reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

martitka ojjj dokladnie, ja se tak powtarzam od 26tc - teraz to juz tylko gorzej bedzie :)... dzieki bogu zostal mi tylko miesiac i bede juz po (oby)....
tak mnie zzera ciekawosc jak to bedzie z tym porodem ze nie moge sie doczekac go :D:D:D!!!

slicznie wygladasz, ciaza ci sluzy :)
 
reklama
Dziekuje za komplement,ja tez mysle, ze ciaza mi sluzy sluzy szczegolnie puchnace nogi i wypryski na buzi sa tego dowodem hehe:):)
Butterfly ja pierwszy raz czuje ruchy malenstwa, moja pierwsza ciaza zakonczyla sie w 15 tygodniu.
Jestesaniolkiem- To bardzo szybciutko poczulas ruchy, dlaczego anomalia?:):)
 
uhhh ja jestem w pierwszej ciazy i Mlodego czuje od 15tc... ale ja to wogole wielka chodzaca anomalia jestem :p:p....

heheh dobra jesteś :-p
mi lekarz powiedział, że moja wrażliwość jest odpowiedzią na wszystko :-D
to że tak czuję niunię, to że zauważam każda zmianę w swoim ciele... a pro po :cool2: też macie linea negra na brzusiach? ;-) tzn. tą ciemną kreseczkę? (załącznik - u mnie już po mału widać, no ciekawe cy to rzeczywiście odpowiada długości niuni-u mnie b y pasowało chyba nawet :-p)
 
[B pisze:
Butterfly ja pierwszy raz czuje ruchy malenstwa, moja pierwsza ciaza zakonczyla sie w 15 tygodniu.

Tak widzę, ale w drugiej ciąży jest inaczej podobno, wyostrzone zmysły ;-)
ach i przy okazji życzę ci samych szczesliwych i radosnych chwil w tej ciąży :-*
obie mamy aniołki w niebie więc na pewno strzegą nas i swoje rodzeństwo.

A pro po fotki - miałaś robioną sesję? Czy to "domowy wyrób" ;-)
 
pewnie juz wystawialm te zdj. ale powiedz czy to wyglada na + 17kg?? nie wiem gdzie mi to niby idzie!!!
wlasnie ogladam usta usta - smiechu warte :D, ciekawe czy u mnie bedzie tez tak jak urodze :D:D:D...

mi sie pojawila jakies 3tyg (chyba) temu linia i na gorze :D!!!
 
dokladnie, u "ciemnych" dziewczyn ta linia jest bardziej widoczna.... :)

a najgorsze jest to ze kopniaki przestaja cieszyc - bola juz masakrycznie, jak maly probvuje wyprostowac nogi makabrycznie naciaga skore :(.... i ta zgaga :/...
 
Tak widzę, ale w drugiej ciąży jest inaczej podobno, wyostrzone zmysły ;-)
ach i przy okazji życzę ci samych szczesliwych i radosnych chwil w tej ciąży :-*
obie mamy aniołki w niebie więc na pewno strzegą nas i swoje rodzeństwo.

A pro po fotki - miałaś robioną sesję? Czy to "domowy wyrób" ;-)

JA ma nadzieje, ze to ten sam aniolek zszedl ponownie na ziemie:)
Tymrazem nam sie uda:):)

Co do zdjec to byla to wyproszona sesja u kolezanki, ktora zajmuje sie tym profesjonalnie:)

jestesaniolkiem-17kg wydaje mi sie duzo,ale jak patrze na twoje zdjecia to chcialabym tak wygladac:) Ja przytylam juz 3,5 kg a co dopiero bedzie pozniej, na pewno bede sie turlac:):).A lekarz sie nei dziwi, ze kreska pojawila sie an gorze, przynajmniej oryginalna z Ciebie dziewczyna:):)
 
reklama
pewnie juz wystawialm te zdj. ale powiedz czy to wyglada na + 17kg?? nie wiem gdzie mi to niby idzie!!!
wlasnie ogladam usta usta - smiechu warte :D, ciekawe czy u mnie bedzie tez tak jak urodze :D:D:D...

mi sie pojawila jakies 3tyg (chyba) temu linia i na gorze :D!!!

też oglądam :-) tyyyy no rzeczywiście gdzieś ty upchała te 17 :-p pięknie i nawet talie masz do tej pory ;-) a jaka pupa hehehe :-D też tak chcę :-D
nie zgadniesz ile ja mam do przodu ;-) mi dasz więcej kilogramów niż mam ;-)
Powiem ze przed ciążą ważyłam 67 ;-)


Foto jest sprzed.. chwili:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry