reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

fittney witamy witamy

co do cennika 3 dniowy pobyt w klinice po cc jest wliczony w cene cc. czyli ok 1400zł i nic więcej.
poród naturalny chyba cos kolo 800zł, tez oczywiscie z pobytem
 
reklama
Kalina pisze:
Cześć megan- to na cześć megan z herkulesa twój nick?? To była super babka ;D sobie czasem podspiewuję pod prysznicem
" Ofiarę złóżcie z głupiej kozy,
Co sama sobie winna jest..."
Super babeczka ta megan. A tak serio to jak ma imie twój maluch, malucha?Co robisz w warszawie

Witajcie dziołchy ponownie...cos mnie wywiało stad na jakas chwilke ale robie come back:))
Kalina,...niegdy Herkulesa nie ogladałam a megan to jak mawiają znajomi od mojego imienia:)
ale jak mowisz ze fajna babeczka to juz mi sie podoba ;)..bom ja tyż fajna:)
Pozdrowionka
 
żużaczek pisze:
hej megan mój maluszek chyba dokładnie w wieku Twojego?? wg suwaczka tak patrze... zapraszam wiec tez na watek "sierpniowe mamy 2004"

Oj czas szybko mija...juz niedługo czerwiec i moj synuś wyda swój pierwszy bojowy okrzyk:))
pozdrawiam
 
Łorany jaka ja dzisiaj niepoukładana...juz trzeci raz pisze...a wciaz nie odpowiedzialam na pytanie Kalinki...synus mój ma prawie 19 tyg. Wciaz toczymy boje o imie ;D... i jestesmy rozdarci pomiedzy Michałkiem a Arturkiem...wiec narazie mowimy synuś ;D...
W Wawie juz troche przesiaduje , zaczeło sie od studiów.... a nastepnie praca:))...ale tak naprawde to przywiało mnie do Wawy gdyz tu przebywał mój ukochany:) A Wy dziewczyny co porabiacie w Białym?
Pozdawiam
 
Hej Megan i reszta. Sobie i innym przypomnę- jestem nauczycielką, obecnie na macierzyńskim..herkulesa nie ogladałaś bo nie masz dzieci w wieku szkolnoprzedszkolnym. ja jestem ekspertem od wszystkiego co wyszło na kasetach, sto razy musiałam obejrzeć...dialogi na pamięć znam.
Fittney, mieszkam przy trasie na Bielsk, ulica Bielska sie to nazywa, obok wulkanizacji. Co do znajomych, to możliwe, urodziłam sie tu i od 33 lat mieszkam, więc prawie całość populacji znam...podaj namiary.
dziś mój mały pierwszy raz obrócił sie z brzuszka na plecy i to trzy razy pod rząd. jestem pod wrażeniem!
 
megan haha... to mnie Twój suwaczek zmylił. Myslalam, ze syneczek juz na swiecie a on jeszcze w brzuszku fika ;D ;D

Moje dziecię bardzo stacjonarne jest. Nie przewraca się na plecki ani na brzuszek, jedynie na boczki. No i usiasć sam potrafi z pozycji pólleżacej. Nie chwyta stópek, nie bawi sie siusiakiem ale...... podobnie jak jego brat bardzo wczesnie zaczał mowic. Mówi juz BABA, MAMA, TATA i dzis nauczył sie LALA. I to nie jest takie tam gawozenie o d. Maryni tylko zwraca sie tak do konkretnych osób. Dzis jak tylko moja mam przyszła i zajzala do pokoju to od razu zaczał wykrzykiwac BABA BABA! A do mnie mówi MAMA. Jak pierwszy raz uslyszałam to az sie popłakałam. No a LALA to wsiakije miśki, pluszaki... teletubiś.
Tylko jak wszytsko mówi normalnie, to MAMA tak smiesznie, bo na wdechu. Takie wsiorbane "mama" ;D ;D
 
żużaczek pisze:
To prawda Kalina, Święta prawda...mój jedyy dzieciaczek z jakim mam bliższy kontakt to ten ktory jeszcze oczekuje przyjscia na świat:) Jak ma na imie Twoj zwyciezca potrojnego obracania? :D
Alez chcialabym juz moc obserwowac obroty mojego szkrabika ::)...i usłyszeć MAMA:)...hihi nawet "wsiorbane" :)...popłakałabym się tak jak i Ty żużaczku:))...
Ogladałam dzisiaj na TVNStyle program w którym rehabilitant pokazywał jak nakłaniac maluchy do odrotów:)...juz zaczelam sie wzruszac...
W ktorym ytygodniu zaczelyscie odczuwac ruchy bejbika?
pozdrawiam
 
reklama
To prawda Kalina, Święta prawda...mój jedyy dzieciaczek z jakim mam bliższy kontakt to ten ktory jeszcze oczekuje przyjscia na świat:) Jak ma na imie Twoj zwyciezca potrojnego obracania? :D
Alez chcialabym juz moc obserwowac obroty mojego szkrabika ::)...i usłyszeć MAMA:)...hihi nawet "wsiorbane" :)...popłakałabym się tak jak i Ty żużaczku:))...
Ogladałam dzisiaj na TVNStyle program w którym rehabilitant pokazywał jak nakłaniac maluchy do odrotów:)...juz zaczelam sie wzruszac...
W ktorym ytygodniu zaczelyscie odczuwac ruchy bejbika?
pozdrawiam
 
Do góry