reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kaśka - super, że jesteś, dużo zdrówka życzę, a jak plany domkowe? Buduje się? :tak:
Czarna - sam niech sobie na doopie przyklei :-p
IZW - sierpień już tuż tuż ;-)

Miłego dnia, spadam do pracy! :-p
 
reklama
Kasiu - ja ostatnio myślałam o Tobie i zastanawiałam się, co u Ciebie słychać? Miło, że wpadłaś. U nas jak widzisz dalej różnie bywa. Życzę Ci dużo siły i wytrwałości. Może jeszcze dołączysz do starających się? Buźka
 
Pati - Ty tez po tyłku dostaniesz, ze nas tak zapuściłas...a ja tu sobie ciągle tkwie....i kolejne staranka trwają....

Kasiu - dobrze, że się odezwałaś...bardzo mi Ciebie brakuje.....może dasz się jednak namówić na staranka...? a co w końcu z tymi genetycznymi? zrobiliście?

Zjola - jak tam samopoczucie? bo ja mam typowe objawy :-) 2 tygodnia....:-)
babiana - oj tak seksi bielizna...i dawaj....

my nie mamy za bardzo mocy na przytulanki, ale zasugerowałam Z, że teraz są TE dni i jeśli chce zmajstrować żółwika...to musi się zebrać w sobie i pomimo upałów na mnie wleź...no i działamy działamy....:-D
 
IZW, a mozesz jak do blondynki? Co te skroty oznaczaja? Beda robic "detail scan" we wrzesniu bo teraz "jest za wczesnie i nic nie widac". Nikt nie obiecywal ze bedzie normalnie, co nie? Boszszsz.... POczytalam o Twojej szwagierce i mialam wrazenie ze ona ma konkretne deficyty umyslowe. Zachowanie debila mowiac po naszemu. NIGDY, nawet za tych lat smarkatych, jak bylam w ciazy nie palilam bo wiedzialam ze dziecku to szkodzi. Nie pilam alkoholu, nie bralam lekow przeciwbolowych, migalam sie nawet jesli lekarz przepisal mi antybiotyk bo chcialam miec pewnosc ze nie zapodam malenstwu jakiegos syfu. Kurcze, to nie kwestia leku o dziecko, a dbalosci o nie - nigdy nie bralam pod uwage ze moge stracic nienarodzone dziecko, ale zawsze wiedzialam, ze jesli je nosze, powinnam je chronic i zapewnic mu jak najlepsze warunki do rozwoju. Jak dla mnie babka jest pojechana.

Doczytalam. Matulenko, przeciez ja te @ pytalam o NT wlasnie, a ona powiedziala ze jeszcze za wczesnie! Janiepierdykam, przeciez to sie wlasnie robi miedzy 11 a 14 tygodniem! Dobrze kojarzylam! Oni sa po****ni!!

Jakie do 3 razy? Wyznaje zasade ze do 3 razy, a jak za trzecim sie nie uda to do oporu!
Bibiana to juz jak Ci nawet rodzinny wieszczy, to cos z tego musi byc. Faktycznie fajny jakis ten lekarz.
Kaska, witaj. Obawy zawsze pozostana, ale przeciez... Fajnie ze wpadlas, ze sie odezwalas.
Ilona, ja tez mam szlaban na obcinanie wlosow bo Rajmund twierdzi ze musi byc za co zlapac.:-D Faktem jest ze w krotkich mi lepiej, ale z drugiej strony dlugie (mam za polowe plecow) sie zwiaze, zepnie, zaplecie i po krzyku, a z krotkimi musialabym co chwile do fryzjera latac zeby im przywrocic jakis zorganizowany wyglad. A nie lubie siedziec u fryzjera bo mi sie nudzi.
 
Ostatnia edycja:
IZW oja ja bym takiej szwagierce nagadała i to równo, poszło by jej w pięty.... aż mnie nosi jak słyszę o takim podejściu!!!
 
