reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Bibiana, e tam laseczka ;-) prawie 2 kg przytylam, 3 razy dziennie desery zarlam, ale juz od dzis znowu dietka :-D a gdzie sie wybieracie? Pewnie, jedzcie, odpoczniecie. chociaz mnie te wakacje strasznie zdolowaly, ale jak juz pisalam - ogarniam sie.

Onaxxx cudne zwierzaczki, szkoda, ze kroliczek Cie opuscil. A kicia to taka psotnica chyba, co?

oficjalnie nie moge napisac, ze sie staramy, ale nie bedziemy stosowac antykoncepcji juz. Niech sie dzieje co chce. Chociaz przyznam sie, ze zakupilam testy owulacyjne i lykam wiesiolka...
 
reklama
Onaxxx śliczna kotecka(Mania-tak w pracy na mnie mówią :-D ) a króliczek cudowny i jaki duży był. Widze jak teraz te nasze aniołki gonia go a on im ucieka :-D

Aga_cina nie przejmuj się kg, ja mam 75kg i juz sie tym nie przejmuję, przy porodzie mniej ważyłam, a tak 2 miesiące po zaczęłam tyć...na poczatku sie wkurzałam, no bo przecież nic nie jadłam a tu kg w górę poszło, fakt teraz schudłam trochę ale waga stoi :-)
No właśnie nie jedziemy bo musze ten głupi urlop przesunąć :-( ale może to i lepiej, oststnio mam taki wielki żal i zazdrość....

trzymam kciuki żeby się udało &&&&&
 
Oh, ja na wakacjach to wsciekla chodzilam jak widzialam male dzieci. Jakos wczesniej probowalam sobie tlumaczyc, ze tak sie zdarza itp. Ale czemu @#$$%^ akurat mi??? To takie niesprawiedliwe.
Ale jeszcze wiele dni przede mna pelnych zalu i gniewu
 
Bibiana witam w gronie 75;) a badalas sobie tarczyce? Ja tak mialam jak zaczelam miec problemy z tarczyca. W sumie przybylo mi ponad 20 kilo!!! I ni ch* nie chce odpuscic.. ja to juz nawet problem ze zdjeciami mam, moj Piekny marudzi ze nie daje sobie zdjec robic.

Dobra zmykam Kochane bo psiak nie odpuszcza. Buzka i & zacisniete za wszystkiestaraczki. Oby @ sie predko nie pojawila:)
 
Olusia nie badałam oj wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd, zrobie sobie te badania ale wątpie żebym miała.

Aga_cina oj to będzie jeszcze trwało...zbyt świeże to wszystko....ja tez zastanawiam się dlaczego mój syn umarł, co on takiego zrobił, przecież tyle miał przed sobą...jak myślę sobie, że teraz miałby półtora roku....pewnie mówiłby już więcej, biegał tu teraz lub kapał się...oj jak on uwielbiał się kapać, był płacz jak miał z wody wychodzić...ostatnio chłopcy mojej siostry puszczali dla niego baloniki, tak się cieszę, że o nim pamiętają, to dla mnie tak wiele znaczy...
 
A propos badan! kurde, kilka tygodni temu dostalam list, ze mam isc do przychodni cytologie zrobic. Zapomnialam zupelnie! Musze to zrobic w tym albo nastepnym tygodniu. I zeby! Zeby musze sprawdzic.

Ale sobie zoladek rozepchalam na tych wakacjach... Zjadlabym cos, ale dzielna bede. Moze jogurt naturalny... Dzis nie mam sily na cwiczenia. Wszystko mnie boli od spania w samolocie, ale przynajmniej lot szybko minal.
 
aga_cina ale pikne widoki, a Ty fajna babka...
olusia na pewno się doczekasz, a kto wie, może już w tym cyklu...trzymam kciuki mocno&&&&&&
onaxxx cudne te Twoje zwierzaki, wymiziaj za uszkami:)
zjola trzymam jeszcze mocniej zatem &&&&&&&&&
kłaczku dobry ten wasz landlord, a kolorki wybrałaś przyjemne, niech pokoik wyjdzie taki jaki byś chciała żeby wyszedł:)

dobrej nocki Kobietki...złaziłam się przez większość dnia i zmęczonam nieco...
 
reklama
jujka krolik kica juz razem z moim pierwszym krolikiem Niutkiem i Aniolkami (*)
a teraz dziewczyny jak to jest zalatwiala sie do kuwety a teraz nasikala do pudelka gdzie ma kocyk...jak ja nauczyc ze trzeba do kuwety....zapomniala sobie czy co?
agacina ja to mam na lodowce przywieszone zdjecie z wczasow z obiadu gdzie mam dwa kopiaste talerze przed soba.....masakra....jak nie jesc jak tam same takie pysznosci.....ja to na wczasach deserami sie nie opycham ale rybami i warzywami:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry