reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie ....

Joaśka wnet bym się popłakała ze śmiechy.Dobra jestes śmiać sie przez sen.
Ja tak mam ale nie przez sen śmieje sie czasem z byle czego i nie moge przestać.
pretywomen. to nie miałaś za ciekawej nocki.A wiem co to jest potworny ból głowy miałam tak w środe nawet nie mogłam się schylać.
 
reklama
pretywomen - trzymaj się.
Weekend za pasem, więc przynajmniej jutro córeczki nie będziesz musiała do szkoły wyprawić.

Ja tam nie pamiętam, kiedy ostatnio Jagoda przespała całą noc, więc dzisiaj się po prostu cieszę :)
 
U nas juz nie było tak kolorowo w nocy niunia obudziła się coś przed 4 w nocy i spała już z nami w łóżku,bo co chwile jęczała stekała.
Ale wiem teraz ze to sprawka zębów idą jak sie patrzy 3 zęby na raz górna dwójka prawa i jedyneczki górne.
 
U nas ciągle pobudki w nocy, jedna albo 2. A i w dzień coraz mniej chce spać. Niby mu się chce, ale żal mu czasu. A było tak piknie do przedwczoraj:-) 2 drzemeczki w dzień, jedna nawet w porywach do 2 godzin. No synek rośnie i chce zwiedzac świat. Michał mu mówi, ze niech śpi póki może, bo później bedzie żałował;-) .
 
A ja donoszę, że Julek wczoraj przespał pierwszą noc w swoim nowym pokoju :) Położyłam go o 20.30 zajrzałam kilka razy zanim poszłam spać, a obudziło mnie gaworzenie o 6.30 (pewnie pospałby dłużej, ale zmienione i kolorowe otoczenie chyba pobudziło go do porannych obserwacji). Ufff... Bałam się, że przeprowadzka może być trudniejsza.
 
Gratulacje dla Julka :tak::tak:
Natalka przesypia już od dawna całe nocki, wiec mamusia sie teoretycznie wysypia...gdyby nie siedziała na forum po nocach ;-):-D
 
reklama
Do góry