reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Agniesia- trzymam mocno kciuki&&&&&&&&&&&&&&&
ja w trakcie przygotowań do świąt wpadam Wam życzyć moje kochane , dużo zdrówka, szczęścia ,miłości ,oraz upragnionego cudu pod serduszkami i szczęśliwych rozwiązań, buziaki.
Widzę nowy nick dla nowej Aniołkowej mamusi zapalam światełko(*)dla Aniołka.
Uciekam nadrobić resztę i z powrotem wracam do pracy .
 
reklama
Witajcie moje kochane, to już dzisiaj to dzisiaj okaże się jaki jest mój los....dzisiaj o 15.15 godzina "zero". Proszę o wsparcie,modlitwę i mocne kciukasy....jestem chyba bardziej zestresowana niż przed obroną mgr......Kochane po wizycie sie zamelduję i powiem czy jestem już chociaż ciut spokojniejsza czy..........oby tam była moja fasoleczka:***buziaki
Trzymam kciuki za ciebie a Ty trzymaj za mnie . :-D:-D:-D:-D:tak::tak:
Witajcie babencje.
Dziś mam gina o 20.30
Uprasza się o trzymanie kciuków ..:-p:-p:-p
 
As znowu tak późno?
Trzymam za Wszystkie kciuki.
Zobaczcie ja u mnie pada
Zobacz załącznik 418131Zobacz załącznik 418132
kochana teraz dużo wcześniej niż ostatnio.:-D:-D:-D:-D:-D
Wtedy weszłam do gabinetu o 22.30 :-D:-D:-D
Ależ masz pięknie i to na same świeta .

Dzisiejszzaa wizyta specjalnie jest później.
Na 17 mam wigilię w fundacji i pewnie wrócę ok.19
Trzeba się jeszcze trochę potem ogarnąć i czas będzie jechać ..;-)
 
Ja strasznie nie lubię późnych wizyt bo przez cały dzień nie jestem w stanie normalnie funkcjonować...
Chcecie śnieg? Wysłać? ja nie chcę.....wyjeżdzamy na święta a bardzo się boję jeździć w taką pogodę.
 
Jeny, ale się dzisiaj strachu najadłam, wzięłam wczoraj znowu tą globulkę na podrażnienia po antybiotyku, i rano wstaję idę do kibelka, a tam bardzo ciemne plamienie, prawie czarne, takie jak miałam po zabiegu, wytarłam a następnie już czerwone, po prostu krew, jak przy @. łapię się za cyce, a te miękie i bezbolesne. To mówię sobie - pozamiatane. Zaczęłam dzwonić do różnych przychodni, gdzie mogą zrobić pilnie usg, ale nigdzie nie ma miejsca. Moja gine dzisiaj poza miastem, napisała mi esa żebym przyszła jutro o 19:30. Ale mówię, nie wyrobię do jutra, bo pewnie poroniłam. Udało się mojej przyjaciółce dodzwonić i zapisać mnie na godzinę 12,00 niestety do najdroższej pod słońcem kliniki Damiana, w samym centrum, ale nic mówię, ciąża najważniejsza, kasa się nie liczy. Byłam, zapłaciłam za samo USG 170zl AAAAAAaaaaa. Ale jest wszystko ok. Zarodka jeszcze nie widać, ale powiedział, że to normalne bo w tym okresie ciąży po prostu jeszcze nie ma prawa być go widać, ale widać pęcherzyk. pęcherzyk ciążowy 7,3mm, pęcherzyk żółtkowy 3,6mm. trofoblast jednorodny bez cech odklejania. plamienie było tylko od tych globulek, które mi widocznie podrażniają ścianki pochwy i śluzówkę i akurat mi nie służą. idę jutro do Pani gine na badanie ginekologiczne i pogadać o tym wszystkim. Ale kamień spadł mi z serca. Myślałam, że juz po wszystkim.

K.spał i nawet go rano nie obudziłam, nie chciałam go denerwować, dopuki sama nie sprawdzę zanim zasieję panikę. Jak się cieszę że wszystko jest ok. No i cycki znowu bolą jak nie wiem co :-)
 
Kochane Ja bardzo proszę dziś o mega dużą dawkę kciuków bo dziś wizyta serduszkowa
Boję sie jak cholera :(
wizyta ok 18 !!!!!!!
kopnijcie mnie w dupsko, bo mam takie złe przeczucia ze głowa mała :(((((((((((((((((((((((((((((( mam nadzieje ze moja intuicja mnie grubo myli ze w koncu po roku cierpień własnie teraz bede szczęsliwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

As kciuki za wizytę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ilonka masz rację dam Ci zaraz kopniaka i to takiego że od razu odechce Ci się źle mysleć.Jest dobrze i koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wszystko jest tak jak powinno być.....
 
reklama
Gosiulek - obyś miała rację, !!!!!!!!! ciągle sobie powtarzam ze puste jajo zdarza sie TYLKO RAZ, ze juz mnie to nie spotka ale zaraz znów złe mysli nadchodzą:((((((( osiwieje do tego wieczora !!!!!!!!!!!!!
a Wy jak sie czujecie ??? Jak mały ???????????????
 
Do góry