reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Magda, BRAWO!! Co do mojej domniemanej cierpliwosci, to spiesze poinformowac ze tkwisz a bledzie - ja po prostu nie mialam innego wyjscia bo mimo prob wywalczenia wczesnego scanu po prostu musialam czekac do 13 tygodnia. Gdybym mogla, pierwszy scan zrobialabym w 7.
Ilona, z luteina to jednak lepiej po sprawdzeniu poziomu progesteronu... Lepiej niech lekarz przepisze. Ja sobie tak pustaka hodowalam radosnie przez 12 tygodni - tyle ze tu lekarza nie widzisz w pierwszym trymestrze w ogole, a potem to tylko w wyjatkowych sytuacjach.
Kahaka, a co ma nie bic? Nie cykac sie tu, tylko myslec pozytywnie!
 
reklama
magda_79 widzisz miałyśmy rację :-D Gratuluję dwóch kreseczek, a za parę dni pogratuluję zarodka, potem serduszka, potem nóżek i rączek itd. ;-)
kahaka mam identyczny stres z tym serduszkiem, z tym że ja dowiem się już (albo aż...) pojutrze czy wszystko jest na swoim miejscu. Mówisz w nocy koleżanka Ci usg robiła :-D

Postanowiłam przekupić swoją fasolę żeby mi numeru w czw na usg nie wywinęła- wylicytowałam wczoraj kombinezon zimowy :-) także teraz nie ma już wyjścia i musi urodzić się w lutym żeby go założyć, jest taki zajebiaszczy że sama bym w nim śmigała gdybym weszła :-D Niby sa przesądy żeby nie kupować za wcześnie, ale poprzednio nic nie kupowałam i wcale to nie pomogło :]
 

Załączniki

  • misiu.jpg
    misiu.jpg
    44,9 KB · Wyświetleń: 34
Dziewczyny, ja chyba zaczne klac! Dobralam sie do karty ciazy, a tu sa wpiete wyniki badan. *******y typu cisnienie to mona zlac bo mam cacusne po prostu, ale jest karta ze scanu i (tlumacze):
"Uzyskanie NT niemozliwe w pozycji polodu.
Wiek ciazy 13 tygodni + 1 dzien
Potem typ maszyny...
Akcja serca plodu obecna
CRL 70
czaszka/mozg - nie sprawdzono
serce - nie sprawdzono
kregoslup - nie sprawdzono
brzuch - nie sprawdzono
zoladek - nie sprawdzono
pecherz - nie sprawdzono
rece - nie sprawdzono
stopy - nie sprawdzono
lozysko: nie oceniane.

To ja sie uprzejmie pytam (zdajac sobie sprawe ze na wiekszosc z tych pozycji w istocie bylo za wczesnie) co ten scan wniosl do stanu naszej wiedzy, poza tym ze dziecko jest i ma 7cm CRL? A, sorry! Jest "Podsumowanie wynikow USG."
- normalna ciaza wewnatrzmaciczna.
- nie stwierdzono dodatkowych mas, zarezerwowano scan.... hmmm... "anomaly scan"...

Teraz tak - ze to ciaza wawnatrzmaciczna to chyba jasne - gdyby byla poza, to by juz dawno szlag trafil jajowod i to z wrzaskiem. Kurde, mam wrazenie ze oni potwierdzaja rzeczy oczywiste.
 
Witajcie moje kochane, ale wczoraj naskrobałyście, ale powoli to ogarniam.
Madziu wielkie gratulacje tych dwóch cudnych kreseczek,prezent na urodziny wymarzony.
Moje drogie ja tylko melduję,że po wczorajszej wizycie brak @ został wyjaśniony. Miesiączka została zatrzymana przez niski poziom progesteronu i dostałam końską dawkę luteiny żeby ją wywołac. Wzięłam odrazu receptę na pigułki,bo nie mam siły już się starac o kruszynkę. Chyba jednak mój Igorek zostanie jedynakiem,mam pas na wszystkie próby,testy,usg....Kocham Was bardzo moje e-psiapsiółki i dziękuję za wszystko-Aga
 
poroniona - kombinezon świetny :) taki cieplutki :) na luty w sam raz :) wiec fasolka na 100% przekupiona !!!!!!!! trzymam kciuki za czwartkowa wizyte !!!!!!!! zazdroszczę wam tych fasolek
 
klaczku no comments!!! Angole sa beznadziejni! Po jaka cholere ten scan zrobili? Tyle czekania. Ja pier.... rozumiem Twoja wscieklosc.
Co do cierpliwosci to wiem, ze nie mialas wyjscia. ale skoro dalas rade tyle wytrzymac to i ja dam rade :)

Poroniona bedzie wsio ok na usg! Po prstu nie ma wyjscia :)
A kombinezon faktycznie odjechany :) Ja w przesady tez nie bardzo wierze. Jaki to mialoby wplyw na fasolinke?
 
Agniesia- ojjj nie poddawaj sie , !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moze za pare dni ochłoniesz i wrócisz do nas ??????????? przemysl jeszcze to na spokojnie , po prostu nie miałas owulki w tym cyklu ( dobrze chyba kombinuje???????/) ale to nie znaczy ze tak bedzie w kolejnej, moja znajoma tak miala, pare miesięcy sie starała okazało sie ze miała bezowulacyjne cykle, teraz bierze tabletki na owulke i zobaczy jak sie dalej to potoczy, !!!!!
Igorek na pewno bedzie miec rodzeństwo ale pod warunkiem ze sie nie poddasz, no albo teraz sie poddasz i szybciej zajdziesz w ciązę - bo nie bedziesz tak o tym myslec- czego Ci zyczę :)
 
Kłaczku mój kochany ja naprawdę nigdy na miałam jakiegoś mega parcia na ciążę, faktycznie po stracie fasolki urosła we mnie potrzeba macierzyństwa o 200%,ale to chyba każda aniołkowa mamusia tak ma...Mój mąż też oszalał na widok takich małych pimpusiów:))) Ja właśnie straciłam pracę, także tylko mąż został żywicielem rodziny,co też mnie dobija okrutnie...kurde Ten rok jest dla mnie straszny, tata miał zawał,dziadek miał udar a u mamy wykryli guza w macicy i czeka na operację, ja straciłąm bąbelka, póżniej pracę...i...chyba mam dośc. Dobra koniec z użalaniem się nad sobą!Chyba za bardzo się uzewnętrzniłam...
Trzymam kciukasy za Was mamuśki i za te, które cały czas się starają&&&&&&&&&&&&&&& Jesteście wielkie babeczki!!!!
 
reklama
Dziękuję Ilonko za ciepłe słowa. Owulka podobno była,ale...mam skierowanie na jakieś dodatkowe badania łącznie z próbą Beta HCG,Progesteron i inne pierdoły. Na razie pojechałam z Iguniem do rodziców co by zresetowac trochę umysł na wsi...buziak
 
Do góry