reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam dziewczynki,, moze to nie na temat (nawet napewno) ale dziś zdechł mi ptaszek - basztard . Rano skakał , śpiewał a potem sie przewrócił i po paru godzinach ab, teraz patrzymy na pusta klatke i taki mały ptaszek a jak można sie przyzwyczaić...

Buziam Was!!!!!!!!!!
Robię sałatki na jutro bo idziemy do znajomych, mazurka upieklam ale taki jakiś cienki wyszedł:zawstydzona/y:. Pozdrawiam.

Co do seksu podczas ciąży to ja to miałam taką ochote , oczywiscie w pierwszej ciązy, w drugiej jakos brzuch bolał i balismy sie .

A i oczywiście gratuluję Dwóch kreseczek przyszłym mamusią/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam dziewczynki,, moze to nie na temat (nawet napewno) ale dziś zdechł mi ptaszek - basztard . Rano skakał , śpiewał a potem sie przewrócił i po paru godzinach ab, teraz patrzymy na pusta klatke i taki mały ptaszek a jak można sie przyzwyczaić...

Buziam Was!!!!!!!!!!
Robię sałatki na jutro bo idziemy do znajomych, mazurka upieklam ale taki jakiś cienki wyszedł:zawstydzona/y:. Pozdrawiam.

Co do seksu podczas ciąży to ja to miałam taką ochote , oczywiscie w pierwszej ciązy, w drugiej jakos brzuch bolał i balismy sie .

A i oczywiście gratuluję Dwóch kreseczek przyszłym mamusią/
Z tego co kojarzę to rodzaj kanarka :confused:
Jak ptaszek po prostu się przewraca i potem zdycha to jedyna przyczyna -zawał.
Z tego nie da się wyleczyć ...
Przykro mi z powodu ptaszynki.
Ja też jestem zwierzolubem i jak mi 1 rybka ze stada zdechnie to jej tydzień żałuję ;-):-):-)
No taka wariatka ze mnie...:-D:-D:-D
Mazurek czasami wychodzi cienki ,bo to mazurek ;-):-):-)
Jaki zrobisz -taki jest
 
no ja co spojrze na klatke to mam mokre oczka , tak to taki rodzaj kanarka - pięknie śpiewał szczególnie rano o 5:-D, na pocieszenie piesek cały czas łazi za mną chyba to czuje bo tez taki smutny a moze ja mam cos nierowno pod sufitem. Ale z drugiej strony to kto wie co tam zwierzęta myślą nie?
 
no ja co spojrze na klatke to mam mokre oczka , tak to taki rodzaj kanarka - pięknie śpiewał szczególnie rano o 5:-D, na pocieszenie piesek cały czas łazi za mną chyba to czuje bo tez taki smutny a moze ja mam cos nierowno pod sufitem. Ale z drugiej strony to kto wie co tam zwierzęta myślą nie?
Zwierzęta nie myślą tak jak my,ale wyczuwają nasze emocje,nasze zdenerwowanie i inne zachowanie.
Pies doskonale wie,że coś się stało bo człowiek zdenerwowany lub wtedy kiedy się boi wydziela inny zapach ;-):-):-)
Pies jest doskonalym węchowcem i potrafi te zapach rozróżnić...;-):-):-)
 
Pewnie tak jest , to pewnie temu mój mnie tak obwą****e:-D:-):-D:-)

wszystkiego co najlepsze , duzo zdrówka, miłości i Błogosławieństw w przyszłym roku 2012, dla oczekujących dobrej nowiny- nadziei i wytrwałości, dla czekających na rozwiązanie- cierpliwości iiiibezbolesnego porodu:-):tak:. Dla Was wszystkich Szczęscia!!!!!!



Musze juz spadac , jutro do pracy a potem do znajomych więc nie będe juz miec okazji. Buziam Was!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
dopiero nadrabiam ostatnie dni

Karola ale fajnie, gratulacje. Trzymam kciuki. Będzie dobrze. Przeogromnie się cieszę. Wszyskie kłucia, lekkie bóle, ciężki brzuch, rozciągania itd, to wszystko normalne i prawidłowe. Na pewno dokąd plamisz, seksik zakazany. I w ogóle ostrożnie i nie za ostro w pierwszym trymestrze.

Kłaczku ale masz piękną piłkę przed sobą. Nie mogę się już doczekać jak będziesz już z powrotem w domu z Karolkiem.

