reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki pogaduchy ;)

salemciu filmiki boskie, Kubus mega Rozbojnik, ale jaki slodki..... i ta biedna karuzela, jej to sie chyba najbardziej oberwalo ;DDD!!!

oj tak,już raz złamał patyk na którym wiszą zabawki :-D

i co mnie zszokowało dzisiaj



wstał,pokazałam mu telefon-a on je uwielbia :-D i dźwigałam coraz wyżej a on wstał :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
wczoraj zauważyłam uczulenie,kosmetyki używam ciągle te same,więc coś z jedzonka ale co hmm czekolada lub malina,bo dopiero od kilku dni podaję soczki z maliną,czekolada też jest uczulająca
 
slyszalam ze malina i truskawka czesto uczula.. :-(
no a wogole mi koleżanka powiedziala wczoraj że swojej córce dała jak miala 1 miesiąc czekolade a jak 2 to kaszke .. boshee tak wcześnie...:szok:
 
slyszalam ze malina i truskawka czesto uczula.. :-(
no a wogole mi koleżanka powiedziala wczoraj że swojej córce dała jak miala 1 miesiąc czekolade a jak 2 to kaszke .. boshee tak wcześnie...:szok:

to mama Mariusza mi mówiła bym dosłodziła mleko małemu bo jałowe przecież jest,albo bym dała kostkę czekolady by cyckał sobie,nie dosyć ze wtedy miał 4 miesiące to jeszcze by sobie sam cyckał,a jak by połkął ech czasami starsze ie mają mózgu :no: :-D
do smaku mleka przecież dzieci się przyzwyczajają,po co jeszcze cukier :no:
 
dokladnie salemciu niekiedy te starsze to naprawde pomysly maja nie lada, :/... ehhh...

salemciu jak tam Kubulek :)?? Co am u was??...

http://img823.imageshack.us/img823/1499/sdc10533.mp4
pierd Nikodemowy :D....
kochana jaki on sloczny ahh i juz widze rączki do buzi pcha :* uroczy jest :D
to nasz marcelek skonzyl 4 miesiąceZobacz załącznik 260336Zobacz załącznik 260337 i zaczyna juz sie przekrecac na brzusio:)
wogóle bardzo sie slini i placze w ocy dziąsła go juz swedzą..
Salemcia- znasz jakiś dobry sposób żeby dziecku ulżyć( oprócz maśći)
bo on normalnie spać nie umie biedacze tak placze.. :(
PS: nowe foty :0
Zobacz załącznik 260334Zobacz załącznik 260335
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
u nas Viburcol pomagał przy dolnych jedynkach super,a teraz mamy masakrę,chyba coś przeciwbólowego mu kupie.U Nas też pomagały na początku gryzaki wodne włozone do zamrażalki az woda zrobiła się zimna,co dziwne flipsy pomagają hehe bo już tak nie swędzą dziąsełka chyba przy ich gryzieniu hehe
 
reklama
Do góry