reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Agniesia na drugi raz zrób test ale RANO !!!!!!! bo wtedy jest największe stężenie HCG !!!!!!!!!!!! Jesli jesteś w ciąży to może test nie wykryć bo za wcześno porostu,Ja radzę zrobić bete i juz, bedziesz wiedziec na 100% czy ciąża jest czy nie,a jak nie to bedziedz mogła leczyć to przeziębienie !!!!!!!!!!bo przeziębienie w ciąży to jednak powazna sprawa zwłaszcza na początku - takie moje zdanie ;)
 
reklama
Zjoluś to jest mój drugi cykl po poronieniu, ostatnią miesiączkę miałam 22 czerwca, będąc u ginka 13 lipca, gdzie ja byłam pewna,że jestem po owulce on mówi,że mam piękne jajeczka w lewym jajniku,więc teoretycznie byłam przed...trudno mi wyliczyc długosc cykli,bo zawsze miałam nieregularne...oszaleje chyba:)))
 
Agniesia jesli mialas owulacje np 13-14 lipca to @ powinien być ok 27-28 lipca wiec tak jakby to było 2dni po terminie, ale nie zawsze test wyjdzie , przede wszystkim RANO zrób np w niedziele jeszcze jeden test,a poprzedni cykl ile trwał????
 
Ja bym tam jeszcze poczekała, a poza tym rozumiem, że @ jeszcze nie ma? Jak nie ma, to wszystko jest możliwe :)

Buziam wszystkie i do zobaczenia nie mam pojęcia kiedy, pa, pa
 
Ostatnia edycja:
33 dni, tyle trwał ostatni cykl. Najgorsze jest to,że wponiedziałek idę do pracy po bardzo długim l4...pracuje z bezdusznymi ludźmi,którzy stwierdzili,że pracownica która nawet nie potrafi być w ciąży nie jest im potrzebna...ale nie będę się użalać,trzeba iść do przodu z podniesioną głową....
 
Witam Was Dziewczyny, mam do Was pytanie. W maju tego roku poroniłam. Ta ciąża była moją drugą ciążą, ponieważ mam już córeczkę dwuletnią. Po tym co się stało lekarka kazała mi zrobić badanie tarczycy. Wyszło mi, że mam Hashimoto. Wyniki tsh wskazywały też na jej niedoczynność tsh=5,2. Po miesiącu od poronienia tsh spadło do 3,5.Dostałam od endokrynologa letrox 25.A teraz mimo iż biorę leki tsh wzrosło do 4,12. Ponadto chudnę, cały czas. Teraz trochę stanełam w miejscu. Czy któraś w Was może mi pomóc i powiedzieć dlaczego mimo brania tego leku tsh wzrosło? I czym samy przekreśla to moje starania o drugą dzidzię? Pozdrawiam i z góy dziękuję za odpowiedź.
 
agniesia84 ja też takie same objawy , tez wczoraj robiłam test, też wyszedl negatywny. Przeziębiona nie jestem , ale myslę że test zrobiłam zbyt wcześnie. Dopiero 2 powinnam dostać @ więc może poczekam chociaż do 3 ;-) Trzymam kciuki za Twoje dwie kreseczki ;-)
 
Pszczółka, a to na pewno Hashimoto??? Bo przy hashimoto raczej się tyje...nawet na pewno...
A jezeli chodzi o wzrost TSH, mimo leków, to warto poczekać ok 6 tyg na ustabiliozowanie się funkcji tarczycy..
Choroba nie przekreśla szans na dziecko...jak będziesz pod stałą opieką lekarza, który odpowiednio wdroży leczenie to szanse są...
 
Ostatnia edycja:
Ewelinko na pewno, bo po usg endokrynolog powiedziała, że nawet obraz usg na to wskazuje :( Może to stres to chudnięcie, ale czemu to tsh tak skoczyło mimo brania tabletek? Z tym tyciem to też tak słyszałam, ale podobno jest pewien procent osób, które chudną. Już tyle sie staraliśmy a jak się udało to ... :( Wogóle to gratuluję CI synusia:) Nie wiem czy pamiętasz ale kiedyś razem pisałyśmy na innym forum, ale potem pare z Was poszło na nowe - wystarane forum :) Super, ze Ci się udało i masz dzidzię :)
 
reklama
witam piatkowo
widze ze przybylo anoiolkowych mamus swiatelko dla szkrabow(*)
klaczku moje tez tak juz szaleje przemeblowanie robi prawie codziennie tak na maksa i jest to zajebiste uczucie
zjola super ze wizyta udana
pszczolko ja nie pomoge bo nie mam problemow z tarczyca i swiatelko dla twojego aniolka (*)
kobietko super ze wpadlas juz martwilam sie o ciebie
tymiro trawa jak tam u was dawno was tu nie bylo !??
anulka z Myslowic kobieto co sie dzieje z toba odezwij sie do nas
a u nas juz wszystko wsio ok jutro odstawiam antybiotyk crp spadlo juz ponizej normy jest 4,53 krew i mocz prawidlowy
psiesek nasz ma tylko podejrzenie padaczki wczoraj mial taki atak a leki nie pomagaly ze czepalo go az 3 godz wkoncu dalam mu relanium i przeszlo tak ryczalam ze dzisiaj ledwo oczy otworzylam mam nadzieje ze to sie juz nie powtorzy
 
Do góry