reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Moze jest juz cos na rzeczy :-D powtórz koniecznie w poniedziałek albo jutro jak chcesz :) moze juz nie zniknie :)trzymam kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Anulka, dokladnie - mam w nosie rozstepy i ogolna prezencje "bulwy". Dziecko ma zdrowo rosnac i tyle.
Hej, Nina! Ukladanie zycia to jedna wielka improwizacja, wiec nigdy nie wiesz na pewno co z tego wyjdzie - dobrze ze jest ok. Dzieki za doping - staramy sie. Jajko rosnie, "bulwa" sie wybulwia, pomalutku zmierzamy do polmetka...
EwlinaK, znow powiem: "A nie mowilam?" Braku fotki ginowi nie wybacze... Foch z przytupem sie nalezy.
Gosiulek, wez poczytaj instrukcje... Po kilkudziesieciu minutach nie ma co patrzec bo wynik jest niemiarodajny. Poczekaj 2-3 dni i powtorz.

A ja dzis latam... Za Hino. Kurcze, pochorowala mi sie. Poniewaz na Bozite chyba 2 maja uczulenie, kupilam na tymczasem zwyklego, chamskiego Whiskasa. Zanim sciagne cos sensowniejszego z netsklepu. Wczoraj jadla chetnie, dzis wymiotuje i ma krwawa srake. Normalnie krew mi z kota leci. Ona ma tendencje do sraczek, czasem z krwawym kleksem na koniec, ale zeby tak to jeszcze nie mialam. Pieprzony Whiskas!
 
kurcze nie mam zbytnio czasu odpisac wszystkim ale tylko tak z grubsza:

kłaczku ty nie marudź bo brzuchol masz cudny! jak tylko znajdę chwilę to ja ci pokażę jak 8 miesiąc wygląda :p

Ewelinka26 super że wsio oK!!!! i że nie ma krwiaka
 
Jestem!
Już zmalowana i uczesana, nawet fajnie wyszło.
Ewelina, cieszę się bardzo, że wszystko dobrze!
Gosiulek, jak się kreska pojawiła w "przepisowym" czasie to pewnie coś tam kiełkuje :-D oby, oby!

Ja lecę sie ubierać w kieckę, bo za pół godz ruszamy.
Miłej soboty!!!!
 
Hej Dziewczyny:) Możecie mi poradzić...? Czekam właśnie na 2 okres po poronieniu, jest już 34 dzień. W ciąży na 100% nie jestem. Wiem, że na wywołanie okresu bierze się Duphaston, tylko w jakich ilościach i przez ile dni? Może to przez zmianę klimatu (byliśmy w wakacje w ciepłych krajach)? Jak myślicie ile mam jeszcze dni czekać na okres, kiedy pójśc do lekarza?
Myślałam, że już gorzej być nie może, a tu proszę, nawet normalnego okresu nie mam:(
Z góry dziękuję i pozdrawiam
 
Hej Dziewczyny:) Możecie mi poradzić...? Czekam właśnie na 2 okres po poronieniu, jest już 34 dzień. W ciąży na 100% nie jestem. Wiem, że na wywołanie okresu bierze się Duphaston, tylko w jakich ilościach i przez ile dni? Może to przez zmianę klimatu (byliśmy w wakacje w ciepłych krajach)? Jak myślicie ile mam jeszcze dni czekać na okres, kiedy pójśc do lekarza?
To zapewne przez zmianę klimatu wahania hormonalne. Nie martw się.Poczekaj jeszce trochę.Po drugie okres może być nieregularny po poronieniu.
Dużo zdrówka
Myślałam, że już gorzej być nie może, a tu proszę, nawet normalnego okresu nie mam:(
Z góry dziękuję i pozdrawiam

To zapewne przez zmianę klimatu wahania hormonalne. Nie martw się.Poczekaj jeszce trochę.Po drugie okres może być nieregularny po poronieniu.
Dużo zdrówka
 
Talf a przed poronieniem ile miałas dniowe cykle ???????? może poczekaj spokojnie sama na @nie bierz przyśpieszaczy !!! lepiej jak dostaniesz sama prawdziwy okres niż sztuczny tak jakby !!!!! a kiedy zamierzacie sie znów starać???
poza tym , dziś sie rozluźnij, weź ciepłą kąpiel,wypij lampke winka i zobaczysz ze jutro @ przyjdzie :) TO POMAGA !!!!!!!
 
Zawsze miałam 29-31 dni. Stresuję się, ponieważ dawno temu leczyłam się na zanik miesiączki (od 10 lat jest ok) i teraz boję się, że to nawrót.Gdyby nie to, to spokojnie bym sobie czekała, a tak się martwię, że zacznie się znowu wywoływanie okresu, jego regulacja, nie mówiąc już o zajściu w ciążę.
Wczoraj była ciepła kąpiel, piwko i już myślałam, że mnie brzuch boli...ale skończyło się na tym, że mi się śniło, że dostałam okres, hehe. Paranoja normalnie.
 
reklama
Zawsze miałam 29-31 dni. Stresuję się, ponieważ dawno temu leczyłam się na zanik miesiączki (od 10 lat jest ok) i teraz boję się, że to nawrót.Gdyby nie to, to spokojnie bym sobie czekała, a tak się martwię, że zacznie się znowu wywoływanie okresu, jego regulacja, nie mówiąc już o zajściu w ciążę.
Wczoraj była ciepła kąpiel, piwko i już myślałam, że mnie brzuch boli...ale skończyło się na tym, że mi się śniło, że dostałam okres, hehe. Paranoja normalnie.
Myślę że nie powinnaś się martwić.Moim zdaniem to klimat lub wina poronienia
 
Do góry