reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Emy , masz rację , tak się nakręciłam tą robotą że wieczorem emocje wzięły górę , pobeczałam się i poszłam spać. nawet złamanego kwiatka mi nie przywózł - dupek . a był na wsi , mógł chociaż astra dać . tesknie za dziewczynami , są u dziadków już ponad tydzień , mała dzwoni już po kilka razy dziennie , też tęskni - jutro ją zabiorę , a starsza przyjedzie w piątek bo nie chce jeszcze wracać. Źle mi. Do dupy z takimi wakacjami.... spadam , jadę do pracy, znowu 200km....
 
reklama
hej kochane :) wpadlam na chwilke bo jakos brak czasu i powiem szczerze ze weny do pisania...
wczoraj bylismy na wizycie kontrolnej z malym i pieknie przybral na wadze :) ma juz 3720g:)
jutro bedzie mial 4 tyg :) leci ten czas a teraz pochwale sie moja iskierka :))
Zobacz załącznik 377751
 
A_gala, ja bym chciala miec wyjsciowej... 70kg. O! By bylo fajnie. O 57 nawet nie mysle bo bym wygladala jak zaglodzony upior. I marudzisz ze Ci AZ 4kg przybylo? A mnie 6. Juz 6. I normalnie jestem czolg Rudy +20dag.:wściekła/y: Zupelnie nie rozumiem czym Ty sie stresujesz, chyba ze to byla kokieteria obliczona na pownerwianie tych co maja wage nielekkopolsmieszna.;-)
Emy wiem, teraz to juz mozemy sobie pogdybac i pokombinowac. Pewnie na detail scanie cos beda patrzec bo wtedy juz rozne rzeczy widac - mam go ustalony na 22 tydzien. Mam ochote zglosic to do PALS - uwazam ze dali d... po calosci, a jezeli nie maja przeziernosci w procedurze to sie mowi a nie oklamuje pacjenta. Bo czuje sie oszukana - to co mi mowili mija sie z prawda w sensie wiedzy medycznej.
Czarna, Rajmund tez nie przynosi kwiatow. Przez caly czas jak sie znamy, dostalam raz jeden jedyny roze. Szt.1. O urodzinach, imieninach i rocznicach wszelkich nie pamieta. No, chyba ze o swoich urodzinach lub imieninach - to i owszem. Ot, facet... Niedawno mialam imieniny - nie zauwazyl bo i jak?:-D Upieklam jakies ciasto, ale uznal ze mialam kaprycho upiec bo czasem pieke bez okazji lub w niedziele, a to niedziela byla akurat. spoko - przywyklam, choc wolalabym zeby pamietal.
 
Hej dziewczynki1
Ogłaszam wszem i wobec, że zaczynam 10 tydzień :-)
Do wizyty jeszcze tydzień, może przeżyje jakoś.
Śniło mi się, że koleżanka mi robiła usg :-D, a raczej tylko tętno sprawdzała i serduszko pieknie biło, więc wierzę, że to dobry znak ;-)
czarna, kłaczek, ja kwiatów od mojego też nie dostaję niestety. O urodzinach i imieninach pamięta, bo mu nie daję zapomnieć :-p
Emy, od dawna mieszkasz w Egipcie? Dobrze Ci tam?
 
Witam!
Za Waszą namowa wczoraj machnelam testa no i .... sa II krechy. Ta druga nie ejst jeszcze super ciemna, ale na pewno nie taka bladziocha jak przy biochemicznej. Cudny prezent na urodziny. Ale teraz boje sie jak cholera.
Mam pytanie, mam 2 paczki Luteiny, myslicie ze powinnam brac profilaktycznie bez konsultacji jeszscze z ginem?

Klaczku bez lizusostwa, ale czekajac na swoj scan dalas mi przyklad ogromnej cierpliwosci i co zaczynam panikowac to mysle o Tobie. Dalas rade to i ja bede cierpliwei czekac :)

A_gala 57kg??? Ja waze 58 kg i wszystko przede mna. W ostatniej, trwajacej jedynie 3 m-ce ciazy zdazylam przytyc 4 kg!!! Nic sie nie martw, wazne, zeby maluch rosl :)

Czarna76 przykro mi, ze akurat w dzien urodzin mialas takieg dolka. Tulam mocno!

anulka cuuuudny maluch!
 
Magda GRATULUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER PREZENT MIAŁAŚ WCZORAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak a propo witam sie :* :*

Wiecie co ?? głupia jestem.... zrobiłam test dziś rano bo od 2 dni mnie mdli, a dzis temperatura mi wzrosła do 37, wczoraj było 36,71, wiem ze oszalałam bo przeciez sex bez zabezpieczenia był 2 dni po owulce ale jakos tak mnie podkusiło coś mimo ze dzis 26 dc :zawstydzona/y::zawstydzona/y: ehhhhh... chyba mi sie za bardzo nudzi i kombinuje jak koń pod górę

aaaaaaa. Magda ja jak dowiedziałam sie ze po poronieniu jestem znów w ciąży to brałam luteika na własną ręke, bo przeciez nie zaszkodzi w niczym, i jak poszłam do gin to od razu , mi ją przepisała wiec dobrze ze wczesniej zaczełam ale i tak skonczyło sie to wiadomo jak, ale moze lepiej najpierw idz do gina i niech on lepiej CI to zaleci

Kahaka- teraz 10 tydzien niedługo 20 aż w koncu bedziesz tulic malenstwo juz ;D
SUUUUPER :D
 
Ostatnia edycja:
Kahaka gratluje 10. tygodnia!!! Ja jeszcze tu Was wszystkich nie znam, wiec spytam czy juz bylas u gina?
Oby ten tydzien Ci szybko zlecial!
 
Magda, ale czaaaaddddddd! :-D super, gratulacje! Co do tej luteiny, to może zadzwoń do gina i zapytaj.
Tak, u gina byłam juz 2 razy - pierwszy raz zaraz po teście, ale nie miałam wtedy usg. Musiałam iśc tak szybko po receptę na Clexane. Drugi raz byłam 14 lipca, było serduszko. No i teraz idę za tydzień. Stresa mam ogromnego, czy serduszko dalej bije.
 
Kahaka bije bije na pewno serduszko :) Trzymam mocno kciuki.
A co do gina to zmienilam i tego nowego jescze nie bardzo znam, bo bylam tylko raz. No nin, zadzwonie pozniej i postaram sie jakos sensownie umowic na wizyte.
 
reklama
Do góry