reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kłaczek byłam rano z nim u lekarza bo za długo juz to trwało i nic nie pomagało , dała leki i mam nadzieje ze juz bedzie dobrze, bo tak mi go szkoda :(((((((
Zjola kciuki zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&

Zrobiłam dziś krew i tarczycę , jutro mocz, co prawda krew mialam robioną w marcu ale wzięłam na wszelki wypadek skierowanie , w koncu za darmo wiec nie zaszkodzi,
Wynik po 17 dziś,
Widziałam ceny pakietu który się robi przed ciążą to zawału mało nie dostałam prawie 400zł a w tym jest tak- mocz OB morfologia , glukoza , elektrolity,lipidogram, próby wątrobowe, mocznik,żelazo wapń całkowity,fosfor nieograniczony,magnez prolaktyna,HBs przeciwciała,HCV przeciwciała,USR,toxo IGg różyczka IGg , Chlamydia trachomatis IGg CMV IgG P/c .p. kardiolipinie w klasie IgG IgM mwt,ELISA


Warto to wszystko zrobić, czy jednak są niektóre badania z tych wyżej zbędne????? Kurcze no nie znam sie na tym a Wy bardziej doświadczone w tym na pewno !!!!!!!
aha tu widzę ze jest tylko cytomegalia i chlamydia w klasie IgG a IgM mam sobie darować????bo juz zielona jestem z tej niewiedzy :(


Tak poza tym dziś mamy III ROCZNICĘ ŚLUBU :-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam kobitki
AS i babiana fasolka nie bo bezowulacyjny cykl wg mojego gina i wg tempki do momentu jak mierzyłam też, po prostu dłuższy cykl bo niczym niezakłócany, mam lekkie (chyba że to urojenie) bóle w podbrzuszu więc może dzis/jutro przyjdzie, po za tym innych tak licznych kiedys u mnie objawów zbliżającej się @ brak, no ale mam wsio rozregulowane więc się wcale nie dziwię.
ilona24 wszystkiego naj :D i spełnienia fasolkowego marzenia
V_jolka80 my tu piszemy o wszystkim i o niczym, czasem o pogodzie czasem o tym co na objad czasem o Bogu o cierpieniu o naszym prywatnym życiu i o marzeniach
 
Ostatnia edycja:
Ilona, to dobrze... Male dzieci stosunkowo latwo sie odwadniaja, a przy biegunce pewnie i plyny "przelatywaly". Jesli dasz rade, dawaj mu pic czesto, ale po odrobinie. Doslownie lyzeczka-dwie na raz, ale co chwile. W ten sposob organizm latwiej przyswaja. Jezeli je, podawaj kleik ryzowy, mozesz podac przetarta, ugotowana stara marchew. Tez dziala blokujaco. Odpada mleko, surowe owoce czy warzywa, na razie, poki nie przystopuje trzeba by totalnie scisla diete, wlasnie na kleiku ryzowym. Daj znac jak sie maluch czuje. No i wszystkiego co najfajniejsze!
 
Witam wszystkie dziewczyny.śledzę juz to forum od jakiegos czasu,ale w pewnym momencie przestałam,zdołowałam sie tym,ze tak wielu z was sie udaje.teraz znowu sie odwazyłam tu zajrzec i chce opisac wam swoja historie...otóz 3 lata temu przeszlam 2 poronienia...jedno po drugim z tylko miesiecznym odstepem...w tym roq niestety przyszlo mi poraz trzeci stracic fasolke...za pierwszym razem w 6tyg,za drugim takze teraz okazało sie ze to ciaza biochemiczna...zaczelam szukac lekarza który by sie mna zajął.myslałam,ze znalazłam odpowiedniego lecz sie pomyliłam bardzo boleśnie.owszem porobił mi badania az 13 hormony,zakażeniowe oraz infekcje,ale stwierdził,ze badania wyszły dobrze dalej pomoc mi nie umie jestem bezpłodna i dał skierowanie do kliniki niepłodnosci...badania które wykonał to FSH,LH,PROGESTERON,TESTOSTERON,PROLAKTYNA,ESTRADIOL,TOXOPLASMOSA GONDII IGG,IGM ORAZ TEST NA AWIDNOŚĆ,MYCOPLASMA PNEUMONIAE IGG,IGM ORAZ CHLAMYDIE.w mycoplasmie igg wyszedł mi wynik watpliwy mialam 18,3 i lekarz stwierdził,ze to dobry wynik infekcji nie ma...nie wiem co o tym myslec...poprosilam go zeby porobil inne badania np cytomegalie,rózyczke,hormony tarczycy,ureaplazme czy przeciwciała antykardiolipinowe,ale on tylko stwierdzil,ze nie umie mi pomoc...takiego załamania dawno nie przeszłam...nie mam juz nadziei na to,ze zostane kiedys mama...chciałam was zapytac czy ktoras z was miala podobna sytuacje???? bo nie sadze zeby byl ktos z taka samą:((( czy któras z was jest moze z woj.łódzkiego i zna jakiegos porządnego lekarza który nie pozbywa sie pacjentek????? stwierdziłam,ze nie pojde jeszcze do tej kliniki tylko wybiore sie jeszcze do jednego lekarza,ostatniego jaki wydaje sie byc porzadny i zapytam co ona mysli o tym wszystkim...nie wiem czy nadaje sie do grup kobiet bezpłodnych...zachodze w ciaze tylko jakis czynnik uniemozliwia mi zachowanie jej:(((( nie zna świat takiego bólu jakim jest ból kobiety po stracie nienarodzonego dziecka...jak w moim przypadku dzieci...

