reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

babiana - och...oby to mój test Ci się śnił.....tak bardzo bym już chciała.....na razie za chwilę znowu zacznie się obserwowanie....organizmu...i szaleństwa...na razie czuje, że mam bóle owulacyjne....czyli przytulanki w dobrym czasie....;)
 
reklama
Karolciu - objawy typowe jak na 3-i tydzień :)

Bibianko - a o mnie zapomniałaś?
Chociaż ja Karolci absolutnie nie żałuję. Mogę jeszcze poczekać jak trzeba. Może jeszcze coś Ci się przyśni.
 
Zjola - kochana moja....niech nam wszystkim babianka wyśni pozytywne testy....
ale mamy z tymi wczesnym tygodniami....to jest takie urocze....nawet dzięki temu sie tak nie nakręcam....tylko na luzie i z odrobiną humoru....
no bo ja objawy typowo jak na 3tc. mam.....hihihi...czyli piękna owulka!
 
Kasia no super ten kombinezonik kupiłaś !!!!! kolorek tez wypasiowy :)
Olusia bardzo dobre podejście przyjęłaś :) BRAWO :tak::-D Co do fryzjera to koiecznie zdjęcie po sobotniej wizycie :) Jak i ja pójdę to też Wam wstawie :) O ile sie mój pieron przekona, bo ja mam długie włosy,z tyłu mi sięgają za stanik juz prawie i z długośći nie chce zcinać tylko na górze chce miec innaczej zrobione, ale mój wróci w piątek i powiedział ze razem coś wybierzemy aby owca była cała i wilk syty :) a poza tym lubie długie włosy ale nie znoszę ich wiązać bo zaraz mnie głowa boli łeeeeeeee. ostatnio zrobiłam sobie warkoczyka to mały zaglądał gdzie mam włosy bo od zawsze rozpuszczone i tak sie dziwnie na mnie patrzył z takim zaciekawieniem :)

A poza tym wróciłam od lekarza własnie i jestem MEGA SZCZĘŚLIWA !!!!!!!!!!!!!!!! Tzn zła też bo mi cholera nie dała skierowania żadnego bo przeciez poroniłam TYLKO dwa razy ale powiedziała ze jak tak bardzo juz chce to abym zrobiła sobie toxo o ile mam styczność ze zwięrzętami oraz TSH ,bo wiecej jej zdaniem nie ma potrzeby choć zastanawiam sie czy nie zrobić jeszcze cytomegali nop bo co jeszcze mogę zrobić dla świętego spokoju ??????

NO a szczęśliwa jestem ponieważ zbadała mnie ,zrobiła USGi wszystko jest ładnie obkurczone i powiedziała ze jesli tak bardzo chce to mogę sie juz starać o dziecko ale jednak lepiej jak poczekamy jeszcze 1-2 cykle , za ten czas kwas foliowy, dużo owocy żadnej diety cud itd i przede wszystkim mam podejść do tego na spokojnie na luzie a na pewno sie uda i bedzie dobrze :)
Mąż juz zaciera ręce ale juz mu zgasiłam zapał bo chce odczekać jeszcze 1 cykl jak przyjdzie o czasie i bedzie wszystko OK to można próbować , bo raczej od razu nie załapę, a jak mi wypadną dni płodne jak Jego nie bedzie w domu to i tak nici po następnym cyklu !!!!
 
Zjola:zawstydzona/y::zawstydzona/y: pamietam o Tobie, no jakbym mogła zapomnieć, ten test co mi się śnił był w 3D(poważnie) więc 3 kobitki :-D Ty, Karolcia i IZW ;-)
Ja czasami mam takie dziwne sny....ten tes w 3D wiecie jak to śmiesznie wyglądało, a i pisało na nim, że jak kreska jest w czerwonym kolorze to jest ok a jak w niebieskim to test nie ważny :confused:

Karolcia:-D

A ja właśnie od dzisiaj mam dni płodne, chociaż nie wiem, bo mam te plamienia....wyszło mi, że 17 mam mieć owulke....hm ja tego nie jarzę, ciemna masa jestem, na necie w kalkulatorze zaznaczony jest jeden dzień owulacji, a 7 dni płodnych....niech ktos mi wytłumaczy, bo ja mimo że brunetka to jednak blondynka :-)
 
Ostatnia edycja:
Ilonko - dobrze, że wszystko wróciło do normy ale dziwi mnie, że po dwóch poronieniach nie masz robić żadnych badań prawie.

