reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Agala, z tymi nogami do gory to juz nawet maz mnie pilnuje, gdyby nie to ze na glowie mi stawac nie wolno, to i to by mi kazal robic. Kwestia sluzu... caly dowcip polega na tym, ze cos tam jest ale sama nie wiem co. M stwierdzil, ze zamiast testu owulacyjnego to ciazowy powinnam zrobic, bo tak to jak w ostatniej ciazy wyglada:)
A z tym wiesiolkiem to juz najgorzej, bo mi sie zawsze kolo owulacji dopiero przypomina. I tak to wlasnie ze mna jest.

Buziam Wszystkie.
 
reklama
Olusia, dobrze, ze Ci takie drazka nad lozkiem nie zamontowal i nie kaze wisiec jak nietoperz :D btw. moze sama sobie taki zamontuje ;-)
I zrob wpis w kalendarzu, albo w komorce przypomnienie o wiesiolku :tak:
 
Cholera, ma skurcze... Nieregularne ale wyrazne. Brakston-Hicks? Nospe brac czy co? No i popuchly mi koncowki - mam balony na rekach i nogach, az pieka.
 
Klaczek, spuchlas moze bo dzis duzo chodzilas. Wez no-spe. Nie zaszkodzi

edit:
jak nie pomoze to moze do szpitala sie przejedzcie
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj chodzilam wiecej a nie bylo takich efektow. Ide do barloga - niepokoja mnie te skurcze, to juz kilkanascie godzin. Faktycznie jak cos to emergency, tyle ze ja stracilam zaufanie do tut. sluzby zdrowia. Mysle ze jest dobra poki jest dobrze...
 
Anulka sliczny chlopak gratuluje!!!

kahaka zobaczysz, ten tydzien zleci szybko, co do seksu, moj lekarz na poczatku zabronil, w 3m-cu powiedzial, ze ok, ale ma mnie nic nie bolec ani przed ani w trakcie ani po.... i zalecil kilka pozycji, co by mnie i maliszkowi bylo wygodnie :)
z tanczeniem nie mam pojecia, jakies wolne to chyba mozesz...
mdlosci maja prawo przejsc! tak samo jak i bol piersi jak masz
jak mi tu w Egipcie? ogolnie dobrze, wiesz, kazde miejsce ma swoje plusy i minusy, uwielbiam tutejsza zime (25C) morze... wiecznie swierze owoce i niskie ceny... ale mi ogolnie wszystko jedno gdzie mieszkam, wszedzie dobrze.
jestem tu juz dlugo od 2002r przyjezdzalam tu latem po kazdej sesji dorobic w turystyce do studiow... potem wpadalam na coraz dluzej, bo mialam pretekst "zbierania materialow do pracy magisterskiej" a ze ja po arabistyce, to nie bylo wiekszego oporu ze strony promotorow na puszczanie nas do krajow arabskich. w 2007r po magisterce przyjechalam juz na stale... chociaz to ciezko powiedziec, bo staram sie byc czesto w polsce, i najczesciej wakacjujemy sobie po europie... ja bym chciala po innych krajach arabskich, ale maz twierdzi ze on meczetow nie bedzie ogladal.... a co ja mam powiedziec ogladajac tysiace kosciolow i zamkow?????? z mezem znamy sie juz 10 lat... zaczelo sie od cudnej dlugiej przyjazni, ale to juz inna historia
wink2.gif


Witam!
Za Waszą namowa wczoraj machnelam testa no i .... sa II krechy. Ta druga nie ejst jeszcze super ciemna, ale na pewno nie taka bladziocha jak przy biochemicznej. Cudny prezent na urodziny. Ale teraz boje sie jak cholera.
Mam pytanie, mam 2 paczki Luteiny, myslicie ze powinnam brac profilaktycznie bez konsultacji jeszscze z ginem?
Gratuluje!!!!!!!!!!! Pieknie. co do luteiny... poszlabym jak najszybciej do lekarza... opowiedziala o poronieniach... niech on decyduje, znajac zycie to i tak ci przepisze

poroniona, piekny kombinezonik!!!ja tez juz mam, kremowy
yes2.gif
i bez stresow prosze!!!! wszystko jest DOBRZE!

