reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg i progesteron

Obecny jest podany już w tych "przelicznych" na niższe więc nie ma co kombinować. Powtórzyłabym bete tylko dlatego żeby przed wizytą u lekarza wykluczyć pomyłkę laboratorium. Jeśli labo się pomylilo i jest na przykład 1700 zamiast 17000 to dobrze to wiedzieć. Inny będzie obraz usg przy każdej z tych bet i dla lekarzy to bardzo cenna wskazówka. Ale jeśli nie chcesz to oczywiście można spokojnie czekać do wizyty
 
reklama
Obecny jest podany już w tych "przelicznych" na niższe więc nie ma co kombinować. Powtórzyłabym bete tylko dlatego żeby przed wizytą u lekarza wykluczyć pomyłkę laboratorium. Jeśli labo się pomylilo i jest na przykład 1700 zamiast 17000 to dobrze to wiedzieć. Inny będzie obraz usg przy każdej z tych bet i dla lekarzy to bardzo cenna wskazówka. Ale jeśli nie chcesz to oczywiście można spokojnie czekać do wizyty
Ale dziwne jest to, że nie dość, że tak mi wzrosła beta to i progesteron również.. Wiec wątpię w tą pomyłkę
 
Ale dziwne jest to, że nie dość, że tak mi wzrosła beta to i progesteron również.. Wiec wątpię w tą pomyłkę

Mogli pomylić próbki z jakąś inną ciężarówką😁 w laboratorium też zdarzają się błędy. Dlatego ja bym się po prostu upewniła
 
reklama
Ale to betę masz 17tys, a nie progesteron :p

Dlatego bez sensu jest badanie tego co chwilę jeżeli lekarz nie zaleci. Ja badałam raz i tyle. Jeden przyrost, a potem co ma być to będzie.

Akurat każdy rozsądny lekarz powie, że kontrolowanie bety ma bardzo dużo sensu zwłaszcza jeśli pojawiają się jakiekolwiek odstępstwa od normy
 
Do góry