reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Klaczek, w bibliotekach sa tez organizowane kursy. Nie wiem jak jest w Anglii, ale chyba jak macie WTC to nauke masz za free, i oczywiscie jesli nie pracujesz lub masz niskie dochody.

Emy! dzidzius w suwaczku juz w przedostatnim okienku :-D
 
reklama
Aga_cina, w bibliotece pytalam. Nie mamy WTC, dokladniej nie mamy zadnych zasilkow - radzimy sobie bez i na razie sie daje. Popytam jeszcze - w sumie teraz moglabym troche mozgiem popracowac, a podciagnac komunikacje by sie przydalo. Lepiej sobie radzic. Kurcze, gadam po polsku, rosyjsku, ukrainsku, lemkowsku, radze sobie po slowacku, znam polski migowy i posluguje sie nim i... o kant d... potluc.
 
Dziewczyny siedzę i ryczę mam jeszcze większego doła.
Kubuś dziś z Klaudią odrabiał lekcje z polskiego,bbo tylko ona była go w stanie namówić ,żeby coś napisał.
Temat zadania był taki:
napisz kilka zdań o swoich koleżankach i kolegach ze swojej klasy.
Oto co napisał Kubuś.

Mam fajną klasę.
Chciałbym mieć więcej kolegów.
Jest mi smutno ,bo dzieci nie chcą się ze mną bawić .
Chcę być dobry ,ale nie umiem ,a dzieci tego nie wiedzą.
:-:)-:)-:)-:)-(
Jest mi strasznie przykro :baffled::baffled::baffled::baffled:
Najgorsze jest to,że jak on to pokaże to panie stwierdzą ,że to nie on pisał ,tylko ,że ja mu na pewno tak kazałam napisać.:crazy::crazy::crazy:
Bo on przecież nie wie jak jest ,on tego nie dostrzega :angry::angry::angry:
 
Ojej jak mi się żal zrobiło Kubusia....Kochany.Serce się kroi normalnie.
Nie martw się co pomyślą..Ważne że to Kubuś napisał....niestety.
Dzieci sa kochane ale niestety czasami bezlitosne.
 
Dziewczyny czy możliwe jest że test ciążowy w dniu @ i dwa dni potem wyszedł pozytywny a ciąży nie widać na usg? wiem ze to głupie pytanie kurcze ale mam taki metlik ze szok, mam nadzieje że wszytsko sie dobrze skonczy narazie druga tabletka duphastonu i czekamy
 
Witam moje drogie...ale ten tydzień zasuwa,szokkk już czwartek:)))
Ania2403 kochanie ja tak miałam w ostatniej ciąży, test wyszedł mi pozytywnie, a jak poszłam do lekarza nic na USG nie było widać, po 5 dniach byłam u gina i wtedy zobaczyłam małą kropeczkę...także nie stresuj się i poczekaj,napewno wszystko będzie widać na następnej wizycie....
As76 kochana to co piszesz o kubusiu przeraża mnie bardzo,sama jestem mamą bardzo wrażliwego dziecka...musisz mocno uwierzyć w Kubusia, dać mu do zrozumienia,że dla Ciebie jest naj naj naj pomimo wszystko...i porozmawiać o tym co mu najbardziej przeszkadza w szkole wśród najbliższych kolegów...porozmawiaj z wychowawcą z pedagogiem wprost i powiedz co czujesz Ty co czuje Kubuś....Może to tylko chwilowy kryzys kubunia,może było jakieś wydarzenie co skłoniło go do takich zachowań...Ja w niego wierze mocno, to z pewnością mądry i bardzo wrażliwy chłopak, który w życiu da radę....u mnie w rodzinie też jest dziewczyna z autyzmem i poalkocholowaym zespołem FAS, ciocia z wujkiem adoptowali ją, bo nie mogli mieć własnych dzieci. Miała być zdrowym dzieckiem, nikt im nie powiedział w ośrodku,że jest obciążona chorobą a miała zaledwie 6 mcy...gdy skończyła roczek wszystko stało się jasne i....ciocia z wujkiem mogli ją oddać,ale wszyscy ją pokochali i została na zawsze...dziś ma 18 lat i mimo terapi ma czasami zachowania konwulsyjne, jednak jestem z tego dumna, bo zawsze mówi,że ciocia Agnieszka to jej najlepsza koleżanka:))))Trzymam kciuki za Kubusia, musi być dobrze:)))
Resztę dziewczyn pozdrawiam i mocno całuje:))))))))))))))
 
Ania - a w którym tygodniu było robione usg? Jeżeli usg robiłaś dwa dni po spodziewanej @, to raczej nic nie będzie widać. Może tydzień później ale też będzie wtedy sam pęcherzyk. Gdzieś ok 7 tygodnia widoczna jest fasolka.

As - te panie, to powinny chyba się dokształcić, bo nawet wiele osób u mnie na warsztatach z umiarkowanym upośledzeniem umysłowym zdaje sobie sprawę ze swojej niepełnosprawności i zachowania, a co dopiero twój synek. Co za piepszenie! Żal mi Twojego Kubusia. Chyba zaraz sama będę beczeć. Trzymajcie się, może jeszcze znajdzie swoje miejsce w klasie. Chociaż dzieci są niestety bezlitosne. Duża rola nauczyciela w tym, żeby uświadamiać i tłumaczyć. No ale jak nauczyciel głąb, to nic z tego nie będzie.
 
Ostatnia edycja:
O, rany... As, mnie przytkalo to wypracowanie Kuby. Pieprzyc panie w szkole, wazne ze Ty wiesz i ze on to napisal. Cos z siebie zrzucil... Kurde, ((%#%&**^) szkola.
Ania, moze za wczesnie poszlas do gina?
 
reklama
Do góry