Karolciu - ja mam takie same odczucia. Przez te nasze hihy - śmichy traktuję to wszystko na luzie i bez ciśnienia. Cały czas mam rogal na dziobie a jak nie wyjdzie, to zawsze możemy sfingować ciążę słonia :-D

Bibianko - już widzę swoją minę, jeżeli Ty nam wyśnisz te udane testy :szok:
 
Babianko - bo to jest tak, że nie da się jednoznacznie okreslić dnia owulki..bo może sie trochę opóźnić a robaczki zyja do 7 dni...więc tak jakoś to jest, że te 7 dni przed owulką to juz jest okres płodnyh dni. no i teoretycznie kilka dni po też...no bo zawsze owulka mogła być później...jarzysz?
No bo jest tylko jeden moment kiedy może dojśc do zapłodnienia jako takiego, ale żeby w odpowiednim czasie sie wstrzelic...to własnie trza i przed i po kilka dni zaszaleć....bo nigdy nie przewidzisz co do minuty, kiedy jajeczko jest gotowe, a i robaczki muszą mieć czas, żeby sie tam dostać....
 
Ostatnia edycja:
Zjola - też sądziłam ze mi da pare badań ale Ona powiedziała ze 2 poroniania jeszcze nie kwalifikują sie do badań a poza tym tak czy siak bym za nie płaciła wiec róznie dobrze sama sobie zrobie i juz, bez łaski !!!!!!!!!!!
Ale najważniejsze nie kazała mi czekać pół roku ufffffffff, miesiąclub dwa jakoś przezyje :) ale ważne ze juz mam jakis punk zaczepienia , wiem ze nie stoje w miejscu,ze przyjdzie ten czas juz niebawem :))))))))))))))))) To mnie podniosło strasznie na duchu, i jeszcze jej słowa ze juz moge sie starać ale rozum mi mówi ze miesiąc czy dwa mnie nie zbawi :)
 
Witajcie :)
IZW - o matko co za dziewczyna :szok::szok:no ale czy ktoś zauwazył ze kobiety które kompletnie jakos nie interesują sie co jedzą czy palą czy piją czy biorą leki które mogłyby zaszkodzić dziecku mają ciąże bezproblemową?????? Potem rodzą i jest git???????? A te które chuchają i dmuchają na siebie ile można,lekarz najlepszy, itd mają takie nieszczęścia ???? NO bo Ja zauwazyłam niestety , i mnie az sie coś robi, bo nawet ostatnio mówiłam znajomej która własnie opowiadała mi o takiej kobitce która miała w nosie wszystko i jarała jak smok fajki itd ze najlepiej to chyba nie dbać o siebie a bedzie dobrze !!!!!!!!!!!!!!!! Jakie to popierdzielone to szok !!!!!!!!!!!
Bibiana - aż sie ciepło na sercu robi jak ktoś pyta, jak ktoś sie interesuje, pyta co słychac itd :)A może ten sen to taki proroczy????? może teraz juz zajdziesz i bedzie wszystko dobrze:):-):-) Fotkę koniecznie wstaw jak wrócisz od fryzjera :) Ojj Jak Ja bym chciała obciąć moje kudły, ale mój P kurcze uparł sie ze ładnie mi w długich i szkoda obciąć, ale ja i nie posłucham i obetnę w sobotę hihihi :) a co tam, raz sie żyję:)

U mnie z załapaniem nie było problemu nigdy, bo z małym w 3 cyklu zaszłam,z ciązą obumarłą także w 3 cyklu, po poronieniu to juz po miesiącu byłam w ciązy ,a teraz????Jak do 3 razy sztuka to pewnie zajde w 3 cyklu starań i oby było juz szczęśliwie ;)

Tak ten los jest ja tez mam kolezanki ktore nawet nie wiedzialy do 3 miesiaca ze sa w ciazy-i na sczzescie ciaza byla bezroblemowa a dzidzius poki co zrowy,ale wiem to jest takie niesprawiedliwe,czasem tez sobie mysle,ze tak powinnam ,ale nie mam sumienia!
Ilona24 widze ze stracilas swojego Aniolka w tym dniu co ja i w tym samym tygodniu,powiedz mi jesli mozesz czy znalazlas przyczyne i jakie badania robilas do tej pory a jakie jeszcze bedziesz robila?
Ja byla u gina,oczywieste ze tabletek anty nie chce,no i staram sie uzwac prezerwatywy,ale wiecie jak to jest...ale zapytalam gna co bedzie jak niechcacy zajde w ciaze -powiedzial,ze ok--no i wez sie nie martw.
U mnie nie znaleziono przyczyny-podejrzewana syndrom antyfosfolipidowy-ale chyba wszystkie badania w normie narazie z tych co zrobili,czekam na usg narzadow rozrodczych a potem zobaczymy.....
 
reklama
Ilona, pol roku szlabanu byloby niedorzeczne cokolwiek, chyba ze badania wskazywaly by inaczej. 2-3 miesiace i mozna walczyc.
Martyynaa, najczesciej przyczyna poronienia pozostaje nieznana. Badania warto robic, zeby wykluczyc ew.przyczyny, ale znalezc "wroga" udaje sie rzadko.
 
Do góry