reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

Tak zaczęłyście pisać dziewczyny o tych centymetrach aż poszłam się zmierzyć :-p 99 cm w obwodzie brzusia !! :-D
to jak to możliwe:-p że wy macie mniej w wyższej ciąży...

Kochana to zalezy ile sadelka ci przybylo i od tego ile mialas przed ciaza, teraz mozesz miec 99 a przed ciaza mialas np. 70, czy 80cm??....
Ja z Agus znamy sie osobiscie i obie takie mega chudzinki :D!!!

ja przed ciaza mialam 57cm a teraz mam 105cm,.... i zero tluszczyku, od tylu wogole nie widac ze jestem w ciazy, mama sie ze mnie smieje ze jak staje tylem do niej to ona wogole by nie powiedziala ze ja juz 9 miech :D!!! i agus ma podobnie ;)!!!! taka nasza natura, my bedziemy wiecznie sexi szczuple :D:D:D::D:D:D:D:D hahaha....

Zobacz załącznik 227965
Witam, tak sobie przegladam od jakiegos czasu wasze brzuszki i postanowilam wkleic swoj;d chociaz pewnie nie duzo widac :) , pozdrawiam
sliczna mala pileczka ojjjjj :) taka zgrabniutka :)!!!
 
reklama
szczerze to sama nie wiem ile mam w obwodzie pewnie duzo bo i przed ciaza sie mi przytylo ;P ale faktycznie dziewuchy ktore byly szczuple przed to i ciezko im tak bardzo utyc podczas ciazy i nadal wygladaja jak to mowisz "sexi ":D
 
ok tu już się reflektuję:-p
to mi przybyło jakieś 15 cm w pasie :-) a co do sexi ;-) to mój mąż twierdzi to samo... kobieta w ciąży to dla niego coś mega podniecającego :-) i dobrze hihihi
 
wy sie śmiejecie. ja też przed ciąża zawsze byłam szczuplutka 50-55 kg najwiecej i nigdy nie miałam tendencji do tycia teraz po porodzie też nie jestem gruba ani nic tylko cycki mi wywaliło :D aaa nawał pokarmu mam a sexi no tak mężowi sie podobam :d hehe
 
reklama
Do góry