reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

reklama
Ostatnia edycja:
Dziewczyny! Brzuszki cudne :-)

dorotka :szok::szok::szok: nieźle to wygląda :tak::-) mój syn tak nie robił :no: za to dostawałam niezłe kopy w żebra i wszystkie inne wnętrzności ;-):-D
 
Ahhh cudowne te Wasze brzuszki ! Wszystkie i każdy z osobna :-D

gizela79 kurde meeega masz ten brzuś jak na 13 tydzień !! :szok:

ewela28 no super już taki duży :-)

Kasiulka a Twój to wcale nie taki duży ale za to jaki zgrabny !! :tak: Też chce już taki :-D

Lilijanna ja też się powolutku zbieram do wstawienia zdjęcia, ale jednak jeszcze poczekam chociaż do półmetka :rofl:

Edit: Lilijanna widzę, że jesteśmy na tym samym etapie ciąży :-p
 
reklama
Gratuluję Wam wszystkim, to po pierwsze:-) Ja mam maleńki, chociaż nie wiem ile w nim przez dzidzię, a ile przez jedzenie;-)więc jeszcze poczekam z chwaleniem się:cool2:
Kochane mam do Was pewnie głupie pytanie: słuchajcie jak to jest być już w ...dziestym tygodniu, mieć naprawdę spory brzuszek itp? Chodzi mi nie tylko o odczucia fizyczne ale i psychiczne, w sensie micha sama się cieszy czy jak?Jestem tak zielona w tych tematach, jak tylko się da...albo nie, bo jeszcze bardziej przerażona tym wszystkim:sorry2:
 
Do góry