Enya z mojego doświadczenia, tak, po duphastonie piersi bolą jak cholera. Sama biorę teraz na plamienie, i niestety dzień bez chipsów, dniem straconym. Choćby mała paczuszka musi być. Wiem że to świństwo, ale nie mogę się opanować. Może coś w tym jest...

Prija gratulacje, też się mega cieszę. Nie wiem czemu, ale ciąża każdej z Was cieszy mnie jakoś bardziej niż moja własna. Tak bym chciała żeby nam wszystkim się powiodło. Dużo nas tu w ostatnich tygodniach przybyło.

Ilona nie martw się, bądź dobrej myśli. Wszystko na pewno będzie dobrze i przejdziesz 22 tydzień bez komplikacji. Trzymam kciuki i wysyłam Ci dużo ciepła i dobrych fluidów.

Trzynastka i Martula witajcie i zostańcie z nami. Zapalam światełko dla Aniołków (*). Trzymajcie się mocno.

Lena nospę na 100% można brać, lepiej brać niż znosić skurcze. Jest bezpieczna i wskazana.

Nie mogę już doczytać dzisiejszych postów do końca, tak mnie strasznie mdli. Męczę się strasznie. Dzisiaj 4h w podróży z mazur. Po drodze marzyłam o gotowanej kolbie kukurydzy z KFC i mój ukochany mnie zawiózł, i jak usiedliśmy do stolika to powiedział że aż miło popatrzeć, jak mi się gęba cieszy :-)
 
Oj, Mart... ta "pilka" to potezny balon.:-D Takiej to ja Ci nie zycze - fajniejsze w obsludze sa te male, zgrabne pileczki, ktore wygladaja jak przyklejone. W moich proporcjach to raczej ja wygladam jak narosl na brzuchu.
 
dziewczynki zadam wam troche nietypowe pytanko,bo komu mam je zadac jak nie wam????? jak to jest z sexikiem w moim przypadq???? bo mam taaaakaaaa ochote,ale sie boje...rozmawialam wczoraj troche o tym z moim to powiedział,ze on sie woli wstrzymywac,bo sie boi,ze dzidzi zaszkodzimy itd...no on to sie moze i moze wstrzymywac,ale ja???;-)...ja tez sie boje tego itd mnostwo mysli,ze zaczna mi sie jakies bole ze plamienie sie zwiekszy i dojdzie do krwawienia itd...pytam was nio bo po 1 niektore z was maja juz dzidziolki a po 2 tez jestescie w ciazy i wiecie napewno wiecej w tym temacie niz ja...jesli oczywiscie trzeba sie wstrzymywac to jak najbardziej sie dostosuje fasolka najwazniejsza....przepraszam,ze tak bezposrednio.:-p

Karola ja przy córeczce nie miałam żadnych zakazów i często to wykorzystywałam:-)Ale jedna z moich przyjaciółek jest teraz w ciąży, ma łożysko przodujące i ona od samego początku ma zakaz. No cóż, najważniejsze co powie Ci lekarz i tego się trzymaj bo dzidzia najważniejsza.

A o mojej babci napisali dzisiaj w naszym Echu Dnia ( na necie) i jak czytałam komentarze to scyzoryk mi sie w kieszeni otwierał....
 
Szczęśliwego Lepszego Nowego Roku,
Bez cierpienia, płaczu, złości, przykrości
żebyście wszystkie zobaczyły upragnione II
kreseczki poczuły kopniaczki i szczęśliwie rozpakowały.
Zjola Emy-
Wam życzę przede wszystkim powodzenia w zamierzonych celach spokoju ducha,I Emy Nowy Rok ukoił serduszko, Zjolu powodzenia na badaniu.
Czarna Kobietko aniunnia Za Was również trzymam kcciuki
A mamusią które zobaczyły II kreseczki, żeby spokojnie bez problemów dotrzymały do końca,
Anetha jeszce troszeczkę
Karolciu mam nadzieję że plamienia ustają
 
reklama
As- masz racje partacz i tyle.
Kaira- dzięki za pamięć.
ja wstałam posnułam się po mieszkaniu , wypiłam kawkę i weszłam na bb doczytać jeszcze co tam u Was , M robi ciasto i jedziemy potem do szwagierki będę tam robiła u nich pizze na dwie blachy bo będzie trochę osób.
 
Do góry