reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ta-dam, ta-da,. ta-dam dzisiaj ujrzałam II kreseczki :-D
brawoooo brawooo gratulacje duuze ;)

Martyynaa81 mocno przytulam i bardzo współczuje
(*) dla Aniołka

Karola1388 gratki tak dużej bety,co do pracy.....no cóż powiem Cie ze kawał D.....z niego,u mnie było troche inaczej i myslałam ze tez bedzie lipa ale,krótko opowiem:w firmie pracowałam od sierpnia bez umowy i na pół etatu i tez martwiłam sie ze bez umowy :/ az pwenego dnia dowiedziałam sie o ciąży a 3 tygodnie później tj od 1.11 dostałam umowe tak z zaskoczenia i to na cały etat i az na 2 lata,troche głupio mi sie zrobiło bo o ciąży nikt nie wiedział i narazie dalej nic nie mowiłam do momentu trafienia do szpitala tj do 22 listopada,pozniej jak sie okazało zabieg ,zwolnienie na 2 tyg itd....myslałam ze szef sie wsciekł i mnie zwolni ,ale tu..........było duze zaskoczenie bo powiedział mojej koleżance z firmy ze jak chce to moge wczesniej wrócic do pracy i nie siedziec i nie myslec do końca zwolnienia,ze praca troche lepiej mi zrobi,oczywiscie jesli fizycznie dobrze sie czuje.Szok...ale miło mi sie zrobiło
Czyli nie każdy pracodawca to świnia
ale zdażało sie pracować z takimi jak u Ciebie Karolka
wiec siedz w domu i nie daj sie wykorzystywać,najważniejsza dzidzia teraz!!!

aa no i u mnie 35 dzien od zabiegu a @ ani widuuuu i już sie denerwuje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
liljanko ogromne gratulacje!!!!!!!!!! martynko coz ci mozna napisac...wyrazy wspolczucia trzymaj sie kochana.jestesmy z toba.swiatełko dla aniołka*...malami123 nie robisz testu???? co do pracy to do koca tyg pracuje i koniec...ide zaraz do lekarza zeby poprawili mi recepte na clexane...boje sie,ze bedzie za pozno...
 
Nasz Baby Angel odszedl dnia 2 stycznia 2012(*)
Martyynaa81 - czytałam ten post wczoraj, ale do mnie nie dotarło w ogóle. :zawstydzona/y: Kochana poryczałam się, tak bardzo pragnęłam by to dziecię mogło przytulić się do Ciebie. Mocno Cię przytulam :-( Tak strasznie mi przykro. :-(



Dziewczyny - wielkie dzięki za gratki.

Tak naprawdę to wszystko przede mną, byłam już dzisiaj zbadać morfologię i obowiązkowo progesteron, bety nie zrobiłam, za drogo. Wyniki mam po 15, a jutro jeszcze mocz zaniosę.

Z każdą minutą w głowie pojawia się setka pytań, obaw, wyobrażeń jak to będzie. Póki co gdzieś tam w tle pojawia się strach, ale póki co staram się go wykurzać i już cieszyć każdym dniem.

Nie ważne czy chłopiec czy dziewczynka, ważne by w terminie i zdrowe. Już mnie kusiło by polecieć do góry do kartonów, już sobie myślałam, czego mi brakuje? Co dokupić? To były myśli błyskawiczne, szybko je odepchnęłam.

Dziadki będą mieć super prezent na dzień babci i dziadka, bo przecież na wizycie w 7-8 tyg. usłyszę serduszko.

Adrianna będzie cudowną starsza siostrą, a ja znowu sprawdzę się jako kochana mamusia nieporadnego Szkraba.

Tak, tak, wszystko będzie dobrze. Musi!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie :-)
Lilijana gratuluje dwoch kreseczek i zycze spokojnej ciazy :-)
Matryna przykro :-(
Ja czekam na @. Nie mam pojecia kiedy ma sie pojawic. Bola mnie plecy i cyce tak dziwnie kluja wiec mam nadzieje ze ta wredota juz sie zbliza. bo na slubie nie chce jej widziec hihi.
Malami czyli test wyszedl negatywny?
a co z dziewczynkami co dopiero zafasolkowaly? milcza nie pisza? dajcie znac kochane jak sie czujecie?
 
Lilijanna gratuluję Kochana! Nudnej ciąży życzę! I dobrze mówisz, wszystko będzie dobrze!
karola1388 wiadomo, że bez pracy ciężko, ale dacie radę, a maluszek teraz najważniejszy. Ja też nie pracuję, została mi przedłużona umowa tylko do porodu...ale nie żałuję niczego, będę mieć czas dla córci...trzymam kciuki&&&&
Martyynaa81 bardzo mi przykro...zapalam dla Aniołka(*)
Właśnie kłaczku gdzie się podziewasz? Czyżby to już?

Życzę wszystkim miłego dzionka i pozdrawiam cieplutko.
 
Witajcie :-)
Lilijana gratuluje dwoch kreseczek i zycze spokojnej ciazy :-)
Matryna przykro :-(
Ja czekam na @. Nie mam pojecia kiedy ma sie pojawic. Bola mnie plecy i cyce tak dziwnie kluja wiec mam nadzieje ze ta wredota juz sie zbliza. bo na slubie nie chce jej widziec hihi.
Malami czyli test wyszedl negatywny?
a co z dziewczynkami co dopiero zafasolkowaly? milcza nie pisza? dajcie znac kochane jak sie czujecie?

Bobofrutek no ja od zabiegu juz 35 dzien i nic i nie wiem co dalej,a u Ciebie ile juz mija??
 
reklama
malami ja zabieg mialam 6.12 wiec 29 dni. zawsze mialam 3 kazedego miesiaca @ a teraz nie wiem kiedy mam sie spodziewac. plecy mnie bola i cyce kluja wiec mam nadzieje ze sie niebawem wredna @ pojawi. a test wyszedl negatywny? nawet cienia kreski nie mialas?
 
Do góry