karolka głowa do góry ztymi lekarzami to jest własnie tak niby wszyscy ginekolodzy ale specjalizację mają różne, mój gin jest bardzo dobrym specem położnikiem ale wiem że po "roku bezskutecznych staranek" odsyła do specjalisty z dziedziny niepłodności i nie uważam tego u niego za minus tylko za plus bo oddaje pacjentke w ręce specjalisty. 2 miesiące temu spotkałam koleżanke która od pieciu lat "leczyła się u jednego gina położnika" wspomagacze i roztomaite badania i tak lata uciekały, po rozmowie ze mną poszła na konsultację do mojego gina ten od razu odesłał ją do właściwego lekarza właśnie od niepłodności (skasował za 1 wizytę, a tamten miał stałe źródło dochodu przez prawie 5 lat) po niespełna miesiącu dziewczyna miała diagnozę, nosi w sobie jakąś bakterię nie pamiętam nazwy która niszczy zarodek zanim zdąży sie on zagnieździć lub powoduje obumarcie płodu do 7 tyg max. Teraz kumpela bierze antybiotyk na to paskudztwo, nie wiadomo jak długo potrwa terapia, ale najważniejsze że coś sie dzieje a właśnie dlatego że zajął sie nią specjalista.
Ja wiem że jest ciężko sama straciłam dwie ciąże i nie wiem co będzie dalej i nie mam dziecka które wołało by do mnie mamo, nie ma jednak co tracić nadzieji na tym forum jest wiele kobiet które poroniły więcej niż 2 razy i tulą obecnie swoje niemowlaczki.

trawa gratulacje :D - spokojnej ciązy życze i dużo zdrówka dla ciebie i maleństwa

Anulka198424 śliczności duzo zdrówka dla was :D i bigggg gratulacje

czarna fajne to twoje córki

kłaczek widzę smaki cię na maxa dopadły :D a ten żur to zakisze w przyszłym tygodniu sama bo mi na ambicje wjechałaś :D w tym tyg na piątek mam rybę :D

Olusia grzywaka bardzo fajnista

Babiana a gdzie twoja fota nowej fryzurki bo nadrobiłam kilkudniowe zaległości ale niewidziałam fotoska :D

oj widze że od weekendu zacznie sie mega testowanie && :D

Jujka śliczny

kasia2011 jak zdrówko, trzymam za was mocno &&
 
Ostatnia edycja:
cześc wam kochane...