Cześć Kobitki słonecznie, aczkolwiek nadal łóżkowo:) Angina nadal sobie nie poszła:( Ale skoro już o fryzjerach mowa, to ja też w sobotę się wybieram i tylko z mężem obstawiamy ile godzin tym razem. Ostatnio jak sobie zapodałam dzień kobiet i poprawę chumoru przed powrotem do pracy, to 3,5 godziny spędziłam u kolesia, ale było bosko i mega odstresowująco, tylko M co pół godziny sprawdzał, czy jeszcze żyję;)
Pomimo wszystkich czarnych chmur dwa tygodnie temu podjęłam mocne postanowienie poprawiania sobie chumoru i codziennie robię coś dla siebie. Psiaka pół godziny więcej samotności nie zbawi, a dla mnie to zbawienna moc. I tak w tą sobotę będzie dzień dla nas, bo przecież w nadchodzącym tygodniu są ważne daty, w poniedziałek będzie 12 lat jak jesteśmy razem, a we wtorek czwarte urodzinki naszego Synusia. Plan na sobotę? Fryzjer, kino, obiad i na koniec odwiedziny u naszych Kruszynek. Stwierdziliśmy, że siedząc w domu i zastanawiając się co dalej, tudzież rozpaczając nad otaczającymi nas problemami, nic nie zmieni. Skoro jesteśmy względnie zdrowi, to musimy się tym życiem cieszyć, a Teściowej nasze umartwianie się i tak w chorobie nic nie pomoże. Może czasami będzie myślała, że się nią nie przejmujemy, ale mój M ze wszystkich sił stara się żyć normalnie, poza ty stwierdził, że Mama jest dorosła i jeśli będzie potrzebowała pomocy, to powie. Chociaż z tą jej śwaidomością jest już coraz gorzej. Ale nasze motto, to będzie co ma być i dlatego trzeba żyć dalej.

Buziam słonecznie;)

PS: zapomniałam dodać, że od paru tygodni mam nieodpartą potrzebę posiadania bobasa. Już nawet nie bycia w ciąży, ale przytulenia maleństwa. To czasami powoduje mega doła, ale póki mam pod ręką mojego psiaka, to jakoś to sobie rekompensuję;) tylko ten cwaniak czasami jest szybszy ode mnie i zdąży zwiać...
 
Ostatnia edycja:
kasiu jak dobrze że się odezwałaś i ja o tobie myślę:):) Mam nadzieję że u was ok własnie jak tam domek??? Może przemyśl jeszcze sprawę z tymi badaniami i spróbujcie??? fajnie by było abyś znowu do nas wróciła:) Pozdrawiam!!!!!:):)
pati no właśnie!!!!! Przyganiał kocioł heheh a co tam u was może o drugiego bobaska pora zawalczyć???:):) Oj też dawno cię tu nie było!!! Zagladaj i sie odzywaj!!!!
IZW hmmm wiem co czujesz ja miałam w gronie swoim najbliższych przyjaciół kogoś takiego jak sie spotykałyśmy ona paliła papierosy paczkę dziennie i to jeszcze te co samemu trzeba robić brała przeciwbóle rózniaste nawet ketonal:( i też chwali się że ma zdrowe dzieci a w ciąży też wszystko robiła skakała ajjj poprostu nie przejmujmy sie takimi ludźmi ja od niej się odseparowałam poprostu mam inne priorytety i myślenie a ci ludzie no cóż świata nie naprawimy a napewno nie ich żyjmy w zgodzie z własnym sumieniem. A sierpień tuż tuż :D i nie przejmuj się wrzesniem że w pracy itd weś najwyżej L4 na 2 tygodnie niby że masz anginę:p i zobaczymy:):) &&&&&&&:):)
kłaczek ja mam fryzjera który gada gada gada jest facetem i o wszystko sie wypytuje hehehe fajny jest i nawet nie wiem kiedy muszę płacić ;/
czarna lili trafnie to określiła hahahahaha lepiej nie umiem;p miłego odpoczynku:)
A mój mi wczoraj pisze że ma juz dla naszej niuni gryzaczek hehehehe bo w tych niemczech w tej fabryce robią chyba wszystko jest bardzo zmechanizowana oni tylko maszyny obsługują od plastików co sa w samochodach po gryzaczki dla dzieci hehe i te które nieprzejdą przez kontrolę jakości są wyrzucane albo można je sobie brac dla dzieci:):) hahaha hurtownię otworzę:p A mi dzis głupoty sie śniły że zdradziłam mojego :p ojjjj nie ładnie....
bibiankko ahhh zazdroszczę...:D i fotkę nam tu ładnie proszę zapodać po wizycie:D a tak apropo to sama nawet swojego nie wkleiłam ;/ nadrobię obiecuję:)
ilonkobędzie dobrze jak u nas wszystkich MUSI BYĆ :):) i niedługo twoimi starankami będziemy się cieszyć:):)
 
Dziewczynki:-D szykuje się kolejna zafasolkowana:-D znów śnił mi sie test ciążowy, że miałam plamienia i koleżanka kazała mi go zrobić, no i robie a tam dwie krechy, ale potem okazało się że to nie mój test, Karollcia coś czuję, że Twój:tak: no na myśl mi jeszcze IZW przyszła, wiem że staranka od sierpnia, no ale jakoś tak...

wstaję rano i czuję, że coś mokro:baffled: i co??? plamienia.....sen proroczy:tak: musze do ginka się wybrać z tymi plamieniami i zaburzeniami @

IZW ja ci powiem jak byłam w ciąży tez nie przyjmowałam innej opcji, wiedziałam, że urodze, mimo skurczy przez całą ciążę, wiedziałam, że Filipek się urodzi, pamiętam jak byłam w ok 16 tc podpisać umowę o kredyt, miałam takie skurcze, tylko łzy leciały mi po policzku, uwierzcie myslałam, że zacznę rodzić....głupia poczekałam aż podpiszemy i dopiero do lekarza....byłam przeziębiona i leczyłam się jak zwykle domowymi sposobami, po miesiącu nie umiałam z łóżka wstać, poszłam do lekarza a on do mnie, że zapalenie oskrzeli, dła antybiotyk, no to ja hej do mojego rodzinnego lekarza(tam gdzie mieszkalam) i pokazuję mu ten lek, że pisze tłustym drukiem, że w ciąży nie wolno brać, spojrzał zbadał mnie, no i znów że to zapalenie oskrzeli dał inny antybiotyk jakiś lżejszy, powiedział, że lepiej jak wezmę antybioytyk niż jak choroba na dziecko przejdzie....cały 9 miesiąc remontowałam z mężem mieszkanie, malowanie sprzątanie...no ale to już był 9 miesiąc, ale we wcześniejszych tyg. miałam takie sytuacje, że mogłam bardziej dbac o siebie i dziecko:zawstydzona/y:

IZW wczesniej mieszkałam w Lublińcu nie wiem czy kojarzysz ale Czarna na pewno :tak:

Ewelinka mój mi tez zawsze mówił, że jak tylko zetne włosy to mam walizki za drzwi, no i bałam się obciąć, no bo zawsze takie trochę dłuższe i tak nagle na krótko??? hmm....miałam wolne wkurzyłam sie i poszłam do fryzjera, mój mnie zobaczył i powiedział, że ładnie wyglądam, po 2 tyg. ściełam jeszcze krócej i powiem ci że w krótkich czuję się swietnie nic nie trzeba robić tylko przy suszeniu trochę pobawic się włosami i cyk gotowe :-) dobra pędze do tego fryzjera zanim mój z roboty przylezie :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam sie i ja :-)
IZW nizeziemska ta twoja szwagierka z kosmosu chyba podejscie nieziemskie
olusiamilo ze wpadlas pisz czesciej
lili niezla jestes z tym przywolywaniem szacun sie nalezy

a ja namowilam mojego D na kupno ciuszka na alle dla naszego dzidzi i nie bylo zadnego sprzeciw
PROMOCJA 4pory roku KOMBINEZON ŁAPKI STÓPKI 68 (1713009512) - Aukcje internetowe Allegro zakochalam sie w tym kombinezonie zielono-zoltym i nawet sa nie drogie:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry