reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Monisiowata - gratuluję chłopaka! :-)
Lena2405 - jak masz możliwość to odpoczywaj i poczytaj książkę, staraj się zrelaksować głowę, to wiele daje. Zawsze możesz melisę wypić na uspokojenie, nie zaszkodzi. :happy2:
Kobietka22 - a potem przyjedź do mnie :-D
 
reklama
Lili- chyba się nie wyrobię;-), jakbyś wcześniej dała podanie ze zdjęciem to może bym znalazła czas:-D
a tak na serio trochę roboty miałam bo ja muszę wszystko powyciągać z szafek , wszystko przetrzeć , umyć wypucować ,podłogi to już myłam 3 razy bo ciągle coś mi nie pasowało, no włączył mi się SPPD - Syndrom Perfekcyjnej Pani Domu zawsze tak mam przed świętami.
 
Lena2405 może to jakaś kolka jest....i nie myśl za dużo tylko odpoczywaj
Co do sprzątania to tez bym tak chciała wszystko na cacy,ale ginek kazał sie oszczędzać i nawet z psam wychodzic zakazał,bo nasz stasiek strasznie ciągnie na smyczy i ma wiecej siły niż ja,ten typ amstaffa już tak ma.
Co do poprawy nastroju ,mój mężczyzna chciał mi go wczoraj troszke poprawic i przygotował pachnącą kąpiel z bąbelkami i świeczuszkami,a do tego kieliszeczek winka na odstresowanie.Ufff byłam taka zmeczona ze nawet nie miałam ochoty.....pomogło:-)
Ilonka jeszcze chwila i dzidzia będzie :)
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki ;)
 
As, bede czepialska.;-) Jesli pytanie bylo sformulowane tak jak piszesz, czyli co ubral pan Walenty, to blad byl juz w pytaniu. Pan Walenty mogl ubrac najwyzej choinke, a spodnie mogl wlozyc, nalozyc, zalozyc... Autor wierszyka moze i zgrabnie rymuje, ale poprawnosc jezyka mu troche kuleje.;-)
Igusiad, mam podobnie. Nie dzis, ale niedlugo... Nasze Malenstwo mialo by urodziny tuz przed Nowym Rokiem. Teraz bylyby Jego pierwsze Swieta z choinka. Boli.
Monisiowata, pogratulowac malego strazaka!

A my... dopakowalam torbe na full, zwalczam skurcze bo jak na moj gust za ostro sobie poczynaja, a nie chce mlodego eksmitowac przed czasem. Niech jeszcze chwile wytrzyma. Przeszlam w tryb energooszczedny i wyleguje sie do d...y dretwienia. Trudno.
 
Kłaczek - to leż kobieto ile wlezie bo potem nie poleżysz:-D ,a to już coraz bliżej Twój suwaczek mknie w zastraszającym tempie.
Ja powoli szykuję obiadek dla mojego bohatera domu piszę bohatera bo nakupował drutu i zrobił nam na balkon gwiazdę betlejemską i ozdobił ją lampeczkami mało z balkonu nie wypadł jak to mocował dobrze ,że byłam za nim i trzymałam go za gacie
:-D
 
Kłaczek leż nawet jak tyłek drętwieje i zebys przypadkiem za sprzatania przedswiąteczne sie nie brała dodatkowo jeszcze.

Kobietka22 czyli u Ciebie już świątecznie sie zrobiło jak balkon przystrojony
my w tym roku bez choinki....za tydzien wyjazd do rodzinki na śląsk i powrót dopiero po Nowym Roku...więc wymigałam się od Świątecznych przygotowań,ale tak nie do końca bo mój ukochany synuś kończy 26.12 7 lat ;) a dziś mój zdolniacha zdobył nagrodę Prezydenta Miasta za najładniejszą kartkę świąteczną (został zgłoszony ze swojej szkoły) ale jestem DUMNA:-):-):-)
 
Malami- tak u nas już świątecznie:), to masz fajnie ,że się wymigałaś od tego całego przedświątecznego szaleństwa, gratulacje dla synka:), to ma fajną datę urodzin w same święta się rodził :tak:widzę ,że jesteś z Płocka ja tam zdawałam na prawko:tak: mieszkam w Kutnie to niedaleko od Płocka:-)
 
Witajcie dziewczyny

Dawno mnie nie było przyznaje podczytywałam ale jakoś tak nie było weny i czasu pisać.
dziś byłam u lekarza bo jakoś tak sie niecierpliwiłam ostatnio właśnie w 9 tyg nastapiło to co nastąpiło, więc teraz też już umówiłam sie na USG mam w środę. proszę o kciuki. A tak poza tym chciałam sie upewnić że wszystko o.k i w swięta powiemy tesciowej jak coś, pewnie sie ucieszy najbardziej z takiego prezentu :-)

As Kubuś potrafi rozbawić :-)
Monisiowata gratuluje synka
Igusiad przytulam
 
Ingusiad - hej, ja miałam 2 terminy jeden na 8. 12, drugi na 21.12 - pierwszy jakosprzeżyłam, drugi myślę będzie cięższy. Dlatego rozumiem Cię doskonale. Jakoś damy radę :)
 
reklama
hej dziewczyny, brała któraś z Was bromergon na uspokojenie prolaktyny ? Nie chodzi mi o bromergon po laktacji, tylko o bromergon przy w miarę normalnych wszystkich hormonach prócz prolaktyny. Słyszałam, że podobno strasznei kiepsko się znosi taką kurację - że żyć się nie chce, wstawać z łozka itp. Napiszcie proszę jeśli któraś coś wie wiecej na ten temat. Trzymam kciuki za WAS dziewczyny !
 
Do góry