko musi sie urodzic żywe, bez wzgledu na to który tydzien bo tam chcą akt urodzenia.
Złoże. Pieniążki chciałam odłożyć na nasze następne dziecko i ewentualnie jakieś badania. Wczoraj miałam wyrzuty sumienia, że tu śmierć dziecka a ja się chcę starać o odszkodowanie. Ale potem sobie pomyślałam, że po to płace ponad 50zł.plus mój mąż 33zł., żeby ubezpieczyć się na takie sytuacje. Poza tym wydałam też mnóstwo kasy na badania i wizyty w tej ciąży i co? Nie udało się. Dlatego chcę mieć jakiś zapas dla mojej kolejnej ciąży.
Co do becikowego to faktycznie, musi się urodzić żywe. Ale przy martwym w sumie też jest akt urodzenia, tyle, że z adnotacją:-(
 
reklama
Prija , wcale nie miej żadnych wyrzutów , nasze państwo wcale o nas matki nie dba , przecież ten socjal jest śmieszny . Uważam , że właśnie trzeba się domagać swojego. buziaki i trzymam &&&& że wszystko uda ci się wyegzekwować.
 
Witajcie kochane,melduję się po wizycie i usg genetycznym 4d....Kurczę moje maleństwo tak pięknie się uśmiechało,kręciło,wypinało....najważniejsze to to,że wszystko jest wporządku,mój dziubek ma wszystko na miejscu,każdy oragan idealny...ach....I wiecie co....to maleństwo to najprawdopodobniej nie chłopczyk a mała,piękna królewna...lekarz mówił cały czas per ona i powiedział,że to co wygląda jak siurak to sklejone wargi sromowe...więc chyba jedna będzie Antosia:)))))))))))
Kochane buziolki dla każdej z Was i dużo spokoju i uśmiechu w ten straszny mróz:****
 
Witajcie, dawno mnie nie było, ale wiecie dla czego:) :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
no ale sielanka się już skończyła:( dzisiaj mój J. wyjechał:-:)-:)-:)-(niby tylko na 2 miesiące, ale zaś rozłąka.
Pozdrawiam Was wszystkie
 
Agniesia , no proszę jakie wieści ! czyli jednak wszystko się może zdarzyć , mozecie mieć prkę - cudnie! pozdrawiam i wpadaj częściej
Igusia , zrozumiałe że nadrabialiście zaległości :zawstydzona/y: a jest szansa że coś tam zasiane jest ?
 
IZW pytałaś o ten pit z zasiłku chorobowego - jeśli wypłacał Ci go ZUS to pit dostaniesz z ZUS-u.

Prija super że wszytsko załatwiłaś, ja nie zrobiłąm nic w tym kierunku - z perspektywy czasu stwierdzam że byłam chyba w szoku.
Co do macierzyńskiego należy się pół urlopu za urodzenie martwego dziecka. Zapytam jutro mamy(pracuje w płacach) jak to sie ma do zasiłku rehabilitacyjnego.
Pozdrawiam wszystkie - ja mam doła, zrobiłam betę i poziom hcg - równe "0".Załamałam się kolejny raz :no:
 
reklama
IZW pytałaś o ten pit z zasiłku chorobowego - jeśli wypłacał Ci go ZUS to pit dostaniesz z ZUS-u.

Prija super że wszytsko załatwiłaś, ja nie zrobiłąm nic w tym kierunku - z perspektywy czasu stwierdzam że byłam chyba w szoku.
Co do macierzyńskiego należy się pół urlopu za urodzenie martwego dziecka. Zapytam jutro mamy(pracuje w płacach) jak to sie ma do zasiłku rehabilitacyjnego.
Pozdrawiam wszystkie - ja mam doła, zrobiłam betę i poziom hcg - równe "0".Załamałam się kolejny raz :no:

Tak mi przykro. Aż mi się smutno zrobiło. Rozumiem Cię. Jak kobieta pragnie dziecka to każdego miesiąca czeka na 2 kreski jak na zbawienie. Ja bym chciała się starać w kwietniu, ale mój mąż chce poczekać do czerwca, żebyśmy jeszcze "ostatni raz" pojechali na wczasy nad morze. W sumie też bym chciała pojechać tam gdzie byliśmy po ślubie, ale jak do wyboru to a dziecko to wiecie co wolę :-)

Dzieki, jeśli możesz to zapytaj.
Główka do góry.
 
Do góry