reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ilona, to nie intuicja tylko Twoje leki. Po prostu Twoje prywatne schizy. Wyluz i do przodu - jest dobrze.

My po lekarzu i po scanie. Jest ok, panie dr mimo ze pytalam nie powiedziala jak duzy jest maly, tylko ze "w sam raz" i ze "ma dlugie nogi". Rozumiem jednak, ze jak w sam raz, to nie ma go 4kg - mam nadzieje. Poza tym mam pozwolenie na rodzenie jakby co - juz mi wolno.:-D Jakies bialko w moczu wylazlo, ale tym to bym sie juz nie przejmowala.
 
Nie ma żadnego pustego jaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie ma i już.....
A u nas bez zmian. Nadal na migdaąłch są naloty,niby drożdzakowe ale nic nie przechodzi.No,noże od wczoraj jest troszeczkę lepiej.Już mam dość tego zaglądania w buzię,stresu,lekarzy.A tu trzeba znó pójść.Żeby te diagnozy jeszcze trafne były to pół biedy.

Mart współczuję przezyć ale dobrze jest jest ok.
 
Ilona24 kopniak w tyłek,wszystko będzie ok
Gosiulek ja poproszę dużą ilośc śniegu....heh od niedzieli,ale mozę być też juz w sobotę rano ;)
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Kłaczek czyli jak coś to juz niebawem rozwiązanie :) wszystko przygotowane dla nowego lokatora ??????????
Gosiulek- masz Ci los....!!!!!!!!!!!!!!! mam nadzieje ze szybko to minie i bedzie spokój !!!!!!!!!!!!!!! Jaś od miesiąca kaszle, byłam juz 2 razy u lekarza dają ciagle syropy jakies pierodoły a nadal nie ma poprawy, moze ma jakaś alergie, bo ogólnie jest OK, jak go badają to jest czysto, no wiec skąd ten kaszel i katar .....chyba musze isc 3 raz na testy bo juz biedny sie tak nameczy ze mi go szkoda !!!!!!!!!!!
 
no własnie chyba jutro pójdę do tego lekarza i niech coś juz zrobi konkretniejszego a nie da syropek i z głowy, szkoda dziecka, w nocy kaszel w dzien kaszel,i tak od miesiąca !!!!!! co ja nie robię to i tak idzie to na marnę
 
Ilona, w zasadzie tak. Brakuje mi chyba tylko gruszki do noska i kremu do pupy gdyby sie jednak dupcia odparzyla, czyli jakis Sudocrem trzeba by zapodac, ale to mam rzut beretem do marketu. Lozeczko czeka gotowe, sprawdzone i zaakceptowane przez kociarnie, czyli chyba ok. :-D
 
Dziękuję za miłe przywitanie. Czasem myślę, że to wszystko jest takie niesprawiedliwe. Ja już od samej młodości pragnęłam mieć dziecko. Przez pierwsze lata nic się nie udało. Chorowałam na endometriozę, o której nie wiedziałam. Miałam ogromną torbiel na lewym jajniku. Żaden ginekolog u którego byłam tego nie zauważył :-( Pewnego razu pekla i trafilam na stol operacyjny (tylko kilka godzin dzieliło mnie od najgorszego). Teraz prawdopodobnie endometrioza zanikła albo jest w uśpieniu, więc teoretycznie wszystko powinno być ok, a jednak nie. Teraz czekam na ten okres, bo czuję się taka przez to rozdrażniona. Poza tym szybciej będziemy mogli się starać. Czasami myślę, że nigdy nie poczuję jak to jest być w ciąży, mieć brzuszek a potem ukochanego maluszka :-( Przepraszam, że tyle pisze, ale czasem to już nie mogę...
 
reklama
Do góry