reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

dziewuszki - Lenczewski ten dr. sie nazywa od Arciszewskich. Ja do niego chodzę...
a tak w łaściwie to witam wszystkich na tym forum!!
 
reklama
kalina tak przegladam ten watek i czytam, ze chodzisz do dentlandii. Słuchaj. Odradzam!! Bogusia tam jakas bakteria zarazily i ostatnim razem jak tam byłam (ze 3 lata temu) to skonczyło się awantura bo zobaczyłam, ze do lakowania zabków mojego syna biora ta sama szczoteczkę która wczesniej lakowały zabki innemu maluszkowi. SAMA WIDZIALAM !!!!! Od tej pory tam sie nie pojawiam. No i tam rzeczywiscie musiałam na siłe trzymac syna na fotelu. Moge podac ci kontakt do super hiper pani dentystki która diała jak melisa i lawenda na dzieci. jest młoda przesympatyczna. Gosik od niej mieszkanie kupiła, wiec tez ja zna i poleca.
 
Witam wszystkie Dziewuszki ich dzieciaczki i ich brzuszki. Właśnie sie zastanawiam - może wystarczy nam jeden wątek bo tak to sie pogubimy. Pozdrawiam
 
Żuzaczku, dak namiary na dentystkę, bardzo please. W dentlandii jeden zabek robimy, myslę, że nie skiepszcza...
 
kalinka Zuzanna Magnuszewska gabinet - Legionowa 9/1 lok. 207 (rzemieslnik przy ABC - z pizzeria na froncie)
tel do gabinetu - 7454545 do domu - 6762239. Zapisywac się trzeba ze dwa tygodnie wczesniej.
 
Mam pytanko, bo jesteście obyte w temacie Arciszewskich:
czy to prawda, że Lencewicz lub Lenczewski-jeszcze nie wiem, które jest właściwe nazwisko-u Arciszewskich życzy sobie dodatkowo za przyjazd do porodu 600 zł? tak ostatnio słyszałam o d pewnej Białostocczanki, czy to prawda? Czy mają w zwyczaju pobierać dodatkowe (lewe) opłaty oprócz tego co podaje cennik?
 
reklama
Do góry