reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
dziewczynki moje, podczytałam co nie co, padam na ryj, dopiero weszłam do domu, od 7 na nogach, brzuch mnie pobolewa i się napina, ale nie zdążyłam do żadnej z dwóch okolicznych aptek czynnych do 20.00 po nospę. więc rozluźniam się na kanapie z herbatą. byłam na krwi rano i już mam wyniki. beta 1930, progesteron 41,28 mlU/ml, chyba wychodzi dobrze, aczkolwiek danych dotyczących progesteronu takich co do tygodnia ciąży nie mogę znaleźć. Czy któraś się orientuje, czy jest on na tyle dobry, że nie powinnam brać duphastonu? do lekarza idę za jakieś 2 tygodnie, więc tak zapytuję, może któraś rozkminia te wyniki. Z tego co znalazłam to jest ok. hormony tarczycy TSH 1,6 przy normach 0,2-4,2.
 
mart progesteron jak najbardziej dobry, chyba juz koło 25 jest w sam raz, tylko z tego co wiem, progesteron trzeba kilka razy zrobic, bo jakos tak falowo sie ujawnia, dlatego trzeba kilka razy zeby okreslic sredni poziom.
nie wiem czy dobrze mówię, ale tak gdzies czytalam, albo gin mi mówił.
no i nie przyrasta w ciąży jak beta, więc norm nie znajdziesz
w kazdym razie 45 to super wynik


Ilona pytałas o sledzie. moze cos takiego?
http://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_polska/wigilia/salatka_sledziowa/przepis.html
 
Ostatnia edycja:
Hey dziewczyny... czy powinnam sie bac?? boli mnie brzuch tak od pepka w gore bardziej w prawym boku... nie wiem cio jest grane... do lekarza nie mam co isc bo w UK i tak mi nie pomoga...;( dla n ich to nie dziecko ... przynajmniej do 3 m-ca;(
Lena2405 - wczoraj nie miałam zielonego pojęcia co Ci doradzić, jak czujesz się dzisiaj? Spróbuj się nie denerwować, choć to pewnie trudne, bo czasem ból może się pojawić ze stresu.

Ilonka1990 - mam świetny przepis na sałatkę śledziową, ale to w weekend jak dojadę do domu, bo w tygodniu mieszkamy u siorki w Poznaniu.

Mart81 - progesteron BARDZO dobry. :yes:
 
witajcie Kochane !
po wizycie u Gina - wielka ulga uffff.... szyjka dluga i zamknieta, dzidzia rosnie, Gin potwierdzil ze moge czuc czasem takie krotkie twardnienie brzucha - macica trenuje i rosnie + dzidziol bardzo ruchliwy a ja jestem szczypla/drobna wiec bardziej czuje jak sie mocniej wierci/rozpycha, poogladal i pomierzyl wszystkie parametry i nie musze juz przyjezdzac na polowkowe - wszystko sprawdzil i nie ma zastrzezen, wg pomiarow mamy 19t3d i dzidzia wazy juz ponad 280gramow i najwazniejsza informacja dla dumnego tatusia :
CHLOPAK - Armatka jak sie patrzy - juz dawno nie widzial takiej euforii u meza .....
ogromnie Wam wszystkim dziekuje za pozytywne fluidy !!!!! -nie mam za wiele przyjaciolek wokol siebie i dla mnie forum to wazne miejsce gdzie znajduje zrozumienie ....
buziaczki,
co do problemow z kolataniem serca itp... na recepte mozna dostac na uspokojenie - profesor przepisal mi HYDROXYZINUM - mozna brac tez w ciazy doraznie i z tego co pamietam to fajnie wycisza, dawali mi w szpitalu po zabiegu
 
Ilonka 1990 - ja też czułam pulsowanie na brzuszku, ale to swojego tętna, może tak też jest u Ciebie...pamiętaj, że serduszko dzidzi bije bardzo szybko około 140-160 uderzeń na minutę.

A ja dziś oficjalnie się przeterminowałam... Jestem gotowa i z chęcią pojechała bym już rodzić, to oczekiwanie pomału zaczyna mnie niecierpliwić...ech

Pozdrowienia dla wszystkich :*
 
ok.

byłam dziś u lekarza, bo wyczułam guzek na szyji. mam powiększony węzęł chłonny podżuchwowy po lewej stronie. nie kazała się martwić tylko zrobić morfologie.. czy ktoś tak miał?
 
reklama
Igusiad- przytulam (*)
Monisiowata- super ,że wszystko ok gratuluję syna:)
OlaPM- wszystkiego najlepszego dla dziecięcia , to już rok , kiedy to zleciało:tak:
As- uśmiałam się do łez z tego pana wlaniętego:-Dma Twój syn talent:tak:
ja już po porządkach przedświątecznych , jutro jadę do babci jeszcze posprzątać i będzie sprzątnięte wszędzie , zostaną zakupy i gotowanie:-)
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki.
 
Do góry