reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Poroniona - no pewnie, że biorę pod uwagę, że owulka mogła być później....nawet na to licze....bo przytuallismy się w dniu owulki i po niej...więc mam nadzieje, że się troszke opóźniła...;)
ale tam nawet cienia nie ma...tylko taki ślad na teście....że to właśnie tam powinna się pojawić...i pewnie tylko ja to coś widzę....

Kłaczku - tak własnie do mnie mów......że jest szansa....choć wmawiam sobie, żeby się nie nakręcać....bo te cholerne testy tak czasem mają, że tam gdzie powinna być krecha...to jest takie cosik....z czego się robi potem takie widmo.....:wściekła/y:

a...zobaczymy...jak do środy @ nie przyjdzie to....siknę jeszcze raz....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nieee... Nakrecac sie nie ma co (sie nie da - wiem), sprobuj na zimno do tego podejsc, nie szukac na sile roznych zakluc i zapikan, ale tesciora walnac trzeba. Przeciez na moim tescie, w terminie @ zrobionym, tez takie cos wylazlo, ze sie zastanawialam czy to nie moja wyobraznia - bo przeciez wiem gdzie POWINNA byc ta druga kreska, wiec moglam ja tam "zobaczyc".
 
kłaczku - no właśnie....daje na luz ( choc się nie da tak do końca;) )......najgorsze jest właśnie to, że wiemy gdzie ona powinna być...i cos tam widzimy....

spokojnie czekam na @....jeszcze dwa dni i sie pewnie wyjaśni wszystko....choc powinna nadejść dziś...zobaczymy....w razie czego lipiec miesiącem staranek....w każdym razie na razie szufladę z teściorami zamykam!
 
"Szuflada z tesciorami" brzmi swietnie.:-D Taki maly zapasik na czarna godzine? Oj, kobieto... 2-3 testy spokojnie wystarcza na raz. Raz, jak nie wyjdzie powtorka za 2-3 dni i w zasadzie wiesz co jest. No, na upartego powtorka za kolejne 2-3 dni. Ja ostatnie to robilam juz zeby zobaczyc jak pieknie druga krecha wylazi - dla czystej przyjemnosci. Nie ukrywam, ze moglabym tak znacznie wiecej niz te 4 paski i jedna plytke zapaskudzic:zawstydzona/y:.
 
Witajcie babolki.
Vjolka80 moje ogromne gratulacje !!!!! :-D:-D:-D:-D
Spokojnych miesięcy kochana i ciesz się każdym dniem...
ps. Odbierz telefon ,bo dzwonię do Ciebie :-D:-D:-D:-D

Karolcia cień kreski może być złudny a może być też prwdziwym cieniem.
Warto powtórzyć ten test.
Dopóki nie ma @ to jest nadzieja :-D:-D:-D
Trzymam kciuki.
Trzymam kciuki za wszystkie TESTUJĄCE !!!!:-D:-D:-D
Dziewczynki nie poczytam bo doba za krótka :rofl2::rofl2::rofl2:
pozdrawiam i będę zaglądać
 
Bibiana, ja jeszcze nie na wakacjach, za 2 tygodnie dopiero. tutejsza pogoda mnie dobija, ale dzis wstalam w lepszym humorze niz przez ostatnie dni.
Zadaje mojemu pytanie czy robimy dzidziusia, to mowi, ze jeszcze musimy poczekac :-( dobija mnie to. W weekend znowu napatrzylam sie na wozki. Ale mam nadzieje szybko zleci i staranka beda. Wczoraj eMkowi sie snilo, ze byl przy porodzie i urodzil sie nam chlopczyk z duzymi, niebieskimi oczami.
 
Karolciu, ja już pisałam, że u mnie jak zwykle nici. Wczoraj dostałam @. Przylazła w terminie według owulki. Ja mam takie trzydniowe wahania. Trzymam kciuki za Ciebie &&&
 
Zjola - oj ...ne doczytałam....przykro mi....ale może nastepnym razem....może bedziemy razem trzęsły ziemią w lipcu....damy rade kochana.
W każdym razie ja nadal czekam niecierpliwie....albo na @....albo na te dwie krechy....na razie jedna wielka niewiadoma...@ powinna przyjść dzisiaj.....
 
reklama
karolciu ja tez mialam cien cienia ;) przy ktorejs ciazy...i okazalo sie ze ciaza jest-wiec spoko.... &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
za żółwika ;p
zjola za ciebie tez mnostwo kciukow zaciskam-w nastepnym cyklu Wy strzelacie ;D
Kłaczku no i za Zimorodka-zeby ladnie łapkami na scanie pomachal ;)
 
Do góry