Witajcie moje kochane, ale wczoraj naskrobałyście, ale powoli to ogarniam.
Madziu wielkie gratulacje tych dwóch cudnych kreseczek,prezent na urodziny wymarzony.
Moje drogie ja tylko melduję,że po wczorajszej wizycie brak @ został wyjaśniony. Miesiączka została zatrzymana przez niski poziom progesteronu i dostałam końską dawkę luteiny żeby ją wywołac. Wzięłam odrazu receptę na pigułki,bo nie mam siły już się starac o kruszynkę. Chyba jednak mój Igorek zostanie jedynakiem,mam pas na wszystkie próby,testy,usg....Kocham Was bardzo moje e-psiapsiółki i dziękuję za wszystko-Aga
agniesia nie poddawaj sie, oczywiscie w pewnym momencie potrzebna jest przerwa, nabranie dystansu... masz ciezki rok, duzo stresu... rozumiem, przytulam i wierze, ze dla twojej rodziny jeszcze zaswieci slonce

milencia, witaj i zostan z nami,
[*] dla twojego anioleczka...

Bibianko, bardzo mi przykro, ale prosze nie zalamuj sie... przeszlas ostatnio tyle stresow i to na pewno nie ulatwia sprawy. bedzie dobrze... uwierz w to! owulki sa? to najwazniejsze... jesli czujesz ze cos jest nie tak z medycznego punktu to idz do lekarza, moze meza skus na badanie nasienia... nie boli, a moze duzo wyjasnic. moj mial jakies zapalenie, dostal antybiotyk i przeszlo

Witam
dziewczyny dawno mnie u was nie było
Pozdrawiam was wszystkie :)
Co u mnie wrocilam z wakacji chyba minelo duzo czasu bo 1,5 roku od tego jak stracilam ostatniego aniolka przyczyny nie mamy po setce badan .
wiec postanowilismy że zaczniemy sie starac.Mysle ze ten cykl juz odpada ale nigdy nic nie wiadomo.
Ale od nastepnego bierzemy sie ostro do pracy
Pozdrawiam

Witaj! Pracowac i nie obijac sie, im wiecej fasolinek tym lepiej!

Lady MK trzymam kciuki za badania..

Mart81- skoro owulki sa to wiecej niz polowa sukcesu!!! Pozdrawiam

dzieczynki, nie bedzie mnie do piatku conajmniej, nie mam neta w domu
dobranoc
 
Uspokoilo sie po dwoch nospach, sprawdzilam serducho Jajka - jest. Najadlam sie strachu, mam nadzieje ze wiecej takich atrakcji nie bedzie. Obudzilam sie dalej spuchnieta, tym razem pyszcz - cisnienie ok, wiec to nie gestoza, pewnie upal. Dajemy rade, kurde, dajemy rade.
 
I tak trzymać kłaczku - oby do przodu! Właśnie miałam zagadać, jak tam nocka minęła i cieszę się, że od razu dobre wieści widzę! Odpocznij trochę, bo chyba ostatnio trochę "poszalałaś" z dziewczynkami, a tu widać jednak trzeba zwolnić nieco tempo dla dobra jajka... :-) A do tego te duchoty u was to na pewno ci nie pomagają...
 
reklama
czesc dziewczyny, dawno mnie tu nie było jestem jedną z was...

Zrobiłam w srode test i wyszly II kreski ;D jestem bardzo szczesciwa
ale i pełna obaw. Ostatnią miesiączkę mialam 4 lipca. Poradźcie kiedy sie umówić
na pierwsza wizytę czy po 15 sierpnia powinno być juz widoczne serduszko?
Cały czas biore bromergon ( mam brac do 12 tc) Czy w związku z tym powinnam zrobic jakies badania jeszcze przed wizyta?
Z góry dziękuję za odpowiedz
 
Do góry