reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Prija0 Witaj, bardzo mi przykro z powodu Twojej straty, bardzo mocno przytulam. Zostań tutaj z nami, pisz o czym chcesz i pytaj o co chcesz. Ja po łyżeczkowaniu dostałam @ po około 6 tygodniach, także niczym się nie martw, to bardzo indywidualna sprawa, ale jeśli boli Cię brzuch to znaczy, że wszystko tam powoli sobie dojrzewa i zaraz będzie @.
 
reklama
Prija, witaj. Zasadniczo powinnas dostac @ do 6 tygodni po poronieniu, u mnie zwykle wyrabialy sie w 40 dniach. Potem cykl zwykle wraca do normy. Po lyzeczkowaniu pierwsza @ mialam taka, ze po scianach chodzilam - bardzo bolesna i bardzo obfita, po naturalnym poronieniu wrecz przeciwnie. Mam nadzieje ze Twoj organizm szybko dojdzie do formy.
 
witajcie.byłam dzis u ginka i srednio jestem zadowolona z tej wizyty,a z siebie to juz najmniej:wściekła/y: ale pokolei.pokazałam jej wyniki z przed 2 miesiecy i z przed miesiaca(cytomegalia).powiedziała,ze przeciwciała juz mam bo stezenia sa wysokie,a co do tego ze sa podwojnie pozytywne tak dlugo te wyniki to powiedziała,ze ciezko cokolwiek powiedziec.generalnie poziom spada i to dobrze,ale kazała umowic sie na wizyte do prywatnej poradni genetycznej bo tam jest lekarka ginekolog od chorób zakaźnych ktora powie mi czy nadal czekac czekac i czekac i za jakis czas znowu powtorzyc badanie czy dac sobie spokoj,bo przeciwciała sa i działac:tak: wg niej wchodzi w gre opcja 2 bo miala kilka pacjentek z toxo,ktore tam odsyłała i ta lekarka kazała sie nie przejmowac...nic jej nie powiedzialam,ze moze doszlo ostatnio do zaplodnienia...jesli nie bedzie @ to znowu do niej pojde.narazie musze umowic sie tam na wizyte.zielone swiatło dała tak w 50%,bo wg niej przeciwciała sa ale ona woli zebym sie poradziła specjalistki od chorób zakaźnych.generalnie ta przychodnia jest obok tego szpitala co jest ten genetyk co sie lecze u niego wiec odraz po nowym roq zajrze zapytac czy sa wyniki kariotypu i mutacji v-leiden...napisałam,ze nie jestem z siebie zadowolona.czemu??? bo w przychodni siedziałam od 7 rano a weszłam o 9.30,a na 10 musiałam byc w drugim koncu miasta w pracy i tak sie spieszylam,ze zapomnialam powiedziec o tej piersi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ehh...zadzwonie jutro i umowie sie do niej na wizyte po nowym roq...generalnie nie boli mnie jak sie nie dotykam o tak...a co do clexane to pytam was od ktorego tyg powinno sie brac zeby bylo dobrze z dzidzia???? teraz biore juz acard i folik oczywiscie.

MOJE ANIOŁKI 07.03.2008 ( 5 TYG ) *... 04.05.2008 ( 6 TYG ) * ...
 
Prija0. Przykro mi z powodu Twojej straty. Trzymaj się.
Ja miałam łyżeczkowanie 29 lipca a pierwszy okres dostałam połową września. Był ciut bolesny i obfitszy niz zwykle, ale jakoś dało sie przeżyć. Obecnie mam cykl wydłużony do około 37 dni. ( dawniej miałam 28).
Mi lekarka powiedziała, że każdy organizm reaguje inaczej.
Ja miałam późno @ bo miałam laktację - póki jest pokarm póty nie będzie @

Trzymaj się, jesteśmy z Tobą.
 
dziewczyny powiedzcie mi od czego moge miec skurcze macicy??? takie kłucia??? nie trwaja one dlugo,ale pojawiaja sie coraz czesciej...teraz mnie tak porzadnie kujło az mi do pepka promieniowało...czy to moze byc np niedobor zelaza i stad skurcze???? martwi mnie to...

MOJE ANIOŁKI 07.03.2008 ( 5 TYG ) *... 04.05.2008 ( 6 TYG ) * ...
 
