reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No... Jak koszulka zaslania rozstepy, maskuje zwisy i oponki, to faktycznie nawet da sie patrzec. A to kombi z tylu to od wczorajszych batow spuchlo, wiesz?:-D
 
reklama
Kłaczek no i mialam rację że CI dupsko złoiłam bo masz super ciążowy brzuchalek !!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ja tam żadnego zwisu nie widzę ,a wzrok mam bardzo dobry !!!!!!!!!!!!!!!!!!
I co chyba nie bolało tak bardzo wystawienie tej foci coooo????????
naprawdę brzuszek pierwsza klasa ;) Kocham takie zdjęcia oglądać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ewelinka kciuki zaciśnięte &&&&&&&&
Linnea a gdzie twoj brzuszek????????????? Muszę Was popędzić widzię bo same z siebie to nie wystawicie no :((
 
Ostatnia edycja:
Ilona, to dopiero 4 miesiace, a beben jak w 8! Jak patrze na to zdjecie to mnie zgroza ogarnia - pod koniec naprawde latwiej mnie bedzie przeskoczyc niz obejsc dookola. Kontroluje mocno wage - od 2 tygodni stoi w miejscu, ale od poczatku ciazy "zarobilam" juz 6kg. Kurcze, 102,2kg zywej masy.
 
kłaczku brzusio superowy!!jak ja sie najem kapusty to też taki mam a w ciąży nie jestem.:-D
Ewelinko kciuki zaciśnięte.
Kłaczku
co tam rozstępy , co tam zwisy phhh..:-D, byle pierdołka malutka w brzusiu sie dobrze czuła .Wiem że też tak uważasz :tak:

Jeszcze mam pytanko- otóż od raru dni boli mnie dół pleców ,dokładnie bo bokach , oczywiscie powinnam iść do lekarza no ale ..tam są chyba nerki co ?to takie bardziej kłucie jest , jakoś siku w porządku więc samna nie wiem .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wracam pokornie jak niewierny Tomasz... daaaawno mnie nie była, ale musiałam pookładać swoje życie na nowo, a to jak układanie puzzli bez wzoru... bo wzór znikł... dzięki mężowi zaczęłam żyć na nowo, znowu się uśmiecham, planuję, całym sercem marzę o ciąży...staramy się w sumie 6miesięcy...zaczęliśmy zaraz po odejściu Amelki... to jest 3 cykl na wspomagaczach. Al jest to cykl stracony, jakoś mój mężyk nie miał ochoty na przytulanki w te właśnie dni, a ja stwierdziłam, że nic na siłę. Przyznam się, że podczytuję Was regularnie. Płakałam z radości jak zobaczyłam, że kłaczek jest w ciąży i codziennie zaglądam żeby popatrzeć na suwaczek:tak:i zawsze serducho mi rośnie jak widzę suwaczek Ziomorodka :-) Kłaczku brzusio śliczny, jak ja tęsknię za takim brzucholkiem:-( Gratuluję fasolinek i zapalam {(*)} dla wszystkich Aniołków. Obiecuję, że teraz Was już nie opuszczę :tak:
 
Ostatnia edycja:
jestem tak jak mówiłam wasze kciuki cuda mogą zdziałac i tak się stało gin nie zrobił zdjęcia ;/ i nie znam płci maluszek robił fikołki i serduszko pięknie biło krwiaka nie ma!!!!! jak ja sie cieszę ja obstawiam cały czas chłopaka a mój albert dziewczynkę ale co on wie:p Kacperek caly czas do brzuszka mówi Czesio hehehehe ale wolałabym Szymonka:) Moje dziecię ma 11 cm długości i waży 100gram gin popatrzył na wyniki cukru i wahają sie u mnie okropnie mówił że mogą mi dać insulinę ale sie okaże we wtorek bo przeważnie w normach mam te wyniki od czasu do czasu tylko sie wahają więc czekam do wtorku i do szczecina dyłowac muszę;/ Wieczorkiem poodpisuje wam bo mój Lucyferek stoi nademną i prosi o kompa a ja sobie teraz w spokoju posprzatam aha i pozwolił mi jechać do mojego jak ja tam pojadę to wióry poprostu będą lecieć odechce im sie popijania w wekendy 10 września mam wizytę nastepną więc pobędę tam trochę w przyszły wekend planuje z kacperkiem jechać :p Bo przecież ten remont ;/ ok to do wieczora DZIĘKUJĘ WAM KOCHANE!!!!!!!
 
Ewelinka no widzisz , wspaniała wiadomość !!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda ze tu wczęśniej nie trafiłam, to może wasze kciuki by mi pomogły z tym pustakiem i by sie dzieciątko jednak pojawiło ehhhh:p no ale co sie odwlecze to nie uciecze prawda ??????? od dziś bede serduszkować wykres bo mój wraca a tu akurat dni płodne sie zaczęły bo jajko kurze juz jest :tak: :D ale i tak 14 dnia cyklu lukę czy owulka sie zbliża wczesniej nie ma potrzeby , bo w tamtym cyklu była 15dnia , a mam tylko 3 testy :)

Dziewczyny padłam...... od rana latam i sprzątam, okna pomyte w salonie i pokoju małego lśni , obiad ugotowany( jaki mi dziś wyszedł booooooski sos , aż sie sama dziwie ze taka zdolna jestem haha- no żartuje samouwielbienie to nie w moim stylu) podłogi schną a ja pochłaniam rożka bo od wczoraj za mną chodził :blink: no i kawka obowiązkowo bo dzis nie mialam czasu nawet sie napić !!!!!!!
 
Dziewczynki miałam dzisiaj dziwne doświadczenie.
Zrobiłam rano test i wyszła blada kreska ale była widoczna.Mój też widział więc nie miałam omamów.Po kilkudziesięciu minutach kreska znikła.:szok:Spotkałyście się z taką historią?
Gratuluję Wszystkim brzuchaczkom....i dużo zdrówka i uśmiechu dla każdej Mamusi...bo Wszystkie nimi jesteśmy.:-)
 
reklama
Dziewczynki miałam dzisiaj dziwne doświadczenie.
Zrobiłam rano test i wyszła blada kreska ale była widoczna.Mój też widział więc nie miałam omamów.Po kilkudziesięciu minutach kreska znikła.:szok:Spotkałyście się z taką historią?
Gratuluję Wszystkim brzuchaczkom....i dużo zdrówka i uśmiechu dla każdej Mamusi...bo Wszystkie nimi jesteśmy.:-)

a kiedy masz termin @ ?????????
 
Do góry