reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny, mam taki problem. Od razu przepraszam, że będę pisać o takich rzeczach szczegółowo i pytać o takie rzeczy... ale kogo mam spytać jak nie was.

Mianowicie, brałam tydzień temu ten cholerny antybiotyk, i po skończeniu zaczęło mnie "tam" swędzieć. Nie był to stan nigdy mi nie znany, czasem tak miałam, trwalo to 2-3 dni i zawsze przechodziło. Zawsze miałam dobrą cytologię itd. To było jakieś chwilowe wyjałowienie z bakterii i zawsze przechodziło samo z siebie. A teraz po tych antybiotykach tak mi się zrobiło, swędzi i nawet trochę piekło. No i kupiłam sobie globulki Ecovag - odbudowujące florę bakteryjną w pochwie min. po antybiotykoterapii, i żel taki do stosowania zewnętrznego, nie pamiętam teraz nazwy. Polecony przez moją gin. Czuję się lepiej, swędzi mniej, ale za to pojawił się lekko zabarwiony śluz, bardzo niewiele, minimalnie w zasadzie, czasami na papierze toaletowym, ale jednak. Taki bardzo lekko brązowawo-beżowy. Ale jasny. I się wytraszyłam, bo czytam, że w ciąży jakikolwiek śluz który nie jest biały lub przeźroczysty to raczej świadczy o jakiejś infekcji, albo czymś takim. Pójdę we środę do mojej gine, ale się boję że to groźne dla płodu, czy któraś z Was miała coś podobnego w ciąży? jakieś tego typu problemy? jak się one skończyły? Czy to normalne po antybiotyku i przejdzie mi samo od tych globulek? tylko muszę je jeszcze chwilę pobrać? Miałam iść do gina dopiero za jakieś 2 tygodnie, bo narazie to nie mam po co. I niestety muszę iść i wydać kasę, bo ciąża najważniejsza, ale może to normalne tylko potrzeba jeszcze kilku dni tych globulek? Co mi radzicie? Już mnie bardzo mało swędzi, dosłownie troszkę, ale to brudzenie mnie wystraszyło. Piszą, że wydzielina która ma przykry zapach świadczy o grzybicy lub innym świństwie, a moja nie pachnie. Nie ma żadnego brzydkiego zapachu. Macie podobne doświadczenia???
 
reklama
Mart81 - ja miałam po antybiotyku w ciąży też śluz taki lekko brązowy i było ok, dostałam i dopochwowo i w maści clotrimazolum ale ja wtedy byłam koniec II, początek III trymestru. Lekarz powiedział, że muszą być globulki.
 
marta, podbarwiony (lekko) śluz może byc od samych globulek. może byc tez taka przyczyna, ze podczas zakładania globulek lekko sie zadrapałaś w pochwie.
ja generalnie przy każdych globulkach mam później taki "kawowy" śluz. po luteinie też.
ale oczywiście skontroluj to u gina
 
Dzięki wielkie, bardzo mnie uspokoiłyście. Zobaczę jeszcze przez dwa dni, jak będzie coś nie tak, to pójdę. Może nie weźmie ode mnie całej kasy jak za wizytę pełną ciążową, tylko da mi receptę na clotrimazol i tyle. Idę z moją przyjaciółką która jest zapisana na środę i wcisnę się z nią do gabinetu :-)
 
hALO MOJE KOCHANE BABKI!!!zaczne od początku , więc cos popiepszyłam i nie wiem jakie mam haslo do swojego konta na anulka16, meila tez nie mam juz swojego bo cos popstrykalam no i nie mam a wszystko po naprawie kompa. Mam nadzieje ze jakos bedziecie wiedzialy ze anulka161 to ta sama anulka16 . Brakowalo mi was ogromnie!!!!!!!!!!!Kłaczku , Czarna , Emy boziu czytałam a nie miałam jak napisac , oczywiscie z mojego starego konta, Kochana przytulam Cie mocniutko.
Pisałam do administratora ze mam taki problem ale nie dostałam odpowiedzi .
Odezwe sie jutro , mam nadzieje ze ktos mnie jeszcze pamieta .
Nie wiem co napisac zebyscie wiedzialy ze ja to ja:-D.

Anulka już masz połączone. Login : anulka16
hasło i email z konta anulka161.
anulka161 - już nie istnieje
 
Hej kobietki
jak ostatni tydzień przed Świętami???
Byłam dziś u ginka po badaniu i usg i po 18 dniach od zabiegu wszystko ok,czekam tylko na wynik histop. i jak bedzie wszystko ok to mam zielone światełko :-) i za jakieś 3 tyg bedę mogła zacząć staranka jeśli tylko zechce.
Pozdrawiam
 
Karola jade na Clexane od 19 tygodnia ciazy. W ramach profilaktyki zakrzepicowej w UK.
Kinia, to teraz dbamy, uwazamy i trzymamy kciuki. I czemu nie mialoby byc dobrze?
Bombelek, normalnie. Wytlumaczyc ze tak jak czasem trzustka sobie nie radzi z insulina i czlowiek ma cukrzyce, tak czasem produkcja plemnikow nie idzie jak trzeba i zdarzaja sie wadliwe i jesli chce miec maksimum pewnosci ze nastepnym razem sie uda, nie chce zebys Ty znow cierpiala i nie chce przechodzic przez kolejna stgrate, to trzeba zrobic wszystko i wszystko posprawdzac. Samo badanie nie przerzuca "winy" na jego strone, to kwestia sprawdzenia. Wiem - faceci maja czasem korbe na tym punkcie, moj na szczescie mial podejscie zdrowe i sam powiedzial, jak nam dluzej nie wychodzilo, ze skoro moje badania ok, to on by chyba musial przeglad wojska zrobic.
Anulka, chyba jednak cos zadzialalo. Fajnie ze wracasz!
Mart, nie wiem jak u Ciebie ale u mnie po antybiotykach lubia sie grzybki pojawic. Jest to calkiem normalna i dosc czesta niestety reakcja. Poszlabym do gina, pewnie sie skonczy na "dowcipnych" globulkach typu Clotrimazol albo Nystatyna.
 
Anulka , jesteś nareszcie ! jupi !:-):-):-):-)


Kinia , ja pamiętam ! Gratuluje serdecznie !! napisz nam coś więcej , pierwsza wizyta u gin pewnie była
 
reklama
Witam. Postanowiłam się dołączyć. Ponad miesiąc temu poroniłam, dokładnie 13 list. Chciałam zasięgnąć języka. Nie dostałam jeszcze okresu. Kiedy po zabiegu łyżeczkowania powinno się dostać. Według starego systemu powinnam dostać 9 grudnia, a tu nic. Od 2 tygodni boli mnie tylko brzuch i nic. Kolejna ciąża raczej nie, bo nie bolą mnie piersi tak jak za pierwszym razem.
 
Do góry