reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

reklama
też oglądam :-) tyyyy no rzeczywiście gdzieś ty upchała te 17 :-p pięknie i nawet talie masz do tej pory ;-) a jaka pupa hehehe :-D też tak chcę :-D
nie zgadniesz ile ja mam do przodu ;-) mi dasz więcej kilogramów niż mam ;-)
Powiem ze przed ciążą ważyłam 67 ;-)


Foto jest sprzed.. chwili:-)
Mysle, ze nic nie przytylas albo minimalnie;-)
 
Tak zaczęłyście pisać dziewczyny o tych centymetrach aż poszłam się zmierzyć :-p 99 cm w obwodzie brzusia !! :-D


to jak to możliwe:-p że wy macie mniej w wyższej ciąży...

A i wielkie Szczęście u nas pełną parą - wczoraj był wyjątkowy wieczór i noc, wraz z Mężem poczuliśmy pierwszy raz na brzuszku- kopniaki naszej Zuzi, szturchańce, kręciołki i wszystko inne brzusio aż falował... :-D
Ja płakałam ze wzruszenia, on szalał z radości... cudowne przeżycie. Wreszcie oboje czujemy się BARDZIEJ w ciąży :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
co do tego co napisalas wczesniej, to ja wczoraj mialam odczucie jakby mi ktos traktorem jezdzil w srodku :p a moj maz to rzadko cos czuje , bo akurat jak przyklada reke to moja mala robi psikusa i sie nie rusza :p i tak jeden raz tylko lekko cos czul ;d
 
Do góry