Karola, jakie masz wskazania do brania Clexane? Co do ew. skurczow, to jesli to skurcze, to raczej o magnez bedzie chodzilo niz o zelazo. Magnezik lykac mozesz spokojnie, jego zwykle w diecie za duzo nie ma, a jesli pijasz kawe to wrecz nalezy go uzupelniac.
 
Witajcie.
Jestem tutaj nowa... postanowiłam się dołączyć, bo temat mi bliski...
Jestem mamą dwóch Aniołków +12 t.c. 07.2009 i cudownej dziewczynki 5,5 miesięcznej :)
Brałam clexane przez całą ciążę. Lekarka wypisała mi receptę i kazała zrobić pierwszy zastrzyk w brzuch w dniu, w którym test ciążowy wyjdzie pozytywnie. Receptę (bez wypisanej daty) dostałam w maju a dopiero w listopadzie zaszłam w ciążę.
 
Witaj Prija0 bardzo mi przykro z twojego powodu:sad: zapalam
[*] dla Aniołeczka.Ja też jestem po zabiwgu(1.12) i też czekam na @ wiec nie wiem za ile bedzie ,bo wczesniej miałam co 28 dni.Jak pisałam wczoraj byłam u ginka i w środku już wszystko ok,a to że brzuch pobolewa to tak może być nawet do 2-3 m-cy jesli nie jest to mocny ból.Mnie raz boli,raz przestaje i tak na zmiane i ostatnio nawet prawy jajnik czasami kłuje,zmartwiłam sie ze to może być ponownie torbiel(bo już miałam kiedyś 2 operacje na to)ale ginka powiedziała ze tam nic nie ma i ze ładnie sie goi.A na @ trzeba czekac jak dziewczyny piszą nawet do 6 tygodni.Jak sie nie pojawi to Śmigamy do lekarza ponownie.
Karola1388 :happy: no tak już czasami jest ze jak o coś bardzo chcemy zapytac to przewaznie zapominamy,ja też tak mam:-)
Dziś śnił mi się dzidziuś ...taki malutki ,a ja go mocno przytulałam...........co taki sen może oznaczać???
 
witajcie.widze,ze zaczyna sie temat snow wiec i ja sie podziele z wami co mnie sie dzis sniło...ząb z dziura..taki kieł w ktorym u gory robiła sie dziura.nic wiecej ja go widzialam,ale nie wiem u kogo to bylo itd...jak sie zeby snia to niedobrze prawda??? malami123 ja to taka skleroze juz mam normalne hehe.kawa z mlekiem witaj.zapalam swiatełko*. czyli od samego poczatq brałas clexane??? no wlasnie ja wczoraj powiedzialam swojej ginekolog czy wypisze mi recepte to odp ze narazie nie bo nie potrzebuje...sek w tym,ze nie wiadomo czy nie potrzebuje...za 2 tyg bede robic test to sie okaze czy nie potrzebuje...ale wolalam wczesniej sobie wykupic i miec...a ile placilas za ten lek????klaczku mnie genetyk zalecił branie clexane,acard i luteine w nastepnej ciazy...z racji 2 poronien,c.biochem. i tego,ze wszystkie wyniki jak narazie sa w normie to powiedzial,ze przyczyna moze byc krzepniecie krwi...ale powiedzial tez,ze jesli chodzi o wyniki to z tym jest problem,bo raz moga byc ok,a za 2,3 mies moga byc juz nie ok wiec powiedzial,ze profilaktycznie mam brac,nie zaszkodzi a pomoze.nio a chodziło mi o magnez nie wiem czemu napisałam zelazo:-D a kawe pijam tak 3,4 razy w tyg wiec kupie sobie dzis ten magnez.

MOJE ANIOŁKI 07.03.2008 ( 5 TYG ) *... 04.05.2008 ( 6 TYG ) * ...
 
reklama
Witajcie moje kochane, to już dzisiaj to dzisiaj okaże się jaki jest mój los....dzisiaj o 15.15 godzina "zero". Proszę o wsparcie,modlitwę i mocne kciukasy....jestem chyba bardziej zestresowana niż przed obroną mgr......Kochane po wizycie sie zamelduję i powiem czy jestem już chociaż ciut spokojniejsza czy..........oby tam była moja fasoleczka:***buziaki
 
Do góry