reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
agniesia84 no to cudnie dużo zdrówka dla ciebie i małej
igusia trzymam && za efekty przytulanek
prija0 ja i babianka też z Tychów - własnie babianka co u ciebie? Ostatnio zagladam cześciej ale nie widze twoich postów - pozdrawiam serdecznie.


co do tego PITu z ZUSu dzieki za info zatem czekam cierpliwie M z pośredniaka za grudzień tez jeszcze nie dostał - widocznie wszystkie urzędy z państówki sie ociągają...

musze sie z bierać do pracy a okropecznie mi sie nie chce ... ;/ u nas czas wybierania zaległych urlopów i będe pracować wszystkie najblizsze soboty eh

Powrót do strony www.amelka.net.pl/Galeria zdjęć

Powrót do galerii/Galeria nr 2 - rehabilitacja

ściskam mocno was wszystkie papa miłego weekendu
 
Witajcie dziewczynki.
U mnie strasznie zimno za oknem .
Nawet nie patrzę na termometr.
Mąż wyniósł pościel na taras i powiało,mnie to wystarczy .
Zmarzłam ....:szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D
chorowitkom zdrówka dużo życzę .:tak::tak::tak:
Kuba dziś wstał przed 7 i o tej godzinie nie wiedzieć czemu nas pobudził .:baffled::baffled::baffled:
Właśnie zasiadłam ze śniadaniem do kompa .

A mój mężuś przeszedł dziś całego siebie :szok::szok::szok:
Jak tylko wstał to pościel powywieszał,
klocki Kuby w salonie wszyściutkie posprzątał,
z psami na spacer poszedł,
teraz na całym piętrze kurze wyciera :szok::szok:
Prosił,żeby mu wodę do mycia podłóg zrobić ... :szok::szok::szok:

A na obiad zapowiedział,że będzie próbował zrobić żeberka w coli :szok::szok::szok::szok:
Normalnie szczękę z podłogi zbieram i w paszczy mi się nie mieści ,bo wciąż opada :szok::szok::-D:-D:-D
Miłego dnia dziewczynki ;-):-):-)
 
As76 cudny ten Twoj mezus,az sie usmialam jak wyobrazilam sobie Ciebie zbierajaca szczeke z podlogi:-D
Fajnie jak maz robi takie rzeczy,to olbrzymia pomoc,to znaczy,ze rozumie ,ze Ty caly tydzien a to Kubus do szkoly,ze szkoly,psy na spacer,zakupy...Prawdziwy skarb,wiem co mowie,bo moj maz jest rowniez niezastapiony,gotuje,sprzata,pierze...

Prija0 no nie zalatwilam nic,ale nie dlatego ,ze sie nie dalo,musialam cos bardzo pilnie zalatwic i przyznaje,ze po prostu odlozylam to.Ale tylko na chwile.U nas w USC pracuje moja znajoma,moze lepiej bedzie jak porozmawiam z Nia osobiscie.

Lilijanna zdaje sie pytalas w ktorym tygodniu poronilam,to byl 7tydz.Wszystko odbylo sie w szpitalu,wiec mam pelna dokumentacje,zastanawiam sie tylko czy nie jest za pozno?Trafilam do szpitala 7 pazdz.a 12 mialam zabieg.Wiec to juz 4 miesiace.

A mi tak troche smutno,29 lutego moj maz wyjezdza za granice do swojej rodziny,Jego mama troche choruje,siostrzenica ma slub i tak wszystko sie zebralo na raz.Bede sama:-(
W dodatku tak sobie myslalam,ze moze w marcu moglibysmy zaczac starania,za jakies 2 tygodnie zbadam sobie jeszcze raz prolaktyne,jak bedzie w normie(o co sie modle) to mamy zielone swiatlo od gina.A tu klops...
Chociaz musze sie Wam do czegos przyznac,odstawilam tabletki 3 tygodnie temu,moj maz byl szczesliwy bo kiedy je bralam wogole nie mialam ochoty na przytulanki.A w tym miesiacu troche poszalelismy;-)i kurka nie wiem jak to sie zakonczy.:shocked2:

Duncus a co u Ciebie?Wiesz,moj organizm juz nie reaguje tak strasznie na ten bromergon jak na poczatku,glowa boli,ale to u mnie standard,jedyna rzecz jaka mi chyba zostala to zatkany nos,bez kropli nie jestem w stanie funkcjonowac.Rowniez w nocy czesto sie budze z pwodu zatkanego nosa.
 
