reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam w czwartek.
Klaudia sprzedała mi angielskie przeziębienie ,więc czuję się paskudnie.
Boli gardło i głowa.Zatoki zawalone mam na kaxa.
Wczoraj na noc zrobiłam sobie kombajn lekowy i jest nieco lepiej ,ale do doskonałości to daleka droga.
Dziś zaczynam na całego przygotowania do pielgrzymki ,więc mam co robić.
Do wyprania jeszcze jakieś 3-4 pralki ,bo pościel pościągałam ze wszystkich łóżek.
Potem to jeszcze trzeba poprasować ,bo nie będą mieli w czym chodzić,pogotować trzeba na 9 dni i zamrozić :-D:-D:-D
Potem pakowanie ,sprzątanie takie ostatnie i wymarsz....

Acha moja teściowa nadal w szpitalu.To już ponad 3 tygodnie :eek::eek:
Jakiś czas temu krew pojechała do badania po za szpital ,ale nie chcą powiedzieć gdzie...
Wczoraj powiedzieli mężowi,że wszystko zależy od tych wyników,ale ...podejrzewają szpiczaka :szok::szok::szok::szok:
Mąż przyjechał i przekazał tę wiadomość z uśmiechem na ustach ,że to podobno tylko jakiś szpiczak czy coś takiego.
Jak mu wytłumaczyłam co to jest szpiczak to się popłakał ...
Cóż noc była wybitnie ciężka ...
Oby na podejrzeniu się tylko skończyło :sorry::sorry::sorry:
Uciekam z psami na spacer ,a potem biorę się za robotę
 
reklama
Cześć dziewczynki, tak czytam co napisałyście od weekendu. mam sporo do nadrobienia.
Kłaczek nawet nie wiesz jak się przestraszylam jak napisałaś o tych skurczach, ale cieszę się że wszystko wporządku :)

Gosiaczek gratuluję i mocno trzymam &&& żeby się wszystko dobrze skończyło i za kilka miesięcy przytulisz swoją małą kruszynkę.

A ja się przywitać tylko wpadłam i zapytać, bo już sama nie wiem co mam robić :szok: 3 ,lipca miałam @ a że się z mężem staramy o dzidziusia więc już w zeszłym tygodniu robiłam tes- wyszedł negatywny, w poniedziałek 2 test też negatywny. Cykle mam 31 dn. a dzisiaj nadal nie ma @. Tylko trochę brzuch mnie w dole pobolewa, i piersi coś nabrzmaiłe są. nie wiem już czy mam robić ten 3 test, czy poczekać np do soboty i na krew iść?
 
Długowłosa dziękuję bardzo w to wierzę...

Ja miałam @ 4 lipca ale mam krótsze cykle 28 dniowe, także może u Ciebie trzeba poczekać jeszcze chwile...

Trzymam kciuki!
 
długowłosa, poczekaj parę dni, bo tak to se można sikać codziennie. Trzymam &&&& z 2 kreseczki.
As, kurczę, to macie z tą teściową :baffled: oby to podejrzenie błędne było.

Wiecie co, poszłabym spac i obudziłabym sie w e wtorek dopiero!
 
A no i zapomniałam dodać, że pojawiły mi się straszne krostki na twarzy- czego nigdy nie miałam, przy poprzedniej ciąży może na początku no i mogłabym cały dzie n przesiedzieć w łązience tak mi pęcherz się rozregulował. Nioe wiem czy wspominałam też o bólu podbrzusia... :) Kurczę fajny byłby prezent dla mojego taty na urodziny i nasz na rocznicę :)
 
Bibianko ten test chyba nie dziala bo mi pokazuje niebieski kwadracik
kahaka mnie tez braknie luteiny i tez nie wiem jak to sie stalo ale dzwonilam do tesciowej i postara sie zalatwic a jak nie to sasiadka idzie w poniedzialek to mi przepisze a lutke mam do niedzieli wiec dam moze rade
klaczku nie moglam sliny przelknac jak zaczelam czytac co to mialas wczoraj masakra oby to tylko jednorazowy wystrzal zaciskam &&&&&&&&&&&&&&& zeby tak bylo
As oby to tylko byly podejrzenia
Gosia gratulacje
dlugowlosa moze jeszcze odczekaj pare dni tak jak dziewczyny mowia
poroniona bedze dobrze i pisz szybciutko jak tam twoje dziecie
i juz nie pamietam co komu mialam napisac skleroza nie choroba
a u nas no coz wizyta dopiero za tydzien w piatek i bedziemy juz znali plec lokatora
male kreci sie jak oszalale jak sobie odpoczywam to tak kopie ze az milo
przytylam 2 kg wiec juz mam 77 na liczniku i jest fajnie
brzusio juz pokazne sie robi musialam dresy kupic nowe bo nie mieszcze sie juz w stare a ciazowe dopiero kupie po prenatalnych przy kolejnej wyplacie
psiak juz lepiej wrocil do formy szaleje jak przedtem az milo popatrzec jak wariuje
no wiec tyle co u mnie buzki wam wszystkim
 
Dzieki, kasia, tez mam nadzieje ze to jednorazowy wybryk. Ide sie walnac - mialam isc na spacer i po jakies owocki, ale wlasnie sie porzygalam jak chyba nigdy nie i juz nie mam ochoty na zadne spacerki. Chyba ze z powrotem do lazienki.
 
reklama
Ola**- ja mam zespół paranoidalny i niedoczynność tarczycy.
Olusia81- ja już leczę tę niedoczynność dostałam lek letrox się nazywa pisze tam ,że to syntetyczny hormon tarczycy, więc go dostarczam tam gdzie go trzeba.
Gosiaczek- Moje gratulacje trzymam kciuki żeby wszystko było oki:)
Kłaczek- ale mnie nastraszyłaś tymi skurczami z bijącym sercem czytałam kolejne posty ,dobrze ,że Ci przeszło.
Widzę ,że wymioty Cie naszły dobrze dobrze cierp ciało coś chciało;)
As-trzymam kciuki za tą biedną kobiecine, oby to jednak nie było nic poważnego,
ja poproszę o modlitwę w intencji mojego przyszłego dzidzia ,żeby za dwa lata grzecznie w brzuszku siedział:)
Ja dziś mam lenia nawet mi się nie chce iść do sklepu ,ale chyba się zmobilizuje bo mam chęć na loda:)schudłam z 68 na 66 i chcę to uczcić(to nic ,że po lodzie znowu w dupsko wejdzie hahah)
Poroniona- napisz co tam słychać w brzuszku:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry