reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki pogaduchy ;)

reklama
saleminka sorki mialam sugar na mysli
Ostatnio wlasnie taka jestem zakręcona...

Z przyjacielem sie nie przyjaznie, z rodzicami kłuce, Michał chory, ja chora, w sobote mam wesele a humoru wcale ;( ogolnie mam załamanie
Boli mnie to że Jankowi sie nie moge wygadać, baaardzo mnie to boli ;(
 
Artystka- nie przejmuj sie i nie stresuj jak ty sie stresujesz to i dziecko razem z toba. wracajcie do zdrowia :) noo twoj maly też juz jest taki kawał chlopa :) :*
 
jak buldog :-D
a taki jestem mądry:nie wiem czy się cieszyć czy "martwić" ale jeszcze się nigdy nie spotkałam z dzieckiem który by potrafił nałożyć takie krążki na pachołek i to w takim wieku...


 
reklama
wstawiam i ja fotke Michasia:
p1040130u.jpg

i moją :p nowe włoski mam, bo ostatnoio sie na platyne przefaerbowalam ale bylo mi nie dobrze i musialam fryzjerke odwiedzic ;P

aaayn.jpg
 
Do góry