reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki pogaduchy ;)

dj czarna wiesz niby usg sie powinno robić cos kolo 9 tygodnia Zreszta ja nie wiem, ale lekarz jak mógł Ci wystawić opinie bez USG przecież najpierw robi sie usg jesli cos widać to dopochwowe i wtedy jest juz pewna ciąża! Jak dla mnie zmień gina. Jeśli ma ktoś prowadzić dobrze Twoją ciąże to niech to będzie ktoś kto Ci wszystko powie, wytłumaczy a nie będziesz sie sama musiała domyślać To później bedziesz chciala widzieć jaka płec to on Ci powie że Pani zobaczy o tutaj widać (a Ty sie domyslaj babo co tam jest)
 
reklama
nie da się stwierdzić ciąży po badaniu ginekologicznym na takim etapie,można podejrzewać...macica troszkę się powieksza w 7tc
idź do innego ginekologa,bo to że napsiał tydzień ciąży bez badania usg jest juz śmieszne!

i coś świeżego




będzie informatykiem hehe
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny ja tak samo mialam potwierdzoną ciąże.Test zrobilam.Poszlam do gina chyba w polowie 7 tc.Zbadał mnie i na podstawie tego stwierdzil ,ze jestem w ciazy.Macica rozpulchniona,szyjka wysoko.Wedlug OM obliczyl termin porodu i wiek ciazy.A usg mialam w 12 tc.Nie widze w postepowaniu tego lekarza nic zlego.

Czarna.Zrob badanie beta hcg.Albo powtorz test.Zreszta skoro @ nie ma,test wyszedl (+) dodatkowo lekarz ginekologicznie cos tam wymacal to innej opcji nie ma ale najlepiej zrob badanie krwi bedziesz wiedziala na 100%
 
Martuś- koniecznie sie pochwal potem suknią :)
a twoj mały długi :) hehe
Saleminka- ale super foty :* kochane dziecko i komputerowiec :)
 
dziewczyny ja tak samo mialam potwierdzoną ciąże.Test zrobilam.Poszlam do gina chyba w polowie 7 tc.Zbadał mnie i na podstawie tego stwierdzil ,ze jestem w ciazy.Macica rozpulchniona,szyjka wysoko.Wedlug OM obliczyl termin porodu i wiek ciazy.A usg mialam w 12 tc.Nie widze w postepowaniu tego lekarza nic zlego.

Czarna.Zrob badanie beta hcg.Albo powtorz test.Zreszta skoro @ nie ma,test wyszedl (+) dodatkowo lekarz ginekologicznie cos tam wymacal to innej opcji nie ma ale najlepiej zrob badanie krwi bedziesz wiedziala na 100%

wczoraj byłam w szpitalu na badaniach beta mi wyszła 850 mIU/ml.
Badanie w szpitalu zrobili mi na spokojnie bez żadnego ale
 
sugar nie troszku za wczesnie z tym jedzeniem?? chociaz ja tez mimo ze karmie cycem bd musiala wprowadzic pierwsze posilki w 4miesiacu, bede na weekendy do szkoly lotoc i wtedy cale dnie mnie nie bedzie... odciagne co sie da, modyfikowane kupie i moze juz jakis jeden posilek mu wtrace ze sloiczka... sama nie wiem...
 
reklama
no juz ma prawie 4 mies. ja mu i tak mało daje raz dziennie grysiku troche albo marchewke ugotuje. nie zaszkodzi mu. niech sie uczy powoli coś innego jeść
 
Do góry