A ja dzisiaj zamiast leżec musiałam na chwilke dopracy podjechać wysłałam paczke mojemu mężowi bo biedny nie ma co oglądać :p Mówiłam że jak się nudzi niech na dwie zmiany pracuje hehehe :p no ale czego się nie robi dla swojej drugiej połówki paczka 5kg i 110zł poszłoooo... eh... na szczęście jego wypłata przychodzi na moje konto to sobie odbije :p dzwoniłam do lekarza i spytałam grzecznie czy jutro mam przyjść czy w piątek no pogadał pogadał i jednak w piątek a ja do iego z tekstem że jak w piątek to musi wiedzieć że mam wyniki złe na cukrzyce i kazał sobie podać i jutro na 7.30 rano do szpitala:szok::szok: będą kilka dni spr tą cukrzycę i mnie kuć i będe codziennie pila glukozę???:no: ło matko.... z drugiej str jestem spokojniejsza niech porobią wszytkie badania i do tego mądrzejsza już się ze mną tak niebędą obchodzili jak rok temu nie dam się zmyć tym ch...om. A tak wg to w szpitalu można mieć laptopa???? :confused::-D bo chciałabym wziaść co ja tam będe dziury w ścianach liczyć...
IZW a może niespodziewana owulka była??:tak:
ilonko tak jak kłaczek pisze dawaj jak najwięcej pić po troszku i ta marchewka działa bynajmniej na ojego Kacpra bo marchew lubi bardzo ja tak po łyżeczce rumianku dawałam bo też lubi niech twóje dziecię zdrowieje:)
ilonko1990 twój mąż dopomaga się od ciebie więcej uczucia szkoda że nie umie tego w inny sposób pokazać... niech wł wyobraźnię jakas kolacyjka przy świecach późnym wieczorem na kocyku na polance jakiejś;-) musisz się przełamać kobito złość piękności szkodzi...
zjola, bibianko, olcia, karolciu &&&&& obyście wszystkie pod sercem nosiły już cud:-)
as kochana znając ciebie ty już dobrze pokierujesz rodzicami tego dziecka &&& kciuki za ciebie:) W razie czego będe pisała jaką dietę używałaś podczas cukrzycy ciążowej..:zawstydzona/y:
vjolka no wiesz TY nie wiesz co pisać no błagam cię tematów o seksie to ja nigdy nie zapomnę:-D brakowało nam ciebie a ty tu wyjeżdzasz że nie masz o czym pisać :-p
z cosikiem jest ok a pozytywne myślenie to połowa sukcesu wiem o nim wszystko a sram w gacie codziennie...

Zmęczona jestem dzisiaj bardzo... Musze jeszcze do szpitala się spakować... nie jestem w tym dobra i zawsze coś zapomnę dobrze ze mam wspaniałych rodziców Kacperek będzie u nich w sumie już drugi tydz jestem u mamusi bo u mamusi zawsze najlepiej:-p:-D Dzisiaj zrobiła własnej roboty bułeczki na parze (gałgany) i sosik z kurczaczka brzuchol mój pęka a ja mam mieć dietę:zawstydzona/y::wściekła/y:
 
IZW, warto sprobowac samodzielnie - satysfakcja i smak nie ten co kupny. Latem to kilka dni i masz gotowy.
EwelinaK, i dobrze ze szpital. Bedzie wiadomo po badaniach co i jak. A lapka chyba mozna - jak lezalam w Brzesku to dziewczyna miala lapa, filmy sobie ogladala. No, nie wiem jak z netem...
 
Kochane, dziekuje za kciuki i licze ze pomoga;) a mi wlasnie wcielo wszystko co napisalam. Mam za dlugie pazury i wcisnelam nie to co trzeba...
Co do objawow, to ja nie dopatruje sie zadnych, ani na @ ani na jej brak. Bo jak tylko cos mi sie zaczyna wydawac, to od razu stwierdzam, ze takie same sa nq @. Wiec szkoda mojego dumania. Tylko zmeczona niemilosiernie jestem, ale przy takim upale to chyba kazdy by byl.
Mam prosbe. Trzymajcie prosze kciuki za moja kolezanke, idzie do gina, 9 tc i sie cyka, bo ja lekarka ostatnio nastraszyla.
Ewelinak a Ty szybko do nas wracaj i nie daj sie tej cukrzycy.

Buziaki

Ps: kwiecien powiadacie? To by sie zgadzalo, bo moja ukochana babcia i mezus sa z kwietnia:) jak dla mnie bomba.
 
Ostatnia edycja:
ewelina co ty codziennie glukozy nie bedziesz pic, po takim obciazeniu to twoja trzustka nie nadarzylaby produkowac insuliny:-) beda ci kontrolowac poziom glukozy pzrde posilkami i po posilkach.....przygotuj sie kochana na klucie palcow....oj beda sklute:sorry2:
wczoraj wieczorem oczywiscie byl telefon od ex ze chce dziecko zobaczyc.....odpowiedzialam tylko sp......i sie wylaczylam.....ile on ma zamiar mnie jeszcze nachodzic, ma swoja lafirynde, jest ojcem dla jej dzieci wiec niech sie tam wykazuje.......wkurzylam sie tak ze szok
 
Chcialam tylko odpowiedziec karolce, ja tez sie dlugo leczylam u roznych specjalistow.... Wykryli mi jakos bakterie -ureolplasma, to chyba ta sama o ktorej pisze IZW. Ale na tym sie skonczylo, dwa wczesne poronienia i nici, leczylam sie ponad rok. W koncu na wlasne zyczenie przenioslam sie do prywatnej kliniki i udalo sie po drugiej inseminacji (pierwsza poronilam i sobie zdiagnozowalam braki w progesteronie). Moj skarb ma teraz 3 latka :) Wiec ja bym poszukala kogos innego!
 
reklama
Do góry