reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

Wszystkie macie sliczne brzuszki z ciekawoscia je ogladam bo teskno mi za moim:tak:
A z drugiej strony ciesze sie ze mam juz synusia obok siebie:-)
 
reklama
Oj widać widać.
Przynajmniej ja widzę, biorąc pod uwagę, że zawsze mialam brzuch jak deska:-D
Ale już nie mogę się doczekać takiego prawdziwego ciążowego:)
 
Mój rosnący brzuszek w 17tygodniu plus dwa dni
Zobacz załącznik 225077

Anecia, mój w porównaniu do Twojego jest malutki, a jesteś tydzień przede mną :-) Wielkość brzucha to naprawdę bardzo indywidualna sprawa.

Powiedziałabym nawet że bardzooo indywidualna i uzależniona od "predyspozycji rodzinnych" bo u mnie każda kobietka szybko dostaje brzuchol w ciąży i duzooo przybiera na wadze. Ja jestem juz trochę ponad 4 kg na plusie, no a brzuchol jak widać to rosie i rosnie... Ale najważniejsze że samopoczucie mam dobre i maluszek rośnie zdrowo. No ale pod koniec ciąży to myślę że wszystkie bedziemy wyglądaly podobnie z wielkimi brzucholami :-D

No ale Twoj też się zaokrągla i się "unosi". A tak w ogóle to moj brzuchol jak nie rósł to nie rósł a póxniej w tygodniu jak "wystrzelił" to musialam sobie ciążowe spodnie kupić bo w żadnych nie moglam się dopiąć :baffled: I zobaczysz Twój też tak w końcu wystrzeli i jeszcze mnie przegonisz :-) pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
ale śliczne brzuszki:) Boziu a jeszcze 7 tygodni temu głaskałam swój brzuszek a tu mój mały ma już 6 tygodni:)
 
6zbrzuch1j




koniec 16 tygodnia
 
reklama
Do góry