reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg i progesteron

reklama
A co to może oznaczać? To źle? Przed chwilą się martwiłam tym, że mam zbyt niski progesteron 😲

Progesteron jest bardzo duży więc zupełnie nie ma się czym martwić. Ja bym chyba zbadała to jeszcze raz żeby wykluczyć błąd laboratorium bo taki przyrost wydaje się nierealny, ale nie takie cuda natura widziała.
Wizyta niedługo więc na pewno lekarz już wszystko zobaczy na usg 😍😁
Daj koniecznie znać
 
Dodam, że moja mama ma brata bliźniaka i powtarzały się w mojej rodzinie ciążę bliźniacze. Zaszłam w ciążę bardzo szybko bo podczas pierwszej owulacji od rzucenia tabletek antykoncepcyjnych, a brałam je 5 lat
 
A w jakich jednostkach wcześniej był podawany progesteron ?? Bo z tego.co kojarzę to jest co najmniej w dwóch i wtedy trzeba sobie przeliczyć

Tu jest w ng - więc ewidentnie jest naprawdę bardzo wysoki.
Do tej pory widziałam taki tylko przy ciąży bliźniaczej i to z in vitro więc na dużych dawkach progesteronu
 
reklama
Do góry