reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Czarna, Magda, spelnienia tego najwazniejszego.

Klaczek, nie martw sie na zapas, Martusionek dobrze gada. Jaki brzdac nie bedzie, bedziesz go kochac calym sercem.

Ilona, w jakim terminie interesuja Cie wczasy? Moja Mama wynajmuje pokoje nad morzem, wiec jak chcesz to Ci moge dac namiary. Jak juz wczesniej pisalam, w calej Polsce lalo, a my mielismy wczoraj piekne slonce. A w sobote tez nie padalo. Na prognoze tez trzeba brac poprawke:)

Popoludniowe sloneczne pozdrowienia:)
 
Dzieki, Dziewczyny... Tak dokladniej to boje sie kazdej trisomii i wszelkiego genetyczego dziadostwa, ale Edwardsa i Pateau mozemy juz w zasadzie wykluczyc, a tego pieprzonego Downa mogli oni okreslic. Wolalabym wiedziec... Teraz 2 tygodnie czekania na wyniki i pewnie wyjdzie ch...jnia z grzybnia bo poza krwia maja wylacznie zle rzutujace czynniki. I co?? I mamy problem bo nie odpowiadam w tym momencie za Rajmunda i jego decyzje - on w przeciwienstwie do mnie uzywa rozumu i w trudnych decyzjach potrafi kierowac sie rozsadkiem, a watpliwosci o ktorych pisalam wczesniej sa istotne. Ja nie wiem, czy Rajmund nie optowal by za terminacja...
Kahaka, ja tez mialam ten etap... Aktualnie przerabiam nastepny.
 
Olusia nas interesuje termin 9-12 sierpień ( 3 doby) a w jakiej miejscowości to jest ?????? Zapytać nie zaszkodzi oczywiście :) ;D
 
hej dziewczyny, dziś wróciłam z dwudniowego wesela ponad 300 km jazdy w jedna stronę... trochę się wysiedziałam w samochodzie i mnie teraz plecy bolą.
Mam do was pytanie, rano jak wstałam to miałam niewielkie plamienie- taki sluz zabarwiony na różowo... zmartwiłam sie strasznie, ale nic mnie nie bolalo, wiec pojechalismy do domu te 300 km, teraz jest czysto... czy leciec z tym do lekarza co to być by mogło? dodam, że wczoraj były przytulanki z meżem... czy to mogło by byc przez to? Nie chce panikować, ale schizę mam straszą....
 
a_gala, nie załamuj mnie! W połowie ciązy masz TYLKO 4 kg na plusie. Ja juz teraz mam 2,5....
trawa, może to plamienie po przytulankach właśnie, może masz nadżerkę? Ja też miałam raz (ale nie po przytulankach, bo mam cykora), ale potem przeszło. Ja też mam schizę, ale musimy wierzyć, że będzie ok.
 
a_gala 57kg???? Matko kochana, kobieto to ja mam teraz tyle!!!!! z małym przytyłam 17 kg a TY masz w połowie TYLKO 4 kg do przodu wiec to pikuś !!!!!!!!! i tylko pozazdrościć m bo jak cos to ja bede z tej wagi startować wiec dobije do 70 pewnie jak szczęśliwie kiedys donoszę !!!!!!!!!!!!!
 
Ilona, miejscowosc - Sztutowo. Od domu moich Rodzicow 2 km do morza, czyli jakies 20 minut spacerkiem. Wysle Ci numer na priva. Jesli nawet Mama nie bedzie nic miala w tym terminie, to da Ci namiary.
zmykam na spacer z moim psiakiem bo mnie tu szantazuje;)
Buzka.
 
Ilona, miejscowosc - Sztutowo. Od domu moich Rodzicow 2 km do morza, czyli jakies 20 minut spacerkiem. Wysle Ci numer na priva. Jesli nawet Mama nie bedzie nic miala w tym terminie, to da Ci namiary.
zmykam na spacer z moim psiakiem bo mnie tu szantazuje;)
Buzka.
Olusia kurcze odpowiada mi to i to jak cholera, bo ja patrzyłam Stegne a Sztutowo to przeciez rzut beretem :) Super bede wdzieczna :) a własnie moi rodzice wrócili ze Sztutowa :)
 
reklama
melduje, że wszystko sie rozwiązało....
te plamienia przerodziły sie w normalną @...
więc luzik....tylko, że przylazła o kilka dni wczesniej...i teraz to juz zupełie nie wiem jak sobie wykalkulować TE dni...no nic....juz zapowiedziałam Z, że teraz musimy co dwa dni jak w zegarku, żeby jakos utrafić....
jest dobrze...bo jak sie rozkręciła w czwartek...to dziś już prawie koniec...więc od jutra kolejne milusie przytulanki....
Oj, już myslłam, ze cos się wykluło... to nic, pozostaje mi tylko pozazdroscic ci kolejnego miesiąca upojnego seksu.... Boże, jak mi się chce!!! Chyba mojego zajezdzę jak już będę mogła... gorzej jak mi przejdzie jak bede niedospana przy małym!!!

