reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

mart81 wiem ze i tak predzej czy pozniej musiala bym odejsc,ale zawsze to pozniej jest lepsza opcja,ale coz...jakos trzeba sobie poradzic.słuchajcie a co do zarejestrowania to nie jest tak,ze nie mozna isc odrazu na l4 ...no,bo ja wczesniej nie bylam zarejestrowana i co nagle pojde na zwolnienie??? ja sie w tym kompletnie nie orjentuje...dzis generalnie mocniej kłuje mnie w dole...ehhh
 
reklama
Karola,wg mnie powinnas brac clexane, sam acard to za malo( tak twierdzi moja pani ginekolog), z tym ,ze ja mam potwierdzone badaniami schorzenie, ktore wymaga brania clexane i acardu.Ale pamietam, jak ginekolog mowila mi,ze nawet gdybym nie miala tego schorzenia, to i tak moje poronienia klasyfikuja mnie do tych lekow.I moja rada jest taka, postaraj sie jak najszybciej zaczac przyjmowac ten clexane.Aha, i to co pisala As, moze zwieksz sobie dawke kwasu foliowego, ja biore 15, moze bierz 2x5?A to,ze w rodzinie Twojego ex byly wady genetyczne, wcale nie oznacza, ze poprzednie poronienia mialas z tego powodu.Mi w rozmowie genetyk powiedzial, ze przy wadach genetycznych z reguly poronienie nastepuje pozniej tzn,pod koniec , albo po I trymestrze i chyba cos w tym jest.
A praca sie nie przejmuj, jak nie ta to inna, Malenstwo jest najwazniejsze.
 
Martyna, zamrozilo mnie gdy przeczytalam Twoje slowa.Tak strasznie mi przykro, to niemozliwe. Duzo sily dla Was, a dla Aniolka*
 
reklama
Do góry