reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja tylko na chwilkę .Muszę się poskarżyć na los to może lżej mi będzie. Mam nie fajne wieści ze szkoły.:-:)-(
Kuba dziś pobił koleżankę w klasie i znów zaczyna być agresywny...:crazy::crazy:
Rozmawiałam dziś też z jego pedagog i obie zgodnie stwierdziłyśmy ,że Kubuś milowymi krokami już prawie we wszystkie dys....
Przestał trzymać liniaturę ,bazgroli w zeszytach,nie wie w których linijkach pisać,zaczyna w 1 linijce a czasami kończy w 3 ,robi makabryczne błędy ortograficzne.Do tej pory pięknie pisał i z dyktand miał 5 i 6...
Ja już wymiękam...
znów testy,znów specjaliści,znów czekanie na opinie,orzeczenie...
Ech żyć się nie chce :-:)-:)-:)-:)-(
 
reklama
witam dziewczyny
przepraszam ze sie nie odzywam
odebrałam dzisiaj wyniki
bhcg 90434
a progesteron troche niski mimo ze biore ultogestan 23
jutro mam wizyte zobaczymy co bedzie
pozdrawiam was wszystkie
 
Dziewczyny cześć, ja tak tylko na chwilkę, wieczorkiem poczytam co naskrobałyście przez ten czas . Dzisiaj mnie wypuścili, okazało się, że sama w domu się oczyściłam i zabiegu mieć nie musiałam, no i to nie bya pozamaciczna. Pozdrawiam :) Ewa.
 
witam dziewczyny
przepraszam ze sie nie odzywam
odebrałam dzisiaj wyniki
bhcg 90434
a progesteron troche niski mimo ze biore ultogestan 23
jutro mam wizyte zobaczymy co bedzie
pozdrawiam was wszystkie

|Akurat pojawiła się ta odpowiedź, to tak n szybko piszę, nawet w szpitalu powiedzieli, że nie patrzy się na progesteron, bo jest on wydzielany pulsacyjnie i o każdej porze dnia jest inny wynik.
A ten utrogestan to progesteron syntetyczny czy naturalny?
 
LadyMK- dzięki kochana dziś już lepiej wczoraj było strasznie.
As- przykro mi z powodu Kubusia ,a może on ma jakieś stresy w szkole czy coś.
Anetha- to ja trzymam kciuki za Twoją wizytę:)
Mycha-to dobrze ,że obyło się bez zabiegu , będziecie mogli szybciej się starać, trzymaj się kochana.
 
LadyMK, ja sie tu usiluje z tubylcami porozumiec metoda "na rozpaczliwca", a Was to smieszy?? Wiedzialam... Znikad empatii...;-)
Mycha, chyba tak jest najlepiej w tej sytuacji. Teraz po prostu musisz sie pozbierac. "Tylko."
As, kurka wodna... Moze robi sie agresywny bo sobie nie radzi? Wiesz - nie wychodzi mu pisanie i sie spina... Biedny Kuba.
 
witam dziewczyny
przepraszam ze sie nie odzywam
odebrałam dzisiaj wyniki
bhcg 90434
a progesteron troche niski mimo ze biore ultogestan 23
jutro mam wizyte zobaczymy co bedzie
pozdrawiam was wszystkie
Beta jest ładna a progesteron może skakać.

Dziewczyny cześć, ja tak tylko na chwilkę, wieczorkiem poczytam co naskrobałyście przez ten czas . Dzisiaj mnie wypuścili, okazało się, że sama w domu się oczyściłam i zabiegu mieć nie musiałam, no i to nie bya pozamaciczna. Pozdrawiam :) Ewa.
Dobrze ,że już po wszystkim.
Zapalam (*)

LadyMK- dzięki kochana dziś już lepiej wczoraj było strasznie.
As- przykro mi z powodu Kubusia ,a może on ma jakieś stresy w szkole czy coś.
Anetha- to ja trzymam kciuki za Twoją wizytę:)
Mycha-to dobrze ,że obyło się bez zabiegu , będziecie mogli szybciej się starać, trzymaj się kochana.
kobietka on jest dzieckiem ze spektrum ,a dla takich dzieci cały nasz świat jest stresem.Takim wielkim brzęczącym ulem...:baffled::baffled::baffled:
 
LadyMK, ja sie tu usiluje z tubylcami porozumiec metoda "na rozpaczliwca", a Was to smieszy?? Wiedzialam... Znikad empatii...;-)
Mycha, chyba tak jest najlepiej w tej sytuacji. Teraz po prostu musisz sie pozbierac. "Tylko."
As, kurka wodna... Moze robi sie agresywny bo sobie nie radzi? Wiesz - nie wychodzi mu pisanie i sie spina... Biedny Kuba.
Dziś powodem złości był brak światła.
Coś się zmieniło i Kubuś nie mógł się odnaleźć.Dostałam info w dzienniczku.:baffled::baffled:
Tak Kubuś pisał w zeszłym roku

Tak pisze obecnie

Właśnie zauważyłam ,że na dziś nie odrobił pracy domowej. :baffled::baffled::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Dostałam taką notatkę ze szkoły.
religia...
Zgasło światłoi Kuba nie chciał wejść na lekcję z korytarza szkolnego.Leżał na podłodze i twierdził,że idzie spać.Kiedy został jakoś przekonany do wejścia nie wykonywał podstawowych zadań ucznia.Nie chciał się rozpakować i pracować na lekcji.Odwracał się do Patryka,kładł ręce i nogi na jego ławkę i chodził po klasie ,specjalnie w stronę Jędrzeja.
Ela-Kuby koleżanka z ławki,kiedy zaproponowała mu pomoc została skopana przez Kubę.

Ja się pytam ..gdzie był w tym czasie pedagog wspomagający...:baffled::baffled::baffled::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A potem pretensje ,w sumie nie wiem o co....:baffled::baffled::baffled:
 
Ostatnia edycja:
Cześć Babki ,
jestem na chwilę , jeszcze doczytuję ....ale i odpiszę co nie co

Wspólczuję Wam - nowe koleżanki / matko jest nas aż tak dużo? / (*) dla Waszych aniołków.

Anetha , jak to jak będzie ? Będzie elegancko!!!! Beta super - uśmiech proszę :)
Ilona1990 , ale maluszek ! gratuluję
As , biedny Kubuś , może to jakieś przejściowe. Moje dziecko teraz też nastawione strasznie na NIE. W każdej sprawie niestety.
anagrzymis , jak u ciebie ? lepiej choć troszkę?
mycha , to fajnie że obejdzie się bez zabiegu , przytulam cie
kłaczek , zjola ,ladyMK,kahaka, karolcia81- uściski i buziaczki ania2403-kreseczki wkońcu się pogrubią :)

Do mnie dziś zawitała @ , więc zaczynam cykl starankowy i mam nowy suwaczek :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry