reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

cześć kochane.....

melduje, że wszystko sie rozwiązało....
te plamienia przerodziły sie w normalną @...
więc luzik....tylko, że przylazła o kilka dni wczesniej...i teraz to juz zupełie nie wiem jak sobie wykalkulować TE dni...no nic....juz zapowiedziałam Z, że teraz musimy co dwa dni jak w zegarku, żeby jakos utrafić....
jest dobrze...bo jak sie rozkręciła w czwartek...to dziś już prawie koniec...więc od jutra kolejne milusie przytulanki....

zaraz Was doczytam...

buziaki...
miłego dnia...

Babiana - -a jak u Ciebie?
 
reklama
Witam dziewuszki w poniedziałkowy poranek,poranek ponownie skąpany w deszczu,że aż mdli od tej wilgoci. @ nadal nie ma, ani nic jej nie zwiastuje. Idę na 15.30 do lekarza,niech mnie zbada i powie o co w tym wszystkim chodzi...nie mam żadnych nadzieji na cud,że to jednak fasoleczka...Karolciu trzymam kciuki za przyszły miesiąc przytulanek&&&&. Ja jeżeli teraz już mi się nie udało to pasuję. Czekam na lepszy moment, dzisiaj idę odebrać wypowiedzenie z pracy, więc oficjalnie będę bezrobotną:(((. Pozdrawiam cieplutko Was babinki, miłego dnia i do spisania się:***buzi buzi
 
Czesc poranne. U nas pogoda ostatnimi czasy smieszna - kazdy poranek ciezki od chmur, kolo poludnia sie przejasnia i robi sie piekny, sloneczny dzien. Az milo.
Karolcia, szkoda, ale z drugiej strony masz olejny miesiac fajnego seksiku. Jak chcesz okreslic owulke, to moze tempke mierz? Jest to w miare pewne w polaczeniu z obserwacja sluzu. Pisze "w miare", bo jak sobie przypomne ostatni mierzony cykl, ten w ktorym zaszlam w ciaze... :-D No i olej z wiesiolka polecam.
Agniesia, i jak spasujesz to wpadniecie.:tak:Oby.
Emy, "dzielo" owo dopiero mam w glowie. Zeby ruszyc z remontem, musze poczekac az sie skonczy Ramadan bo przeciez jestesmy uzaleznieni od Olego w kwestii zakupow. To jego kasa pojdzie na tapety, farby, drzwi... Dodatki typu firanki, zaslonki, mebelki, naklejki itp. to juz nasza bajka, ale to od czego trzeba zaczac lezy w gestii landlorda. Mamy wolna reke, ale wypada z nim uzgodnic zakupy. Tymczasem poki co Oli jest wylaczony z zycia na miesiac.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry!
Karolcia, szkoda, że ta @ przylazła...Też pomyślałam o mierzeniu temperatury. Szczerze polecam, mierzę z 1,5 roku (no teraz już nie).
Agniesiu, witaj w klubie, ja też bezrobotna...
Emy, ale miałaś sen :-D
Olusia, no to weekend miałaś dośc intensywny :tak:

My wczoraj byliśmy u teściów.
Odliczam dni do wizyty u gin. Ciągnie się to wszystko okropnie.
 
karolcia81 jak nie teraz to następnym razem :) może rzeczywiście mierz tą tempkę, no i obserwuj codziennie śluz. I przestańcie kurna mysleć że robicie. Nie mów mężowi że trza co 2 dni żeby się wstrzelić. A może armia się stresuje :p ja mojemu nie mówiłam co i kiedy, a po co :) niech się facet cieszy z bzykania :)
 
Cześć dziewczyny
wpadłam na chwilę do domu i zaraz pędzę na rozliczenie miesiąca do chorzowa
czeka mnie chyba wieczorem podadanka o staraniach z T , nie wiem jaki będzie rezultat....ehhhh
do Anulki wysłałam priva i cisza , zaczynam się o babkę martwić ...
Kahaka , dobrze że plamienie ustąpiło , będzie dobrze &&&&&& trzymam za wizytkę
Magnusik , juz ci niedużo zostało czekania na malucha , tylko patrzeć a będzie mały krzyczacz :)
Kłaczek , sama bym coś remontowała , lubie zmiany - samo przemeblowywanie to frajda. Mam to po mamie , tak żeśmy kiedyś pokój zmieniły że ojciec jak wrócił po 2 zmianie to se klapnął na podłodze zamiast na swoim ulubionym fotelu , bo na pamięć łaził po ciemku ....ha,ha ,ha

Się chwalę ..... kończę dziś 35 lat :) chociaż to pewnie te lepsze 35 , więc nie ma co szczerzyć kłów.... Ale mam dobry nastrój dziś... buziaki dla was Monika
 
Cześć dziewczyny.Własnie wróciłam ze szpitala z wynikami moimi i małej. W przyszłym tygodniu mam dostać namiary na dobrego lekarza z tego szpitala który ma mnie dobrze poprowadzić. Wyników moich niestety nie dostałam bo są dziwne i wróciły do ekspertów- ciąża w 39 tygodniu a moje łożysko wyglądało na drugi trymestr tak więc jeszcze trzy miesiące mogłabym sobie w ciąży chodzić bo nie zaczęło się starzeć mało tego według ekspertów miało cechy odmładzania się:szok:
Czy to normalne???
czarna76 bardzo fajny wiek 35 lat STO LAT STO LAT i spełnienia najskrytszych marzeń:*****
 
Witam!
Kiedyś juz tutak sie przedstawialam, ale jakos nie moglam sie wdrozyc, wiec odpuscilam pisanie. Ale codziennie Was podczytuje i daje mi to solidnego kopa. I tak pomyslalam, ze moze znowu sie odezwe.
Tak w skrocie 11 stycznia stracilam malucha. Na usg prentalanym dowiedzialam sie, ze maluch zmarl jakies 3 tyg. wczesniej. A moj organizm dalej byl sobie w ciazy. Bolaly piersi, mialam nudnosci, no i brzuch rosl :( Na drugi dzien zabieg i tyle.
No i po tym do Was pisalam.
Odczekalismy 3 m-ce i w 1. cyklu znowu zaskoczylo. Radosc ogromne, strach jeszcze wiekszy. 1,5 tyg. radosci i okazalo sie, ze to tylko taki psikus, bo to ciaza biochemiczna. bylo podejrzenie pozamacicznej, cale szczescie to "tylko" biovhemia. Zal, zlosc itp. Dzialalismy dalej. Trudno mi teraz okreslic dlugosc cyklu, ale tak mniej wiecej 31-32 dni. dzisiaj jest 33 dc, a @ brak.
A ja najzwyczajniej w swiecie boje sie zatestowac. No bo:
1. wyjdzie negatywny - mega rozczarowanie
2. blada kreseczka - znowu c. biochemiczna???
3. dwie piekne krechy - a jak znowu bedzie cos nie tak?

I tak sobie zyje w blogiej nieswiadomosci :)

A tak przy okazji to i ja dzisiaj obchodze urodziny :)

Czarna76 wszystkiego NAJ!
 
reklama
magda_79 to i dla ciebie STO LAT STO LAT a życzenia no nie wiem ,życzyć tech dwóch kreseczek??? Wiesz co powiem tak spełnienia wszystkich marzeń o ty już tam wiesz czego pragniesz:***
 
Do góry