As- to masz super męża Ci powiem:tak:
a ja wczoraj miałam gości cały dzień i zero czasu na forum , dzisiaj też obowiązki sobotnie wzywają idę wstawić jakieś pranko, życzę miłego weekendu wszystkim.
 
witam sobotnio.agniesia84 gratulacje:-) ja mam genetyczne w czwartek.kurcze fajnie by bylo sie dowiedziec tez jaka płec,ale watpie...as dobrze,ze maz zadziałała troche domowo bynajmniej cie odciazyl.a co do synka no to co spac mu sie nie chcialo,siedziec sam tez nie chcial to przyszedł do was ze stwierdzeniem,ze jak on nie spi to nikt nie spi:-);-):tak:.hona no to niezle zaszaleliscie.co ma byc to bedzie,co ma wisiec nie utonie.my tez sie pilnowalismy przez ta cytomegalie a tu niespodzianka...bedzie dobrze nie martw sie na zapas.pewnie im blizej bedzie @ tym bardziej bedziesz o tym myslec...enya81 przytulam...moze za bardzo chcesz i nic z tego nie wychodzi????czesto tak jest...nie martw sie nadejdzie TEN dzien...igusiad hehehe witamy na bb:-) ponownie.teraz czekamy na efekty razem z toba;-)

a ja dzis sobote spedzam juz tylko z psem,bo maz ma popoludniowa zmiane od 13 do 21...dowiedzialam sie juz wszystkiego z ta karta apteczna,byłam wczoraj w aptece i to jest tak,ze z racji tego,ze mam to ubezpieczenie grupowe w pzu i lezalam w szpitalu to teraz dostałam tak jakby 250zł w prezencie na leki:-) pasuje,bo akurat we wtorek ide na wizyte i po recepty na luteinke,clexane i duphaston to chociaz nie obciaze budzetu.jesli znikne w ktorys dzien i nie bede sie odzywac to znaczy,ze laptop padł i poszedł do serwisu:baffled:
 
Karola a gdzie kupiłaś tą korę dębu i jak się ją stosuję?

kochana kore debu kupisz w aptece.ja dałam za nia 4zl...to sa takie nasionka.wsypujesz 2 łyzki do np małego rondelka,zalewasz zimna woda,stawiasz na ogniu do wrzenia i niech sie tak pogotuje z 5 minut,pozniej odstawiasz na 15 minut i na koniec przecedzasz zeby miec tylko sam płyn.ja to stosowałam do podmywania,ale mozna dodawac ze 2 lyzki do kapieli.ja jak złapałam infekcje i piekło mnie i szczypało jak sikałam to po 3 dniach mi przeszlo.

witam sie wogole z wami.dziewczyny mam pytanie co jest dobre na mdłosci???? strasznie daja mi w kosc.od samego rana do samego wieczora.jak zjem,jak nie zjem itd...no i kilka razy dziennie wymiotuje...myslalam,ze z kazdym tygodniem objawy staja sie znosniejsze,ale u mnie chyba jest odwrotnie:eek:
 
reklama
witam sobotnio.agniesia84 gratulacje:-) ja mam genetyczne w czwartek.kurcze fajnie by bylo sie dowiedziec tez jaka płec,ale watpie...as dobrze,ze maz zadziałała troche domowo bynajmniej cie odciazyl.a co do synka no to co spac mu sie nie chcialo,siedziec sam tez nie chcial to przyszedł do was ze stwierdzeniem,ze jak on nie spi to nikt nie spi:-);-):tak:.hona no to niezle zaszaleliscie.co ma byc to bedzie,co ma wisiec nie utonie.my tez sie pilnowalismy przez ta cytomegalie a tu niespodzianka...bedzie dobrze nie martw sie na zapas.pewnie im blizej bedzie @ tym bardziej bedziesz o tym myslec...enya81 przytulam...moze za bardzo chcesz i nic z tego nie wychodzi????czesto tak jest...nie martw sie nadejdzie TEN dzien...igusiad hehehe witamy na bb:-) ponownie.teraz czekamy na efekty razem z toba;-)

a ja dzis sobote spedzam juz tylko z psem,bo maz ma popoludniowa zmiane od 13 do 21...dowiedzialam sie juz wszystkiego z ta karta apteczna,byłam wczoraj w aptece i to jest tak,ze z racji tego,ze mam to ubezpieczenie grupowe w pzu i lezalam w szpitalu to teraz dostałam tak jakby 250zł w prezencie na leki:-) pasuje,bo akurat we wtorek ide na wizyte i po recepty na luteinke,clexane i duphaston to chociaz nie obciaze budzetu.jesli znikne w ktorys dzien i nie bede sie odzywac to znaczy,ze laptop padł i poszedł do serwisu:baffled:
Kuba wychodzi z założenia :
Kuba nie śpi -spania nie ma ... :-D:-D:-D
A ta karta do apteki to całkiem fajna rzecz :tak::tak:

kochana kore debu kupisz w aptece.ja dałam za nia 4zl...to sa takie nasionka.wsypujesz 2 łyzki do np małego rondelka,zalewasz zimna woda,stawiasz na ogniu do wrzenia i niech sie tak pogotuje z 5 minut,pozniej odstawiasz na 15 minut i na koniec przecedzasz zeby miec tylko sam płyn.ja to stosowałam do podmywania,ale mozna dodawac ze 2 lyzki do kapieli.ja jak złapałam infekcje i piekło mnie i szczypało jak sikałam to po 3 dniach mi przeszlo.

witam sie wogole z wami.dziewczyny mam pytanie co jest dobre na mdłosci???? strasznie daja mi w kosc.od samego rana do samego wieczora.jak zjem,jak nie zjem itd...no i kilka razy dziennie wymiotuje...myslalam,ze z kazdym tygodniem objawy staja sie znosniejsze,ale u mnie chyba jest odwrotnie:eek:
Dla mnie na mdłości dawał radę tylko imbir i zanim wstałam z łóżka to obowiązkowo zjadałam na leżąco herbatnika ,krakersa lub sucharka .
Efekt?
Ani razu nie witałam się z panem kibelkiem...
Kupowałam też syrop dla dzieci na chorobę lokomocyjną Lokomotiv ;-):-):-)

Hej dziewczynki.
Wczoraj poczułam się na tyle dobrze ,że wstałam posprzątać kuchnię . :sorry:
To znaczy bez przesady ,nie jakoś super tylko umyłam piekarnik,mikrofalę i kuchenkę gazową ,do tego powycierałam blaty ...
Efekt ...
Do końca dnia leżenie i leki,leki,leki. :eek::crazy:
Nosz kurna...
Nic mi dosłownie nie wolno. :no::no:
Jak leżę to nawet skurczy nie mam ,a jak cokolwiek zrobię to od kilku do kilkunastu na godzinę . :szok::szok:
Horror jakiś . :eek::eek:

Wczoraj zaczełam kolejną sukienusię,bo w piątek skończyłam robić komplecik dla małej.
Fotka w załączniku jak ktoś chce obejrzeć
;-). :-):-)
Tym razem nowy wzór węzeł salomona i zobaczymy co wyjdzie ,bo sama jestem bardzo ciekawa . :-D:-D:-D

Przepraszam dziewczynki ,że nie czytam wszystkiego ,ale jest mi ciężko siedzieć ,bo już brzuszek przeszkadza i mała się denerwuje podczas siedzenia .
Pozdrawiam Was gorąco .
 
Do góry