reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

Kalina pisze:
Jgeneralnie na patologii , gdzie leżałam przez 2 tygodnie było niexle, fajny personel, ale na połogu wredne baby,



tak z tym się zgadzam
na patologii leżałam blisko dwa tygodnie
połozne super
gorzej było na górze...trafiłam na dwa stare prykole i jak mnie " przezucały" na łóżko to z mordą od razu że jak ja nogi trzymam łóżko zabrudziłam i będą mi musiały teraz zmieniac pościel....a później jak poprosiłam żeby mi pomogła małą do piersi przystawić to stwierdziłą ż etrzeba było ksiżki czytac i poszła...
do końca życia nie zapomnę jak się wtedy denerwowałam żeby julkę nakarmić aż mój pot jej na czółko kapał cała mokra byłam....n szczęscie na drugi dzień przyszła położna kolezankamojej mamy i się mna zaopiekowała
 
reklama
Kalina, jak czytam Ciebie to serce ściska i łza w oku się pojawia, tyle ciepła i miłości z każdego słowa płynie, a Jonatanek boski :)
I tak się spytam, w którym tyg urodziłaś maleństwo swoje??
 
Cześć Martuśka.
W 33 tygodniu położyli mnie na patologię, w 35 niestety urodziłam, a raczej stety, bo jeszvcze godzina i nie miałabym dzidziusia. Zła jestem na lekarzy trochę, bo 16 godzin niepotrzebnie zatrzymywali poród, ale łaska Boża i nie zatrzymali, mały jak mówiłam urodził się z 3 punktami w pierwszej minucie, a w 3, 5 i 10 juz dostal po 1. Był przyduszony, nie oddychal,wiotki, bez żadnych odruchów, napięcia mięśniowego, ledwie serduszko biło na 1. Nie takie wczesniaki ratuja, dlatego nie wiem, czemu zatrzymywali poród, miałam skurcze co 4 min, bez sensu to. Powinni mi zrobic cesarke od razu, ale tak to bywa..n.ie chce mi się wspominac, nawet zdjęć z tego okresu nie oglądam. Co tam oglądać- te rurki i igły...Na patologii wyladowałam z cisnieniem 180/100 i infekcja wód płodowych, pecherz był dziurawy i się sączyły, zrobili m i dopełnienie pół litra do pęcherza płodowego, ale po 2 dniach zeszlo znów 6 cm...i zaczął sie poród.
A tam, było minęło. teraz jest cudownie, każdy dzien jest cudem. Pozdrawiam wesoło.
;D ;D
 
jus20sto pisze:
hę..
a co tu tak ucichło??



żużaczek pisze:
no własnie nie wiem.....ferie? ;)



NIE - brak czasu na wszytsko !!!!!!!!!!! ehhh


co u WAS słychac ???


ja to jestem zestresowana i zamyslona nad EWA - i niania - ehhh tak sie martwie o nia ... czy da rade z ewa i czy ewie bedzie dobrze z nia .... juz mnie boli glowa od myslenia - nie moge sie wogole odprezyc ani myslec o czyms innym .... :(
 
Witam Was białostoczanki!
Również pochdze z Bialegostoku, choc od lat mieszkam w Wawie...ciągnie mnie jednak do rodzinnych stron:)
Moj berbec ma juz prawie 18 tyg. A wasze bejbiki??
Pozdrawiam
 
reklama
Cześć megan- to na cześć megan z herkulesa twój nick?? To była super babka ;D sobie czasem podspiewuję pod prysznicem
" Ofiarę złóżcie z głupiej kozy,
Co sama sobie winna jest..."
Super babeczka ta megan. A tak serio to jak ma imie twój maluch, malucha?Co robisz w warszawie?
 
Do góry