reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

kłaczek to może być literówka ale muszą to jeszcze raz sprawdzić więc czekam tydzień. To dobrze,że twój tak się angażuje w wybór kolorów na ściany ale nie daj się niech stanie na Twoim:)
magnusik tydzień wcześniej miałam USG i ocena była dojrzałość 1 stopnia. Co do lekarza..zobaczymy.
As 76 ja mam rodzinę w Zielonce tam nie jest lepiej;(
Pszczółka27 oj też mam taką nadzieję chociaż już w lekarzy nie wierzę poprzednią ciążę do dwóch równocześnie chodziłam i co,wszystko niby było w porządku:( Powodzenia w starankach trzymam kciuki,żeby badania dobrze wyszły i do dzieła:)
 
reklama
Ilona Czarna Magda_79
Życzę Ci szczęścia tak wielkiego jak ogrom nieba.
Słońca, które pomimo zła i okrucieństwa tego świata, dzień po dniu wstaje i obdarza nas ciepłem swoich promieni.
Dużo wzlotów i szaleństw,
Dobrych, mądrych i oddanych przyjaciół,
Cudownych uczuć które zawsze trafiają w odpowiednie miejsce i do odpowiednich ludzi.
Wytrwałości, by każdy dzień był lepszy od poprzedniego
Oraz aby nieosiągalne cele stały sie zdobyczami codzienności
I jeszcze jedno: abyś miłość czerpała z nieskończonego źródła! :-)
 
Hej hej, to znowu ja...
Po poprzednim poście poszłam dalej spać i wstałam o 12 :sorry2:

Magda, czarna, STO LAT i spełnienia wszystkich marzeń!!!!
Pszczółka, no to super, że endo dała zielone światło! Teraz wrzuć na luz,a an pewno będzie ok.
Malinkakizi, ja się nie znam, ale ciekawa jestem strasznie o co z tym łożyskiem Twoim chodzi.
kłaczku, fajnie sobie wymyśliłaś z tym safari, bardzo mi sie podoba ten pomysł. A ukochany jaki zaangażowany heheh.
 
Magda, ale poronienie oznacza start od poczatku, wiec spokojnie. Niecierpliwosc jest normalna, sama co cykl czekalam na @, liczac ze nie przyjdzie, ale nie przeskoczysz natury.
Poroniona, zawsze mozna zrobic kacik dla malucha. Okleic szafe i stworzyc w ten sposob scianke, przyozdobic sciane, dac nad lozeczko baldachim nawiazujacy kolorystycznie i masz "pokoik".
O, nie Malinkaizi - ja sie nie dam. Mam plan i juz.
Kahaka, on zawsze tak - sprawy dziecia sa sprawami tatusia.

A poza tym... Ale sie wkurzylam! Bylam wlasnie u poloznej, na planowej wizycie. Powiedziala ze na scanie wszystko bylo ladnie, dobrze i w ogole. Pytam o przeziernosc... A nie robili. Ozesz w morde... Pytam czemu. Bo bylo juz za pozno. Ze jak?? To byl wg. scanu pierwszy dzien 14 tygodnia, a ja na pierwszej wizycie u poloznej, mowilam ze chce miec zrobione badania pod katem trisomii 21. W efekcie pobrala krew na test. Po cholere? Przeciez bierze sie pod uwage wszelkie czynniki - teraz jak wezmie tylko krew, moj wiek i wage to jej wyniki nie wyjda miarodajne. Mowie jej ze preciez to wlasnie byl ostatni gwizdek na zrobienie przeziernosci, ustalenie prawdopodobienstwa zespolu Downa, zespolu Edwardsa i zespolu Pateau - zrobila oczy jakby ducha zobaczyla. No wiem - wiedziec cos takiego to ze strony pacjentki nietakt. Mam wqrwa takiego ze maks - zespol Downa to jedna z rzeczy ktorych sie bardzo boje. Do tego stopnia ze sni mi sie po nocach.
 
Kahaka a jak u Ciebie? Jak się czujesz?Bo czytałam, że miałaś jakieś plamienie :( Kochana, mam nadzieję, że już wszystko dobrze. Dziękuję za kciuki :)

Kłaczku ja jak najbardziej jestem za takimi żywymi kolorami. U naszej córeczki jest mocny pomarańcz z żółtym i pokój wygląda super :)
 
Witam poniedziałkowo
Magda- światełko
[*] , witam ,rozgość się , tu jest naprawdę bardzo miło,dziewczyny zawsze doradzą, jak trzeba postawią do pionu ,jak trzeba pocieszą itd :) Wdrążysz sie szybko na pewno :)
No i wszystkiego naj, naj, z okazji urodzin:) 79' to Twój rocznik???????
Może zrób jednak ten test co?????? Ja chyba nie umiałabym żyć a takiej nie wiedzy haha:)
Kogo to jeszcze święto?????? aaaaaaaaaa Czarna - kochanie spełnienia marzeń, samych radosnych juz dni , i wiadomo co jeszcze :***********100 latek :)
Malinkaizi- ja Cię kręce, z tym łożyskiem to faktycznie nieźle !!!!!!!!!!!! No nic, oby ten nowy lekarz był jak pisze magn usik KOMPETENTNY !!!!!!!
Karolcia- kolejny cykl, kolejna nadzieja,- Pamiętaj ,i trzymam kciuki !!!!!!&&&&&&&& Aby kolejny bym juz tym ostatnim staraczkowym cyklem
As- o szok, to pięknie zalało wawe :szok: mój dziś pojechał rano ale nic nie mówił ze takie coś sie tam dzieje, no ale akurat nie pracuje w tej części stolicy wiec moze nawet nie wie o tym hehe
Kłaczek- i jak , maluch smera Cię ????

Ojjj wczorajszy dzien zleciał tak szybko ze az zał:( no i oczywiscie nigdzie nie poszlismy bo lało cały czas, a jak przestało to sie juz nie opłacało przed wieczorem gdzie kolwiek ruszać :(((((((((( Dziś wydzwaniałam po pokojach gościnnych nad morzem, ale albo drogo albo akurat nie ma wolnych pokoi w tym czasie kiedy bysmy chcieli jechac....... no wyć sie chce juz :(((((((((((((((( a poza tym jak spojrzałam na pogodę w najblizszych dniach to wyć sie chce naprawde, wiec nie opyla sie jechać nad morze i siedziec w pokoju !!!!!!!!!!!!!!!!! Zła jestem na to lato jak cholera !!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak nie było planów w zeszłe lato to pogoda bajeczna a teraz jak mozemy jechac to pogoda pod psem !!!!!!!!!!!! ale mamy awaryjne rozwiązanie haha- pare dni w Krakowie u brata mojego, zawsze to juz coś !!!!!! Ehhhh..... no zobaczymy jak to bedzie, :)

Edit-
pszczółka - brawo, zielone światełko :)!!!!!!!!!!
dziewczyny jeszcze raz wszystkim dziękuję za zyczenia !!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry