reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

Idka jak to jest byc w -dziestym tygodniu?? ---> z jednej strony masakrycznie, wszystko boli i wogole, nieprzespane noce, zmeczenie.... opuchniete nogi...

Tak apropo: Dziasiaj zrobilo mi sie slabo w hipermarkecie - moim stanem zainteresowaly sie dwie kobiety, jedna z dzieckiem w wozeczku a druga z 4 paczkami pieluch :D, personel byl obojetny (??!!)..
Natomiast w tramwajach ludzie schodza jeden po drugim z miejsc :), wkoncu brzuch juz mocno widoczny :)!!!!
wiec sa i takie uroki ciazy :)...

ale z drugiej strony zblizajacy sie porod i moment w ktorym przytuiisz swojego Szkraba, jego ruchy w brzusiu, kopniaczki daja tyle radosci :)!!!!!! Dla tych cudow ciazy mozna przebolec wszystko co niemile w niej:)....
 
reklama
Znowu w tej pięknej sypialni :) Mój brzuch też dokładnie tak wygląda. Jednak na dziewuszkę brzuch wygląda inaczej :) My mamy jakbyśmy sobie piłkę lekarską wsadziły a dziewczyny na chłopaka mają footbolowke :p
Ps. Śliczny domek dla małej :)
 
Ostatnia edycja:
A oto ja :-D moja mała niunia póki co siedzi przeważnie w dole w miednicy lub na mojej przeponie czym ukróca mi głębokie oddechy :-p nie mogę się doczekać mieć takiego dużego brzusia jak wy ;) ale jeszcze trochę przede mną :-) dobrze, że skarbka czuję coraz wyraźniej !! i to już od 4 tygodni !! ;-) nom ale to druga ciąża...
 
śliczne brzuszki dziewczyny!! Ahh a ja już bez brzuszka przyznam troche go brakuje tak sie do niego przyzwyczaiłam. :D
Aniołek- masz racje można wszystko przetrwać dla maluszka :) ciąża jest pięknym stanem..
 
reklama
witajcie dziewczyny a oto i moj brzuszekZobacz załącznik 225214zrobione foto wczoraj
pencil.png
 
Do góry