reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej dziewczynki. Wszystkim zafasolkowanym mamom gratulacje :) a mnie dziś taj jajniki kuły jak nie prawy to lewy że nie dałam rady chodzić. Nie miałam tak nigdy wcześniej.
 
reklama
witajcie kobietki.. baardzo długo mnie tu u Was nie było.. :( wybaczcie mi.. dużo się u mnie zmieniło.. mój związek się rozpadł, jestem na "yaz'ie" i poznałam sympatycznego faceta.. Życie jakoś płynie.. długo by opowiadać więcej.. ale ogólnie nie jest źle.. nawet mogłabym powiedzieć, że jest lepiej niż było ale pragnienie macierzyństwa jest dla mnie ciężarem.. codzienne łykanie pigułek jest dla mnie brew mnie samej.. no ale cóż rozum NIE=serce.. Pozdrawiam.
 
agniesia - super, cieszę sie razem z Tobą,za tydzien bedzie juz serdunio jak dzwon !!!!!!!!!!!!!!
As trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&

dziekuję Wam bardzo za wszystko
własnie ciągle przepraszam ta moją kruszynkę ze w nią nie wierzyłam, ale nie wierzyłam ze mogę tak łagodnie znosić ciążę !!!!!
Teraz same dobre mysli :) a 17 stycznia zobaczę mam nadzieje super mini ludzika i mam nadzieje ze pomacha do mamusi :)
 
Witajcie kochane .
Właśnie wróciłam z kliniki.
Malenstwo jest zdrowe tyle lekarz powiedział z 3 minutowego podglądu :-D:-D:-D
Serce 147 na min ,kręgosłup łączny i szybko kopie :-D:-D:-D
Podejrzenie na płeć jest 70 % ,więc na razie nie ujawniam .;-);-)
Yuppi łożysko poszło w górę i już nie jest przodujące UFFFFF...
szyjka całkowicie zamknięta i pełna długość .
Jest super :tak::tak::tak:
Dzięki za kciuki .
Przydały się .
 
Ilonka24,Agniesia,AS pięknie dziewczynki i trzymam kciuki dalej oby wszystko było suuuuuuuuuuuper &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:-):-):-) i niech bedzie jak najwięcej Fasolek.
Ja dzis ostatni dzien w pracy ,a później pakowanko i jutro z rana z moimi chłopakam i wyjazd na śląsk.
Dziś znowu śniło mi się maleństwo :-( nie wiem czemu takie sny
Zimno u mnie jak cholerka -5 i zaczyna padać
Pozdrawiam gorąco z samego rana
 
Agniesia , Mart , kasia , ilona24,AS Bardzo się cieszę zę wszystko u Was dobrze ! Wspaniałe wieści przed świętami !
Teraz tylko uśmiech na twarzy i pierś do przodu :-D

hona , współczuje smutnych dni , ale najważniejsze nie zamykaj swego serducha przed mężem , jemu jest pewnie ciężko jak takie gradowe chmury wiszą w powietrzu. Głowa do góry!

Amerie , 2 poronienia w tak krótkim czasie , może trzeba się przebadać ? Współczuje Ci bardzo ...
 
reklama
Witam... Dziewczyny poradzcie mi bo zaświruje zaraz... Odczuwam taki delikatny ból w dolnej czesci brzucha a dokładniej tak jagby bolalo mnie wejscie do macicy wiem jak to brzmi ale tak to czuje nie jest to taki bardzo silny bol ale jest... co mam robic???
 
Do góry