Moze magnusik ma rację, moze nie mów swojemu, ze musicie co drugi dzien bo mu się wojsko zestresuje...
Już kiedys o tym pisalam, ja też byłam tak nastawiona w seksie na "robienie dzieci", że raz, jak już byłam w ciąży po seksie myślę sobie... "Mam nadzieję, że tym razem się udało..." zupełnie zapomnialam ze ja juz w ciazy jestem:nerd:

Się chwalę ..... kończę dziś 35 lat :) chociaż to pewnie te lepsze 35 , więc nie ma co szczerzyć kłów.... Ale mam dobry nastrój dziś... buziaki dla was Monika
kto wie? moze to było te gorsze 35 lat! tego się trzymajmy! Spełnienia marzeń!
pewnie jak cie w pracy wkurzyli to nie będzie rozmowy o staraniach.. a juz myslalam ze znajde od ciebie pozytywne wiesci... trzymam kciuki tak czy inaczej, zeby ten folik na marne nie poszedł

Cześć dziewczyny.Własnie wróciłam ze szpitala z wynikami moimi i małej. W przyszłym tygodniu mam dostać namiary na dobrego lekarza z tego szpitala który ma mnie dobrze poprowadzić. Wyników moich niestety nie dostałam bo są dziwne i wróciły do ekspertów- ciąża w 39 tygodniu a moje łożysko wyglądało na drugi trymestr tak więc jeszcze trzy miesiące mogłabym sobie w ciąży chodzić bo nie zaczęło się starzeć mało tego według ekspertów miało cechy odmładzania się:szok:
Czy to normalne???
Raczej nie normalne... Pozostaje wierzyć, że ci eksperci cos mądrego wymyślą

magda_79 rób test, nie ma co tu gdybać, jak jest to jest i będziemy wierzyć że tym razem wszystko skonczy sie szczesliwie.
Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin!


kłaczek, to musisz się uzbroic w cierpliwosc. dzisiaj dopiero pierwszy dzien ramadanu. jeszcze 29dni. proponuję odpowiedni suwaczek:-) "do remontu zostało....
co do niewykonanych badań... musimy wierzyć, że jest ok. nic już teraz nie da się zrobić

Dzieńdoberek po weekendzie :-)
V-Jolka, IZW, Emy ależ wy macie sny :szok::szok::szok: Jedna lepsza od drugiej a druga od trzeciej :-p Coś czuję, że mogę dołączyć do waszego sennie-pokręconego grona w tym tyg, bo w czw idę na prenatalne i założę się że też jakieś shizy będą mi się śniły przed nim :-p
olusia zszokowałam się Twoim "znajomym" wcześniaczkiem, zawsze wydawało mi się, że takie maleństwa są nie do odratowania, a tu proszę, musiał mieć wielką wolę życia :tak:
sny conajmniej dziwne, ale podobno normalne w ciąży... na pewno wszystko bedzie ok na twoim badaniu, nie stresuj się kochana.
Co do wczesniaczków, to najmłodsza jest dziewczynka z USA urodzona w 21tc. zresztą teraz rozwija się super, też ma już kilka lat. widocznie jak ma życ, to przeżyje.... inaczej się tego wytłumaczyć nie da

kurde dziewczyny nie wiecie co jest z tymira dawno sie nie odzywala i zaczynam sie martwic
trawa a z toba co ???????? pisz no nam tu co u ciebie
tymirę chyba widuję na "Odskoczni" o ile się nie mylę. A trawa jest, proszę. odezwała się.

trawa myslę, że jak to plamienie bylo lekkie i już ustało to nie ma co panikować, postaraj się tylko odpoczywac przez najbliższe kilka dni

poza tym kochane co mam zrobić z tym ślubem?? iść?? mój M prosi żebym poszła... moja siostra mówi żeby iść na złość... skoro mnie tam nie chce to żeby specjalnie iść z podniesioną głową , kupić jakiegos kwiatka... (Słonecznik - fałsz, zarozumiałość)...:) bo co jeszcze symbolizuje nienawiść????
Ja bym poszła, nie dla tesciowej, ale dla męża, żeby być u jego boku po prostu...

Witajcie :-)
Dawno mnie tu nie było, ale dziś wpadam się zameldować po porannej wizycie.
Dzidziuś zdrowy, wszystkie wymiary, jak to określiła pani doktor, idealne. Kruszynka ma już 300g i najprawdopodobniej jest Dziewczynką W piątek połówkowe USG 4D i już wtedy lekarz na pewno potwierdzi płeć...Oby do piątku...
A mamusi od początku ciąży przybyło już 4kg (nie podoba mi się to..) i aktualnie waży 57kg...brrr...od dziś słodycze i inne zapychacze dla mnie już nie istnieją...
Tobie dogodzić dziewczyno! Jeszcze niedawno marudziłas, że ci brzuch nie rosnie, a tu masz dowód że cos jednak rosnie i jeszcze gorzej...;-) Ważne że dziecię zdrowe i po cichutku GRATULUJĘ DZIEWCZYNKI!!!

kahaka, skoro tyłek rosnie to znaczy, że fasolka też!!! tego się trzymajmy!

U nas ok, będę wpadac pózno, bo w ramadanie zmienilismy tryb dnia... chodzimy spac pózniej, zeby mniej poscic w dzien... tzn mąż
a ja po pysznym obiadku tzn "ramadanowym sniadanku" byczę sie przed tv, bo fajne rzeczy puszczają w tym czasie
 
Do góry