reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie ....

Nam też by się takie łóżeczko przydało;-). Wczoraj np. znalazłam Kubka jak spał w poprzek łóżeczka, a nogi wisiały mu między szczebelkami. Ale chyba mu to nie przeszkadzało:-D. U niego to norma, śpi w każdej pozycji, byle nie tak, jak go położę wieczorem:-p.
 
reklama
Joaska u mnie jest to samo Dominika śpi z wygiętą główką.Jak by mogła to by wsadziła między szczebelki.
A jak śpi czasem z nami to mamy jej nogi na głowi lub na plecach czy na szyi.
A wczoraj Dominika zasnęła Maćkowi na reku komicznie to wyglądało bo głowa jej opadała do przodu.
 
U nas nawet w śpiworku Victor wędruje przez sen.Wciskanie w szczebeli też jest na topie.My mamy łóżeczko 140/70 wziełam to większe bo później szczebelki precz i górna część i tapczan jest.
 
u nas mala tez wedruje po lozeczku - a najlepiej spac dokladnie odewrotnie niz ja klade ... nawet zmienilam jej strony do spania bo myslalam ze woli druga - ale to nic nie pomoglo ... jak sie budze w nocy wtedy ide na obchod do dzieci ... mala zawsze prawie spi na kolderce w nogach a maly albo tez odkryty albo na podlodze ... ja to mam ubaw z dziecmi ... na szczescie zbliza sie lato duzymi krokami i bedzie przynajmniej cieplej :)

u nas noc dzisiaj byla duzo lepszam no i teraz mala mi spi juz ponad godzine a to do niej niepodobne - ale to chyba dlatego ze wreszcie ta okropna czwarta jedynka jej sie przebila ...

mam tylko nadzieje ze mala rozsadnie wstanie bo dzisiaj czeka nas wizyta dwoch opiekunek ...
 
u nas mala tez wedruje po lozeczku - a najlepiej spac dokladnie odewrotnie niz ja klade ... nawet zmienilam jej strony do spania bo myslalam ze woli druga - ale to nic nie pomoglo ... jak sie budze w nocy wtedy ide na obchod do dzieci ... mala zawsze prawie spi na kolderce w nogach a maly albo tez odkryty albo na podlodze ... ja to mam ubaw z dziecmi ... na szczescie zbliza sie lato duzymi krokami i bedzie przynajmniej cieplej
tak samo spi Antoś:-D :-D :-D :-D
 
Ach to spanie, ja ju nie wiem co z moim dzieckiem jest.
Od 3 dni Maja zasypia sama, nagle siejej zachcialo :tak: kladziemy ja do lozka dosjatej smoka cos pomarudzi przyjmie swoja pozycje do spania i sciska kolderke i spi. No i super tylko pozniej jest nieciekawie.
Maja idzie spac okolo 20-21 i nage okolo 24-1 w nocy budzi sie z wielkim krzykiem, normalnie wpada w histerie zaczyna wrzeszczec napinac sie itd.... smok nie pomaga cycus tez nie i picie tez nie. jedynie jak mazja scisnie w kolderce i przytuli to zasypia albo za chwile znow wrzeszczy :zawstydzona/y:
A jaka ma przez to chrype :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: psikam jej tamtum verde ale to nic nie daje bo co noc sa wrzaski :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y:
Dziewczyny powiedzcie mi co to moze byc? Czy sni jej sie cos zlego czy zeby jej ida sama juz nie mam pomyslu :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y:

A co do pozycji spania to u nas tez sa wedrowki ludu ;-) ;-)
Maja jak spi lozeczku to sie tak mocno nie kreci ale jak spi u nasw lozku to czasami budze se w nocy i jej szukam :tak:
A Maks to tak jak Michalek Idzi :-D Maks jeszcze lubi pozycje pol na pol hehehhe nogi i pupa na ziemi a druga polowa na lozku. :-D I przesuwanie go na miejsxce nic nie daje bo jak sie w nocy obudze i ide zobaczyc do niego to albo spi w poprzek albo jeszcze inaczej. :-D
 
woloszki nie wiem co z ta Twoja corcia sie dzieje ... moze to faktycznie sen jakis koszmarny ? a moze i zeby ...

a pozycja pol-na-pol tez jest u nas opatentowana przez michala :)
 
No to widzę że to wszystkie dzieciaki tak mają że śpią w pozycjach w których ,,nie da się spać,, Ala ma tak samo mogę ją poprawiać choćby całą noc a ona i tak się jakoś dziwnie obkręci i wciska głowę w szczebelki.
Mamy też sukces nie ma już w naszym życiu butelki i ku mojemu zdziwieniu mała zasypia jeszcze szybciej niż jak piła butlę nan noc. Tylko moja teściowa nie jest zadowolona bo uważ że dziecko powinno dostawać butlę tak długo jak chce (do podstawówki:-D:-D:-D) ale nie obchodzi mnie to bo w końcu to moje dziecko i ja uważam że i tak za długo zwlekałam z odstawieniem butelki.
 
reklama
woloszki mam na dzieje że to są koszmarne tylko sny i się skończą i Majka będzie spać grzecznie bez pobudek w nocy z krzykiem.
alusimamusia to ładnie jak Alusia zasypia bez butli na noc.

 
Do góry