reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kochane moje laseczki ja już po....jest piękny pęcherzyk na 10 mm z ciałkiem żółtym w środku:)))))))serduszka jeszcze nie było widać ale lekarz zapewnial,że wszystko jest wporządku i za tydzień 28 idę na usg serduszkowe:)))Pół tony na sercu lżej,drugie pół jak za tydzień będzie u mojego dzwoneczka śliczne serduszko...kochane dziękuję za wsparcie i kciukasy,ale nie puszczajcie do 28.12-buziaczki:*******
As &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& to dla Ciebie i wielki buziak:*
Ilonko &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Ty wiesz kochana,ja wierzę,że pika tam już śliczna pikaweczka:*
Co ja bym bez Was zrobiła:)))
 
reklama
Marta miałaś dziś stresa ale na szczęscie wszystko dobrze :-), oby tak dalej
Agniesia gratuluje pięknego pęcherzyka i trzymam kciuki za serduszko :-)
Ilonka wierzę że będzie serduszko, i trzymam bardzoo mocno kciuki, oby wszystko było o.k
As kciuki zaciśnięte &&&&&&&, moze dowiesz sie już jaka płeć :-)
Gosiulek Kacperek wychoruje sie już chyba za wszytkie czasy, życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
prija0 każdy z nas miał takie momenty że myśłał że nie zobaczy już swojego maleństwa a jednak sie udaje, jest tu nas dużo, które już to udowodniły. każda z nas zasługuje na to szczęscie. uwierz a napewno sie uda :-)
Kłaczku nie no poczekaj jeszcze, powiedz Karolkowi że chociaż do Nowego Roku niech posiedzi w brzusiu.

Już jurto wizyta na USG, ciekawe co zobaczę, trochę sie boję bo jakoś zadnych objawów nie mam poza bolącymi piersiami i mdłościami czasami, zadnego witania sie z kibelkiem, itp. proszę o kciuki jutro ok. 10
A tak poza tym powoli czas mija, przygotowania świąteczne, a od czwartku biorę sie już za pichcenie w kuchni.
Trzymajcie sie kobitki, pozdrwaiam
 
KOBIETKI MAM DZIECIĄTKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NADAL NIE MOGĘ UWIERZYĆ !!!!!!!!!!!!!
NO I LEKARZ ZMIERZYŁ TYLKO PĘCHERZYK MA PONAD 23 mm , dzidzi mi nie wymierzył, ale SERDUSZKO PIKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6.08 2012 TERMIN PORODU WEDŁUG OM
MAM KARTĘ CIĄŻY :-D
ufffffffffff ........!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Kochane moje laseczki ja już po....jest piękny pęcherzyk na 10 mm z ciałkiem żółtym w środku:)))))))serduszka jeszcze nie było widać ale lekarz zapewnial,że wszystko jest wporządku i za tydzień 28 idę na usg serduszkowe:)))Pół tony na sercu lżej,drugie pół jak za tydzień będzie u mojego dzwoneczka śliczne serduszko...kochane dziękuję za wsparcie i kciukasy,ale nie puszczajcie do 28.12-buziaczki:*******
As &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& to dla Ciebie i wielki buziak:*
Ilonko &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Ty wiesz kochana,ja wierzę,że pika tam już śliczna pikaweczka:*
Co ja bym bez Was zrobiła:)))
SUPER !!!!!
BEREK !!!!
A nie mówiłam ,że będzie dobrze .:tak::tak:
Właśnie wróciłam z wigilii fundacyjnej .
Już miałam się szykować do wyjazdu do kliniki.
Telefon od nich .
Wizyta przesunięta na 21 .
Mój lekarz dopiero zaczyna ostatnie CC :szok::szok::szok::-D:-D:-D
Tam CC to nawet w środku nocy robią .:szok::rofl2::rofl2::-D:-D:-D
Proszę o trzymanie kciuk,ów po 21 :tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
KOBIETKI MAM DZIECIĄTKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NADAL NIE MOGĘ UWIERZYĆ !!!!!!!!!!!!!
NO I LEKARZ ZMIERZYŁ TYLKO PĘCHERZYK MA PONAD 23 mm , dzidzi mi nie wymierzył, ale SERDUSZKO PIKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6.08 2012 TERMIN PORODU WEDŁUG OM
MAM KARTĘ CIĄŻY :-D
ufffffffffff ........!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ależ cudnie !!!!
Ostatni BEREK :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Agniesia, Ilona super, tak się cieszę!!! wiedziałam, że dzisiaj jest dobry dzień. Moja przyjaciólka dzisiaj miała USG 12tc, przezierność itd, wszystko prawidłowo. Tak się cieszę z Wami, i sama się cieszę że u mnie jest ok. Aż mi się łzy cisną do oczu. Głupia ja.

Kasia trzymam kciuki &&&&& będzie dobrze, Napewno.
 
Witam dziewczyny
Witam nowe Aniolkowe mamy,dla Waszych Aniolkow(*)

A u mnie nie najlepiej,samopoczucie do bani,mysle o tej prolaktynie,jestem nerwus,ale nie myslalam nigdy ,ze az tak to sie objawia,lekarz kazal sie wstrzymac ze staraniami,nadal mam brac tabletki anty przez 2-3 miesiace a potem kolejne na ta cholerna prolaktyne i kolejne kilka miesiecy w plecy,a ja juz nie mam duzo czasu,nie jestem najmlodsza,boje sie,ze nigdy nie zostane mama.W dodatku za dzien,dwa dostane @ i jestem taka rozdrazniona,ze nawet moj Bogu ducha winny maz boi sie do mnie odezwac.Chce mi sie ryczec,a tu jeszcze Swieta,prezenty,gotowanie,nie wiem jak to ogarne.:-(
 
reklama
Ilonka i jak mogłaś nie wierzy w swoją dzidzię no wiesz co :-) GRATULUJE super
Gosiulek dziekuję, wiem kochana
Marta ja wierzę w to, że będzie dobrze, musi :tak:dzidzia jest silna
As trzymam &&&&&&
 
Do góry